Ступінь магістра в галузі політології

Загальні відомості

Опис програми

Цілі

В рамках стратегічного ISCSP-UTL як навчального пропозиції циклу II і після цілей, поставлених на політичному рівні цілей вищої освіти відповідно до Болонського процесу, такі цілі були визначені:

Поглиблення навичок

За ступенем в політології, ця мета відповідає ядерної конфігурації Болонського процесу, а обирає проходженню освітньої парадигми на основі передачі знань до парадигми, заснованої на придбанні навичок, які, в разі другого циклу, Вони повинні бути посилені, щоб гарантувати, що студент здобуває академічну спеціалізацію (стаття 18 Декрету-закону 74/2006).

Ця мета головував на розробку нового навчального плану, так як його структура сприяє поглибленню навичок, які консолідувати тих, інструментальних профілів підготовки і, насамперед, із специфіки.

Ставка на функціональної спеціалізації

Ця мета відображає необхідність зміцнення профілю підготовки конкретного характеру (підвищення вимоги і строгості стандартів) для того, щоб направляти студентів для академічних шляхів спеціалізації, які дозволяють краще поле теоретичних і практичних інструментів, необхідних для реалізації та інтеграції знання в конкретних областях політичної науки з високим рівнем професійної вимогу.

Зміцнення науково-дослідних валентності

Навчальний план передбачає в якості основної орієнтації, в центрі уваги на зміцнення наукових досліджень студента навичок. Крім того, щоб скласти себе як дифференцирующего валентності по відношенню до I цикл досліджень призначена в першу чергу для забезпечення студентів з теоретичними перспективами, аналітичних та передових методик, які підтримують розробку та реалізацію науково-дослідних проектів, будь то в академічній області або в професійній області.

Зміцнення Стимул та підтримка для самостійного навчання

Він призначений, з цією метою, зміцнення самонавчання поїздки, починаючи з першого циклу, для того, щоб заохочувати студентів розвивати пізнавальні самозайнятості та рівень оціночних.

Регулювання методів навчання

Ця мета безпосередньо пов'язана змінити освітню парадигму (як прирівнюється до ступеня в політології), що вимагає нових зобов'язань факультету в коригуванні методів навчання в цій парадигмі і завдань в даний час визначені.

Підготовка для просунутих досліджень

  • Ця мета є частиною необхідності доповнення та зміцнення наукової підготовки студентів, щоб підготувати їх для подорожі перспективних досліджень (PhD).
  • Ставка на функціональної спеціалізації

Умови доступу

  • Вони допускаються до реєстрації в курс власників градуса або юридичної еквівалентності;
  • Тримачі наукової чи професійної навчальної програми, визнаної Вченої ради.

Розсада критерії застосування

Кандидати на академічних ступенів

. Близькість мірою вже отримані в предметної області, звичайно, ви претендуєте; Б. Найвища середня по мірі вже отриманого; гр. Огляд навчальної програми, відповідно до умов в Протокол № 360 Ради.

Для кандидатів, які не власники ступеня

У цих випадках тут критерії, затверджені Вченою радою на спеціальному засіданні 4 листопада 2010 року міститься в Протокол № 360.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The ISCSP promotes the formation of their students in the areas of Social and Political Sciences, offering graduate education (degree) and postgraduate, second and third level, corresponding to the de ... Детальніше

The ISCSP promotes the formation of their students in the areas of Social and Political Sciences, offering graduate education (degree) and postgraduate, second and third level, corresponding to the degrees of Master and PhD. Згорнути