Розширений майстер графіки руху

Загальні відомості

Доступних місць: 3
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

  • Модальності: віч-на-віч або онлайн (в прямому ефірі)
  • Наступний початок : 29 червня або 14 жовтня 2020 р. | Тривалість : 540 годин ( 10 місяців )
  • Період реєстрації відкритий

Майстер руху графіки орієнтований на людей, які цікавляться аудіовізуальним сектором, точніше VFX та 3D графікою руху, попередніх знань не потрібно для адекватного використання Майстра.

minions, animation, figure

Зміст майстра графіки руху

Розширений майстер руху в графіці дозволить вам навчитися виконувати будь-які види 3D-мультимедійних робіт (відео чи зображення), щоб згодом ви могли забезпечити їм рух ("рух") або анімацію.

Завдяки модулю графічного дизайну, який містить цей магістерський ступінь, студент здобуде необхідні знання, щоб мати змогу зробити будь-який дизайн завдяки найпрестижнішим та найважливішим інструментам Adobe для такого типу проектів: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та Adobe Indesign . Після того, як ви освоїте ці інструменти, у вас не буде дизайну вашої фантазії, який ви не зможете вивести на екран комп’ютера.

З іншого боку, завдяки модулю редагування та постпродукції цифрового відео (VFX) та графіки руху студенти навчаться використовувати найважливіше програмне забезпечення для аудіовізуальної постпродукції: Adobe Premiere та Adobe After Effects . Adobe Premiere - це найпоширеніший інструмент редагування відео, завдяки високоінтуїтивному інтерфейсу та простоті користування та потужності його фільтрів та переходів, що дозволяють редагувати відео з високою якістю та динамічністю. Він також дозволяє працювати зі звуком, будучи повноцінним інструментом для цифрового редагування відео. Аналогічно, Adobe After Effects виділяється додатком, який має форму студії, призначеної для створення або застосування в композиції, а також реалізацію професійної графіки руху та спецефектів, які з її коренів в основному складалися з суперпозиції шарів.

До цих двох попередніх модулів ми повинні додати модуль Cinema 4D , який виділяється для задоволення професійних потреб 3D-моделювання, текстурування, анімації та візуалізації. Cinema 4D пропонує настроювані налаштування, підходящі для будь-якої галузі та на всіх рівнях кваліфікації. Крім того, завдяки інтеграції з Adobe Photoshop або After Effects ви можете працювати з анімаціями, сценами та складними 3D-елементами.

перспективи кар'єрного росту

  • Рух grapher / дизайнер 3D
  • Технік цифрового відео
  • VFX спеціаліст
  • Цифровий відеоредактор
  • Пост-продюсер цифрового відео
  • Цифровий відеоосвітлювач
  • Позаштатний для рекламних агентств, телевізійних мереж, аудіовізуальних виробничих компаній

Модальності

Особисто або в Інтернеті : ви можете отримати майстра графіки руху в Мадриді чи Севільї особисто або зробити майстра графіки руху в Інтернеті . Онлайн-модальність завжди викладається в прямому ефірі (наживо), хоча сховище цих записаних класів підтримується за бажанням студентів. Студенти також мають потужний та інтуїтивно зрозумілий віртуальний кампус, розроблений Google для участі у заняттях та у власних тренуваннях щодня.

ціна

4450 євро. Отримайте знижку 40% на загальну ціну навчання, якщо ви зареєструєтесь на навчання влітку 2020 року, ввівши код "yomequedoencasa". Або Знижка 25% на ціну, показану за допомогою коду "майбутній дизайн" під час реєстрації, яка розпочнеться в жовтні (пропозиція з обмеженим часом).

фінансування

До 10 місяців. Консультації в Секретаріаті.

Диплом магістра університету доступний для цих досліджень

Ви повинні вибрати цей варіант лише під час процесу зарахування та сплатити додаткову суму для покриття університетських зборів Мадридського дистанційного університету (UDIMA).

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Pa ... Детальніше

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Partner, especializado en el sector del diseño y marketing digital, con sedes en Madrid, Sevilla y próximamente también en Lisboa. Nuestros cursos, masters y títulos superiores se desarrollan en cuatro áreas: Diseño gráfico, Desarrollo web, Marketing Digital y Edición y Postproducción de Vídeo Digital (VFX) y Motion Graphics. Згорнути
Мадрид , Севілья , Мадрид + 2 Більше Менше