Розширений майстер і документальна фотографія: портрет, репортаж, автор

Загальні відомості

Опис програми

Професійний фотограф, на додаток до теоретичних і методів, щоб бути в змозі зробити хорошу картину, дуже конкретні знання кожного з фотографічних жанрів вважатися вимагають такі можливості. Це необхідно для досягнення працює з професійними фотографами і фахівців у кожній відкрити для себе секрети і особливості ж.

Але деякі з цих жанрів, що дозволяє фотографу мають глобальну перспективу, що дозволяє його в професії, як професійно і особисто. Два з цих основних жанрів, які доповнюють і відповідають основу того, що може і повинен знати, як фотограф, портретна фотографія в звітності і можливість виступити з промовою.

Для портрета ретельно і високопрофесійний технічний потенціал потрібно, але обидва знаємо, що кожен персонаж може увійти на зображення, щоб пояснити, що вони хочуть показати. У доповіді зв'язана із сутністю фотографії та основи професійного фотографа і соціальної функції, яка повинна розповідати історії через образи. Контроль обох дисциплінах, в сукупності зі здатністю робити так в особистий шлях і, з точки зору самого участю фотографію автора, є основою реальної фотографа і дозволити йому вирішувати практично будь професійний виклик.

Цілі

Цей майстер прагне, щоб студенти вже почали у фотографії може почати процес спеціалізації в ключових жанрів, портрет фотографії та редакція Повідомити, з одного боку, та документарних і репортажної фотографії іншим, які разом з навчання персоналу стиль через мистецтво фотографії, вони можуть служити в якості основи для продовження по власної професійної кар'єри чи переслідувати інші страви з набагато сильнішою відправної точки.

Для досягнення проекти супроводжуються сесій теоретичної та концептуальної роботи, в якій студент стикається з реальними і конкретними проблемами кожної статі, щоб мати можливість зробити реальний професійну роботу.

Це практична програма, в якій ви працюєте з професійних завдань, де студенти повинні приймати свої власні рішення, за допомогою фахівців, які завдяки своєму досвіду пояснити точок, які існують у кожному секторі щоб виявити свої навички і подолати свої обмеження.

Таким чином, кожен студент в кінці програми, завершили велику кількість фотографій, які становлять особистий портфель, який контролюється педагогічного директора буде використовувати, щоб представити свої роботи в професійному середовищі.

Адресовано

Випускники і випускники, які мають досвід у фотографії по похвальною навчального плану та / або портфоліо, які хочуть поглибити технічні спеціалізації і загальної фотографії. В іншому випадку, необхідно взяти ступінь / Фотографія курс.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр або диплом) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Ступінь магістра в цьому є результатом об'єднання навчальні плани післядипломної Розширений Фото та документальної фотографії та прикладної звіту.

Відкрийте для себе портфелі Фото!

Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути