Спеціалізований магістр з аудиту та консалтингу

Загальні відомості

Опис програми

Заявки на прийом 2019 року закриті. Заявки на прийом до 2020 року будуть відкриті з жовтня 2019 року.

ESCP Europe Masters - це професійно-орієнтовані програми в певних сферах управління, призначені для аспірантів з чіткою метою кар'єри і ведуть до спеціалізації або подвійної кваліфікації у відповідь на корпоративний попит на висококваліфікованих менеджерів.

Цей магістр є однорічною повною мірою академічна програма, призначена для студентів, які мають перший майстер-ступінь академічного або професійного ступеня в галузі інженерії, бізнесу, архітектури, медицини, права, фармакології, політології, мистецтва або будь-якого іншого випускника.

Навчальний план складається з шести місяців повного курсу курсу, включаючи міжнародний семінар, після чого компанія розміщує роботу не менше чотирьох місяців та завершує професійну дисертацію, яка буде передана в кінці програми.

Курси викладаються англійською мовою та національною мовою наших кампусів.

Профіль аудиторсько-консультаційного класу MS 2018 року

Академічну освіту:

 • Бізнес: 46%
 • Економіка
 • Техніка: 4%
 • Політологія: 4%
 • Закон: 4%
 • 27% іноземних студентів
 • 46% жінок, 54% чоловіків

Магістерська програма ESCP Europe привітає претендентів з різноманітних дисциплін, які демонструють відкритість та потенціал:

Майстер-студенти виходять з різних країн і мають різний досвід: інженери, лікарі, фармацевти, студенти літератури та права, тощо.

Виходячи з 40 національностей, вони утворюють групу багатокультурних учасників, що робить обмін і працювати в групах все більше збагачення.

З моменту свого створення в 1986 році 700 студентів успішно завершили програму аудиту та консалтингу, а також приєдналися до глобальної мережі випускників ESCP Європи у кількості 55 000 членів.

Вимоги

 • Власники першого ступеня магістра.
 • Власники бакалавра (240 ECTS): з мінімальним професійним досвідом 3 роки
 • Власники бакалавра (240 ECTS) без професійного досвіду (менше 30% визнано)

Збори

Плата за навчальний рік 2019/2020 встановлюється в 19 200 євро (включаючи витрати на міжнародний семінар - транспорт

Тарифи виставляються на рахунок:

 • в одному розкладі на початку навчального року
 • ESCP Europe також пропонує варіант прямого дебету: у цьому випадку 6 місячних платежів буде виплачено з листопада по квітень.

Кандидати, які пропонують місце, повинні підтвердити їх прийняття та сплатити неоплатне відшкодування в розмірі 2000 євро для оплати навчання.

Останнє оновлення Липень 2019

Про навчальний заклад

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunitie ... Детальніше

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Згорнути
Париж , Мадрид , Лондон , Берлін , Турін , Варшава , Пекін , Венеція + 7 Більше Менше