Сполучені Арабські Емірати

Про ОАЕ

Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) є найсучаснішою близькосхідною країною, розташованої в південно-східній частині Аравійського півострова. Країна має кордони з Саудівською Аравією, Оманом і Катаром. ОАЕ був створений в 1971 році як федерація семи еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-аль-Хайма, Шарджа і Умм-аль-Кайвайн. ОАЕ є популярним туристичним місцем, яке поєднує багаті культурні традиції, що йдуть корінням більше 2500 років з сучасними містами, які заявляють, хмарочоси, музеї, художні галереї, поля для гольфу, спа і тематичних парків.

 

Клімат

Хоча близько чотирьох п'ятих ОАЕ спекотного і сухого клімату пустелі, країна також включає в себе гори, оазиси і берегової лінії. Максимальна температура влітку може досягати майже 50 градусів C в деяких областях, хоча температури в гірських районах більш помірні. Мінімальна зимова температура близько 10 ° С.Річна кількість опадів становить від 120 мм до 350 мм залежно від місця розташування, з випадковими повені спалаху. Пилові бурі, які значно знижують видимість також відбутися в пустельних районах.

 

Культура

ОАЕ прагне зберегти традиційні культурні елементи на основі племінної життя та ісламських принципів під час руху до сучасної культури. Маючи це на увазі, країна нещодавно підкреслив, образотворчому мистецтві, які доповнюють традиційні засоби творчості, який зосередився на поезії і усного слова. В результаті, ОАЕ зараз процвітає, мульти-культурної арт-спільнота, що включає в себе музеї, художні галереї, художні виставки, культурні заходи, театри і художні пов'язаних семінари та літні табори.

 

Прожитковий мінімум

Ціни в ОАЕ як правило, помірні, з одним-кімнатні квартири, починаючи приблизно в $ 1000 (США) на місяць, а програма, запущена близько $ 120 (США) на місяць. Продукти та харчування витрати також дуже розумно.Витрати поблизу центру міста дещо вище, ніж витрати в іншому місці. Студенти також повинні бути впевнені в бюджет для автомобіля, так як вони є віртуальними необхідності в країні.

 

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Сполучені Арабські Емірати

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Сполучені Арабські Емірати