Спеціалізується магістр індустріального дизайну та інновацій

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ставати дизайнером продукції в Мілані сьогодні - визнана цінність для професіоналізму. Будьте майстром дизайну виробів!

Політехнічний інститут разом з передовою виробничою системою та вищою класовою історичною культурою створює для своїх студентів доступ до цієї цінності.

Технічна та дизайнерська культура Politecnico, що розміщена на 6-му місці в світі та оснащена італійськими майстрами дизайну, такими як Marco Zanuso та Achille Castiglioni, інтегрована з високими технологіями та інженерними знаннями в галузі виробництва та інноваційних матеріалів, що поширює традиції від Нобелівської премії з хімії Джуліо Натта до наших днів.

Це професіоналізм спеціалізованої магістерської програми з високим профілем , завдяки чому дизайнер і фахівець з дизайну продукту відповідає сучасним технологіям та інноваціям, починаючи з міцної традиції креативності та методу .

Огляд

Спеціалізуючий майстер інженерної інженерії та інновацій , керований професором Маттео О. Інгарамо, був створений для формування здатних дизайнерів, які можуть керувати всією розробкою нового продукту від початкової концепції до стадії виробництва.

Цей спеціаліст приєднує художні та гуманістичні навички, що належать до культури дизайну, з технічними знаннями, що стосуються технології виробництва, матеріалів і виробничих витрат. Вона прагне задовольнити потребу в роботі у всесвітньому ландшафті підвищеної конкуренції, де дизайнер може підвищити цінність продукту, роблячи інновації - як в естетиці, так і в зручності в користуванні - які використовують наявні технології. Метою є підготовка фахівців, творчі здібності яких підкріплюються технічною експертизою та обізнаністю щодо промислової доцільності продукту.

Оскільки її викладачі складаються з викладачів з різних областей, як зсередини, так і ззовні Politecnico di Milano, спеціаліст-майстер встановлює набір багатопрофільних навичок, яких вимагають протягом усього навчання. Культурні візити до фондів та музеїв, а також технічні виїзди до виробничих компаній сприяють навчанню та сприянню досягненню навчальних цілей. Багато випускників попередніх видань грають провідні ролі у великих виробничих концернах чи відомих дизайнерських студіях, включаючи Whirlpool Europe, Chicco Artsana, 3M, Polti, Cini & Nils Lighting, V12 Design, Studio Volpi, Studio Luca Trazzi, Serralunga, Spa Rupes, Zinc, Design Group Italia, Іграшки-іграшки, Ditronetwork srl. Інші заснували та керували власною студією.

Цілі

 • Керуйте процесами проектування та виробництва як дрібних, так і великих виробничих виробів.
 • Розробити експертне поле з питань технології, виготовлення та вартості.

Ця програма спрямована на підготовку фахівців для управління проектними та виробничими процесами як для дрібних, так і для великомасштабних виробів, з експертним оглядом на питання технології, виробництва та вартості, але без шкоди для особливостей або якості висловлювання.

Підсумковий іспит

Випускний іспит вимагає від студентів представлення проектів, розроблених під час стажування. Підсумкова оцінка враховує оцінки під час навчальних семінарів.

Ступінь нагороджена

По завершенні спеціалізованого майстра студенти заробляють спеціальність " Політехнічний ди-Мілано", що спеціалізується на магістратурі , за умови, що вони відповідають вимогам мінімальної відвідуваності 75%.

Крім ступеня, програма також видає:

 • Сертифікат на проходження курсу в Rhinoceros з акредитацією виробника програмного забезпечення від McNeel.
 • Сертифікат на проходження курсу в CREO з акредитацією виробника програмного забезпечення від PTC.

Професійні результати

 • Розміщення може бути в дизайн-студіях, які допомагають на різних етапах розробки продукту, від концепції до техніки.
 • Розміщення в компаніях з ринкових сегментів, характерних для італійської промисловості, таких як побутова техніка, бізнес-обладнання, освітлення, меблі, іграшки, дитячі товари.
 • Випускники програм, які вибирають консультації, виявлять, що вони мають більше можливостей для взаємодії з підприємницьким середовищем.

Їх посадова інструкція буде експертним дизайнером продукту та керівником проектів з теоретичним досвідом, який відповідає значним досягненням у застосуванні їх у виробничих процесах. Досягнувши необхідного досвіду на місцях, випускники можуть прагнути до ролей як керівника продукту, відповідального за розробку нових продуктів.

Вхід

Спадщина Laurea або диплом або поточний Laurea або спеціалізація в галузі інженерії, архітектури або промислового дизайну. Іноземні студенти можуть надати еквівалентні ступені, отримані за кордоном.

Максимум 25 студентів можуть бути прийняті.

Процедура прийому

Щоб взяти участь у процесі відбору, анкету потрібно заповнити в режимі он-лайн у наступні терміни:

 • для італійських / іноземних громадян, які мають кваліфікацію, отриману в Італії протягом жовтня 2020 року.
 • для громадян, які не є членами ЄС, у вересні 2020 року.

Вартість навчання та збори

 • Спеціаліст Майстер коштує € 11,800 (включаючи комісійний внесок Politecnico di Milano € 500).
 • Звільнено від ПДВ за статтею 10 ДПР 633/72.
 • Вартість зарахування до спеціаліста-майстра дає право відрахувати податок у розмірі 19%, що підпадає під "Курси спеціалізації університету".
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. Згорнути