Росія

Навчання в Росії

Освітня система в Росії

Хоча Росія надає безкоштовну освіту для всіх своїх громадян, гарантованих Конституцією їх, прийом у вищий вищих навчальних закладах є надзвичайно конкурентоспроможним. Тому що російський державний сектор відповідає за регулювання системи освіти ставить сильний акцент на отримання ступеня в галузі науково-областей дослідження, і студентів, що бажають спеціалізуватися в цій галузі повинен володіти винятковим талантом для цього типу дослідження області, а також відмінні оцінки з Щоб бути прийнятим в російський університет.

Крім виділення фінансування плату за навчання, Росія також приділяє іноземним студентам невелику стипендію і забезпечує безкоштовне житло для них також. У країні була також ліквідована багато тяганини, які використовуються для запобігання або уповільнення іноземних студентів від відвідування Руської університету.Тепер, коли додаток системи є більш раціональною, студентів, які взяли участь американські, німецькі, датські, китайські, італійські та японські університети будуть відчувати мінімальними без проблем щодо передачі в російський університет.

Росія в даний час в процесі перемикання вище своєї традиційної моделі освіти Ступінь проти одного, що є набагато більш сумісні з західного типу вчений ступінь. У 2003 році Росія підписала Болонську декларацію, які проклали шлях для уряду, щоб прийняти закон, що видалити свій старий, п'ятирічне вища модель на той, який нагадує американська система ступінь - чотирирічний бакалаврат подальшим майстер наукового ступеня. Тим не менш, докторант мірою все ще зберігає традиційний, радянського зразка союзу, який був створений майже 90 років тому. В основному, кандидати наук у Росії визначаються і заробив в залежності від глибини студента 'и особисті досягнення в наукових дослідженнях (доктора наук або доктора наук) або науковими дослідженнями.

 

Популярні Університети Росії

Найбільших і найстаріших університетів у Росії, Санкт-Петербурзького державного університету та Московського державного університету. Під час 2000-х років, уряд ініціював програму, яка встановлена ​​ "федеральної " університетів шляхом об'єднання вищих навчальних закладів, які вже існували і виділення спеціальних грантів фінансування на них. Деякі з цих нових університетів включають Казані Приволзького федерального університету, Сибірського федерального університету і Північно-Східного федерального університету.

 

Відвідуючи університет в Росії

Оскільки більшість вузів Росії проводять заняття російською мовою, студенти повинні принаймні елементарне знання мови до подання заяви до університету. Він є обов'язковим для всіх іноземних студентів, щоб взяти курс російської мови як частину своєї програми, якщо вони не можуть довести, що це не потрібно.

Іноземні студенти можуть працювати неповний робочий день в той час як вступив до ступеня. Знайте, що роботодавці іноземні студенти повинні мати спеціальну ліцензію, що показує, що вони мають право наймати іноземних студентів перед студентами можуть легально працювати для них.

 

Застосовуючи до Руської університету вимагається подання таких документів:

  • Застосування формі із зазначенням бажаної галузі дослідження
  • Завірена копія диплома або інших навчальних сертифікат із зазначенням студент має право вступити до програми вищої освіти
  • Сертифікат авторизованого здоров'я та копії результатів тесту крові ВІЛ виданий медичної страхової компанії, яка акредитована консульство Росії
  • Завірена копія свідоцтва про народження
  • 4 х 6 фотографій розміром паспорта (у тому числі принаймні, шість з цих фото)

 

Чому варто вчитися в Росії?

Росія 'и системи вищої освіти є строгим, конкурентоспроможної і визнані в усьому світі за його ступенів, які постійно мають високі ЮНЕСКО та ВООЗ рейтинги. Спеціально для залучення іноземних студентів, російські університети забезпечують 100 відсотків плати за навчання поступки, а також щедрі стипендії. Крім того, Росія є захоплюючою, різноманітною і історично впливова країна, яка пропонує іноземним студентам безліч нових і збагачення досвіду.

Про Росію

Росія є напівпрезидентської, Федеративна Республіка містить 83 різних територій відомий як "суб'єктів Федерації ". Росія межує з багатьма країнами, які включають в Норвегії, Китаю, Польщі, Фінляндії та Північної Кореї. Це найбільша країна в світі і займає одну восьму частину землі 'и житлових районів, що охоплюють дев'ять окремих зон часу і триваюче протягом всього регіону Північної Азії.

В даний час в Росії Федерація економіка є однією з найбільш процвітаючих в світі, займаючи як шостою найбільшою розвиненою країною в купівельній спроможності. Це пов'язано з його великої енергетики і мінеральних ресурсів, які зробили його одним з найбільших manufacterers природного газу та нафти. З іншого боку, Росія також відомо, мають масивні запаси ЗМЗ (зброя масового знищення) і є одним з п'яти держав визнається за ядерною зброєю.Росія є членом G8, Ради Безпеки ООН, Ради Європи та Світової організації торгівлі.

 

Основні факти про Росію

  • У Росії є президент, який вважається "глава держави " і прем'єр-міністра, який називається "глава уряду ".
  • Федеральний уряд складається з трьох гілок: законодавчої, виконавчої та судової влади.
  • За оцінками, 165 різних indigneous народів і етнічних груп, що живуть в Росії. Вісімдесят відсотків населення Росії 'и є етнічними росіянами.
  • Російська мова є мовою, якою говорить більшість громадян, а потім татарською та українською мовами. Російська мова є офіційною мовою Організації Об'єднаних Націй, а також на арабською, китайською, французькою, англійською та іспанською мовами.
  • Основною валютою в Росії є рубль.

 

Росія 'и клімату

Росія є величезний шмат землі, що містять багато віддалених районів, таких як переважна тундрах Сибіру. Північ Росії, яка включає в себе Сибір, має субарктичний клімат, який пропонує серйозно холодні зими і сильних снігопадів. Москві і в багатьох інших регіонах Росії, не містяться в північних районах вологий континентальний клімат з теплим жарким літом і холодною, тривалі зими. Типові температури червні, липні і серпні коливається близько 75 градусів за Фаренгейтом (24 за Цельсієм), але може доходити до 90 градусів за Фаренгейтом (32 за Цельсієм) під час аномальної спеки. Взимку очікується температура залишається значно нижче нуля (32 градусів за Фаренгейтом / 0 за Цельсієм), і часто зупинявся нижче нуля протягом тривалого періоду часу.

 

Релігії в Росії

Православне християнство, іудаїзм, буддизм та іслам є найбільш поширеною релігією в Росії.Всі вони вважаються юридично частина країни 'и історичної спадщини. Найпопулярніший релігійне свято, що відзначається майже всіма громадянами Росії є Великдень, який вони визнають, зробивши паску (Пасхальний хліб), і паска, блюдо з сиром і форми, як піраміди.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Росія

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Росія