Розширений майстер з техніки безпеки та управління

Загальні відомості

Опис програми

Метою цього однорічного курсу Advanced Master є пропонувати лекції англійською мовою, що стосуються загальних аспектів управління безпекою та їх застосування в різних галузях техніки.

Перший семестр містить 2 частини

  • Частина A стосується загальних знань, включаючи поняття ризику, ідентифікацію ризику, аналіз, оцінку та лікування, комунікацію та консультації, систему управління безпекою, правові та людські фактори в управлінні ризиками (20 кредитів ECTS).
  • Частина B стосується областей застосування: безпека процесу, токсикологічні ризики для здоров'я людей, екологічні ризики, пов'язані з токсичними продуктами, природні та технологічні ризики для будівництва, надійність обчислювальних систем, ризики, пов'язані з випромінюванням, безпека електричних систем. Ця друга частина не вимагає глибоких знань кожного домену, тому що введення в корисні навички буде надано. Значну частину лекцій надають професіонали (25 ECTS).

Другий семестр присвячений стажування в фірм (30 ECTS)

Програма спрямована на створення робочих місць у міжнародних компаніях, відповідальних за контроль належної безпеки, підрозділи, що займаються питаннями безпеки, консалтингові та аудиторські фірми та державні адміністрації. До секторів зайнятості відносяться аерокосмічні, залізничні, будівельні, виробничі, енергетичні, сільськогосподарські, медичні та фармацевтичні.

Модулі відкриті для міжнародних студентів у рамках програми мобільності

Наступні модулі, що викладаються англійською мовою, можуть бути відкриті для іноземних студентів у рамках програмних угод про мобільність за певних умов. Будь ласка, використовуйте контакт нижче, щоб застосувати до будь-якого з цих модулів.

Практична інформація

Мова: англійська

Тривалість: 1 рік

Один семестр лекцій, тематичних досліджень, проектів та один семестр стажування

Обов'язковий рівень: магістр наук або 4-річний бакалавр плюс як мінімум 3 роки професійного досвіду

Нагороджений диплом: Advanced Master Certificate

Термін подачі заявки: 1 липня

Інженерія безпеки та управління

Просунутий ступінь магістра з інжинірингу ризиків

Сьогодні суспільство стикається з двома цілями, які, здавалося б, суперечливі:

  • інновації, що передбачає ризик у той час
  • гарантуючи безпеку для всіх, контролюючи ці ризики.

Це Advanced Master's / Mastère Spécialisé (R) в "Engineering Engineering"

Цей важливий контроль над технологічними ризиками охоплює всі сектори: транспорт (повітряне, залізничне, дорожнє та ін.), Енергетика (атомні станції, нафтогазові майданчики, нафтопереробні заводи, дамби, паливні елементи тощо), виробництво (фармацевтичне, агробізнесі, виробництво та ін), будівництво, утилізація відходів тощо.

Створіть нові позиції

Роботи доступні в відділах досліджень та розвитку, у відділах промислової безпеки, а також на промислових майданчиках (атомні станції, заводи та ін.). Компанії часто використовують спеціалізовані консалтингові фірми, які забезпечують навички аналізу ризику та методи впровадження заходів щодо запобігання аваріям. Органам влади та аудиторським установам також працюють численні фахівці, які забезпечують відповідність нормативних актів

Які позиції потрібно заповнити?

Інженери з технологічних процесів, інженери з безпеки в ядерній та нафтогазовій промисловості, інженери з надійності, інженери з безпеки та навколишнього середовища, аналітики ризику в консультації з безпеки, інспектори в регуляторних організаціях, аналітики ризиків в органах сертифікації або агентствах з безпеки, інженери ризику для страхових компаній.

Ці позиції вимагають тісної координації з керівництвом і можуть призвести до більш швидкого розвитку кар'єри.

Вимоги до прийому

Передумови

Досвідчений магістр в «Інженерії безпеки

Треба приймати курс

  • ступінь магістра, або
  • затверджений перший рік магістра або 4-річний бакалавр плюс щонайменше 3 роки професійного досвіду в обох випадках.

Цей курс також є частиною міжнародного магістра "Індустріальний

Заявка на процес

Існує два етапи: комісія розглядає заявки та запрошує заявників на короткий термін для співбесіди.

Вартість навчання

Вартість навчання становить 9000 євро.

Двоступінчастий навчальний процес

Теоретична частина навчання проводиться з початку жовтня до кінця квітня (7 місяців) у міжнародному та професійному середовищі.

Стажування починається з початку травня до кінця жовтня (6 місяців).

Ступінь

Ступінь удосконалення магістра ("Mastère Spécialisé") надається INSA Toulouse (Національний інститут прикладних наук в Тулузі) та INP Tululos (Національний політехнічний інститут Тулузи). Обидва вони є давно створеними членами "Конфеденції де Grandes Ecoles" (еквівалентом американської ліги Ivy) і є одними з провідних інженерних шкіл країни.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

With 14,000 alumni present in all economic sectors, the "Institut National des Sciences Appliquées" of Toulouse, an international, pluridisciplinary, state engineering school, is recognized for the ex ... Детальніше

With 14,000 alumni present in all economic sectors, the "Institut National des Sciences Appliquées" of Toulouse, an international, pluridisciplinary, state engineering school, is recognized for the excellence of its five-year education which attracts students of a high academic level and who have obtained excellent results at the Baccalaureat. Згорнути