Розширений майстер європейської інтеграції

Загальні відомості

Опис програми

Програма EuroMaster - це міждисциплінарна програма, що вивчається англійською мовою, спрямована на міжнародний діапазон молодих та середніх фахівців, а також досвідчених студентів з усіх політичних наук. Це дає студентам передові академічні тренінги в широкому діапазоні політик та концепцій ЄС, щоб отримати глибоке розуміння процесу європейської інтеграції як в економічній, так і в політичній сферах.

Програма працює як "майстер після майстра", вимагаючи від студентів сильних і послідовних знаків протягом мінімум 4 роки навчання.

Що я можу навчати?

EuroMaster пропонує загальне ядро ​​4 курсу (21 ECTS) з основних особливостей європейської інтеграції:

Обов'язкові курси (21 ECTS):
  • Економіка європейської інтеграції
  • Політичне та інтересне представництво в Європейському Союзі
  • Історія та право Європейського Союзу
  • Методи дослідження лабораторії
Варіанти спеціалізації (24 ECTS):

Після цих 4 обов'язкових курсів студенти повинні прийняти 2 попередньо відібрані варіанти спеціалізації , які будуть вибрані з переліку 4 нижче:

  • Європейська економіка: внутрішній ринок ЄС та політика конкуренції + європейська валютна та фіскальна політика
  • Міграція та Європа: політика різноманітності в ЄС Європейська імміграційна політика
  • Європейські зовнішні зв'язки та політика безпеки: Європейські зовнішні зв'язки Європейська безпека та боротьба з тероризмом
  • Європейське екологічне врядування: озеленення європейської економіки Європейське управління кліматом та енергетикою

Студенти також повинні закінчити магістерську роботу (15 ECTS)

Сума: 60 ​​ECTS

Хто може подати заявку?

"Євромастер" орієнтований як на студентів, так і фахівців різного профілю, які прагнуть поглибити своє розуміння ЄС. Для цієї мети класи "Євроромастера" організовуються після робочого часу, щоб як студенти, так і фахівці, що навчаються на повному рівні, могли відвідувати лекції. Щоб отримати право на вступ, ви повинні мати:

• ступінь магістра або еквівалент не менше 240 ECTS з соціальних, економічних або політичних наук, бізнесу, права та / або новітньої історії. Якщо ваш ступінь не входить у ці дисципліни, відповідний досвід роботи в цій або суміжній галузях може кваліфікуватися.

• відмінні академічні результати для обох попередніх ступенів 70% (почесна грамота 2-го класу - верхня дивізія, бельгійський еквівалент, 2: 1 еквівалент у Великобританії, 2,8 / 4 ГПД).

• перевірене володіння англійською мовою

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт IES, присвячений цій програмі: www.euromasterinbrussels.eu

Приєднуйтесь до наших сеансів прямого ефіру, щоб дізнатися більше про наші програми, зв’язатися з нашими студентами та задати всі ваші запитання. Зареєструйтесь безкоштовно за адресою: href = "https://zoom.us/webinar/register/WN_wmtCXnqXQQCz7hgdnCCLTg

Педагогічний колектив

Викладацький склад програми IES "Euromaster" є унікальною сумішшю відомих вчених-членів ЄС та практикуючих ЄС високого рівня, які поєднують академічну суворість з останніми практичними уявленнями та культурною різноманітністю. Заявки та стипендії Відвідайте наш веб-сайт, щоб дізнатись, як подати заявку.

Програма пропонує ряд стипендій, які мають форму зниженої плати за навчання. Вони присуджуються на основі академічних заслуг та очевидної потреби. Студенти повинні подати заяву про відмову від навчання під час подання заявки на програму - заявки на відмову повинні бути подані не пізніше 15 квітня.

Кар'єра та випускники

Всі студенти IES можуть скористатися кар'єрними порадами, включаючи підготовку інтерв'ю та огляд CV у Центрі кар'єри VUB. Щоб дізнатись більше про цей чудовий сервіс, відвідайте цю сторінку .

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

The Institute for European Studies is an autonomous department of the Vrije Universiteit Brussel. It was created in 2001 through an initiative taken by the Flemish Government. As a Jean Monnet Center ... Детальніше

The Institute for European Studies is an autonomous department of the Vrije Universiteit Brussel. It was created in 2001 through an initiative taken by the Flemish Government. As a Jean Monnet Center of Excellence, the IES teaches advanced Master programmes, and focuses on interdisciplinary research in European Studies, more specifically on the role of the EU in an international setting. Within this scope, the IES provides academic services to scholars, policy makers and the general public. Згорнути