Стати дизайнером продуктів у Мілані сьогодні - це визнана цінність професіоналізму. Будьте майстром дизайну продукції!

Політехнічний інститут разом з передовою виробничою системою та вищою класовою історичною культурою створює для своїх студентів доступ до цієї цінності.

Технічна та дизайнерська культура Politecnico, що розміщена на 6-му місці в світі та оснащена італійськими майстрами дизайну, такими як Marco Zanuso та Achille Castiglioni, інтегрована з високими технологіями та інженерними знаннями в галузі виробництва та інноваційних матеріалів, що поширює традиції від Нобелівської премії з хімії Джуліо Натта до наших днів.

Це професіоналізм спеціалізованої магістерської програми з високим профілем , завдяки чому дизайнер і фахівець з дизайну продукту відповідає сучасним технологіям та інноваціям, починаючи з міцної традиції креативності та методу .

Огляд

Спеціалізуючий майстер інженерної інженерії та інновацій , керований професором Маттео О. Інгарамо, був створений для формування здатних дизайнерів, які можуть керувати всією розробкою нового продукту від початкової концепції до стадії виробництва.

Цей спеціаліст приєднує художні та гуманістичні навички, що належать до культури дизайну, з технічними знаннями, що стосуються технології виробництва, матеріалів і виробничих витрат. Вона прагне задовольнити потребу в роботі у всесвітньому ландшафті підвищеної конкуренції, де дизайнер може підвищити цінність продукту, роблячи інновації - як в естетиці, так і в зручності в користуванні - які використовують наявні технології. Метою є підготовка фахівців, творчі здібності яких підкріплюються технічною експертизою та обізнаністю щодо промислової доцільності продукту.

Оскільки факультет складається з викладачів з різних областей, як зсередини, так і поза межами Політехнічного університету Мілана, спеціаліст встановлює набір мультидисциплінарних навичок, які вимагаються протягом всього навчання. Культурні візити до фондів і музеїв, а також технічні поїздки до виробничих компаній, завершують підготовку та сприяють досягненню освітніх цілей. Багато випускників попередніх видань відіграють провідні ролі у великих виробничих компаніях або відомих дизайнерських студіях, включаючи: Whirlpool Europe, Chicco Artsana, 3M, Polti, Cini

Цілі

 • керувати процесами проектування та виробництва як для дрібних, так і для великомасштабних виробів
 • розвивати експертний погляд на питання технології, виробництва та вартості

Ця програма спрямована на підготовку фахівців для управління проектними та виробничими процесами як для дрібних, так і для великомасштабних виробів, з експертним оглядом на питання технології, виробництва та вартості, але без шкоди для особливостей або якості висловлювання.

Підсумковий іспит

Випускний іспит вимагає від студентів представлення проектів, розроблених під час стажування. Підсумкова оцінка враховує оцінки під час навчальних семінарів.

Ступінь нагороджена

По завершенні спеціалізованого майстра студенти заробляють спеціальність " Політехнічний ди-Мілано", що спеціалізується на магістратурі , за умови, що вони відповідають вимогам мінімальної відвідуваності 75%.

Крім ступеня, програма також видає:

 • сертифікат про закінчення курсу з носіїв з акредитацією виробника програмного забезпечення від McNeel;
 • свідоцтво про закінчення курсу з CREO з акредитацією виробника ПЗ від PTC.

Професійні результати

 • Розміщення може бути в дизайн-студіях, які допомагають на різних етапах розробки продукту, від концепції до техніки.
 • Розміщення в компаніях з ринкових сегментів, характерних для італійської промисловості, таких як побутова техніка, бізнес-обладнання, освітлення, меблі, іграшки, дитячі товари.
 • Випускники програм, які вибирають консультації, виявлять, що вони мають більше можливостей для взаємодії з підприємницьким середовищем.

Їх посадова інструкція буде експертним дизайнером продукції та керівником проекту з теоретичною основою для відповідності значним досягненням у застосуванні їх до виробничих процесів. Після досягнення необхідного досвіду роботи, випускники можуть прагнути до ролі в якості продукту менеджера, відповідального за розробку нових продуктів.

Вхід

Спадщина Laurea або диплом або поточний Laurea або спеціалізація в галузі інженерії, архітектури або промислового дизайну. Іноземні студенти можуть надати еквівалентні ступені, отримані за кордоном.

Максимум 25 студентів можуть бути прийняті.

Процедура прийому

Щоб взяти участь у процесі відбору, анкету потрібно заповнити в режимі он-лайн у наступні терміни:

 • для італійських / іноземних громадян, які отримали кваліфікацію в Італії протягом жовтня 2019 року
 • для громадян Додаткового ЄС протягом вересня 2019 року

Вартість навчання та збори

 • Спеціаліст Майстер коштує € 11,800 (включаючи комісійний внесок Politecnico di Milano € 500).
 • Звільнено від ПДВ за статтею 10 ДПР 633/72.
 • Вартість зарахування до спеціаліста-майстра дає право відрахувати податок у розмірі 19%, що підпадає під "Курси спеціалізації університету".
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 8 інших курсів в POLI.design »

Останнє оновлення Червень 11, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Лис 2019
Duration
15 Місяця
Денне навчання
Price
11,800 EUR
Загальна сума витрат для спеціаліста-майстра (в тому числі політехнічний ди-Мілано - 500 євро)
Deadline
інформація
for Italian / foreign citizens with a qualification obtained in Italy within October 2019; for Extra U.E. citizens within September 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Лис 2019
End Date
Січ 2021
Кінець терміну надання заяв
інформація
for Italian / foreign citizens with a qualification obtained in Italy within October 2019; for Extra U.E. citizens within September 2019

Лис 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
for Italian / foreign citizens with a qualification obtained in Italy within October 2019; for Extra U.E. citizens within September 2019
End Date
Січ 2021