Спеціальна освіта магістра (M.Ed.)

Загальні відомості

Опис програми

Короткі факти

Вимоги до курсу:
10 курсів (30 кредитів)

Типове завантаження курсу:
Осінь (2 курсу), Весна (2 курсу), Літо (2 курсу), що дозволяє кандидатам завершити програму за два роки (два падіння, дві пружини та одне літо).

Час до завершення:
2 роки

Компонент практичного досвіду:
Польові роботи - важлива частина програми. Ті студенти, які вже є викладачами, мають можливість виконати польові роботи на своїх нинішніх посадах.

Поточні посади випускників:
Випускники працюють викладачами як в державних, так і в приватних класах К-12.

Огляд

Еволюція до інклюзивних класів означала, що вчителів усіх класів та предметів все частіше закликають працювати з дітьми з широким спектром здібностей. Надання кандидатам магістра інструментів, щоб допомогти кожній дитині вчитися та рости - це місія Lehigh's M.Ed. в спеціальній освіті.

Магістр призначений для тих, хто має ступінь бакалавра зі спеціальної освіти та хоче розширити свої навички, а також для тих, хто має ступінь бакалавра загальної освіти та прагне здобути ефективні методи роботи з людьми з обмеженими можливостями. Багато кандидатів у магістр вже атестовані за спеціальною освітою або початковою чи середньою освітою.

Ті, хто прагне здобути ступінь магістра в цій галузі за допомогою сертифікатів, мають такі варіанти:

 • Магістр спеціального навчання
 • Магістр спеціального навчання
 • Магістр спеціального навчання

Факультет Легі в спеціальній освіті є відомими фахівцями в таких сферах, як аутизм, труднощі в навчанні, академічне втручання та порушення емоційної поведінки та підтримки. Кандидати магістрів вивчають кращі практики проектування інструктажу та роботи зі студентами з найрізноманітнішими вадами.

Ступінь магістра без сертифікації вимагає проходження 30 кредитів або приблизно 10 курсів. Заняття влаштовуються пізно вдень або вечорами, щоб програма була зручною для тих, хто працює повний робочий день. Більшість кандидатів у майстри відвідують Lehigh за сумісництвом, беручи близько двох курсів на семестр, включаючи літо, щоб вони могли завершити програму за два роки. Вони можуть розпочатися в будь-якому семестрі, терміни прийому - 15 липня на осінній семестр, 15 грудня - на весняний семестр та 15 квітня - на літній.

Ті, хто бажає подати заявку, повинні заповнити онлайн-заявку та надати стенограми для студентів та (якщо це можливо). Середня оцінка балів принаймні 3,0 призначається на бакалавратську роботу. Майбутні студенти також повинні надати два рекомендаційні листи (академічні чи професійні), особисту заяву та підтвердження політики коледжу про освіту.

Польові роботи - важлива частина програми. Ті студенти, які вже є викладачами, мають можливість виконати польові роботи на своїх нинішніх посадах.

Можливості

Lehigh функціонує в національній школі «Сторіччя» як лабораторія денної школи «Спеціальна освіта», яка працює з дітьми з емоційним розладом та студентами у віці 6-12 років з аутизмом, готуючи аспірантів до висококваліфікованих викладачів спеціальної освіти.

Вчителі спеціальної освіти працюють із учнями, які мають широкий спектр розумових, розумових, емоційних та фізичних вад. Вони адаптують загальноосвітні уроки та викладають такі предмети, як читання, письмо та математика для учнів із легкими та середніми вадами. Вони також навчають основним навичкам, включаючи грамотність та техніку спілкування, для студентів з важкими вадами.

Викладачі на місцях користуються попитом, і очікується, що ця тенденція збережеться. Прогнозується, що кількість національних посад на національному рівні зросте на 8 відсотків з 2016 по 2026 рік, додавши 33 300 нових робочих місць, повідомляє Бюро статистики праці США.

Навчальний план

Основна курсова робота (15 кредитів)

Номер курсу

Область навчання (3 бали повинні вибрати одне з наступних; курси, не обрані тут, можна вважати факультативами нижче)

Номер курсу

Факультативи (12 балів; один курс, обраний вище в області Навчання, також не може зараховуватися до виконання залікових балів)

Номер курсу

Інші факультативи, затверджені радником

Комісія з сертифікації аналітиків поведінки, Inc.® перевірила наступну послідовність курсів як відповідність вимогам курсової роботи на придатність до здачі іспиту на комісію сертифікованого поведінкового аналітика®. Кандидати повинні відповідати додатковим вимогам, щоб отримати право (http://bacb.com/bcba-requirements/).

Номер курсу

Вимоги до застосування

 • Завершена онлайн-програма
 • $ 65 Плата за заявку
 • Мінімум середнього балу: 3,0 (для студентів)
 • Офіційні стенограми від кожного навчального закладу
 • 2 рекомендаційні листи - академічні та / або професійні
 • Подяка Коледжу про освітянську політику щодо дозволів
 • Нарис

Терміни

 • 15 квітня для літнього літнього семестру
 • Початок 15 липня для осіннього семестру
 • 15 грудня для початку весняного семестру
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Located in Pennsylvania's beautiful Lehigh Valley, Lehigh is one of the nation's most distinguished private research universities. Through academic rigor, an entrepreneurial mindset and collaborative ... Детальніше

Located in Pennsylvania's beautiful Lehigh Valley, Lehigh is one of the nation's most distinguished private research universities. Through academic rigor, an entrepreneurial mindset and collaborative opportunities we challenge our students to become the leaders of the future. Згорнути