Заявки на прийом 2019 року закриті. Заявки на прийом до 2020 року будуть відкриті з жовтня 2019 року.

Спочатку створене в 1987 році, ESCP Europe Advanced Master in Finance тепер є еталонним посиланням на фінансову освіту в Європі. Він має престижний факультет, велику мережу випускників фінансових фахівців та міцні, давні стосунки з фінансовими установами (банки, брокери, фінансові компанії). Програма включає в себе більше 30 тижнів строгої повної зайнятості академічних курсових робіт:

15 тижнів на курсі ESCP Europe Paris Campus та 15 тижнів у Лондонському містечку - одразу ж після закінчення інтернатури для підвищення професійної майстерності та індивідуального дослідницького проекту (дипломна робота). Розширений Магістр Фінансів знаходиться в постійному діалозі з провідними фігурами у світі фінансів, щоб адаптувати його зміст до змін у потребах ринку та забезпечити найвищу якість навчання.

Ключові риси

ESCP Europe Masters - це професійно-орієнтовані програми в певних сферах управління, призначені для аспірантів з чіткою метою кар'єри і ведуть до спеціалізації або подвійної кваліфікації у відповідь на корпоративний попит на висококваліфікованих менеджерів. Цей майстер є однорічною академічною програмою, призначеною для студентів, які мають перший ступінь магістра або академічного ступеня в галузі техніки, бізнесу, архітектури, медицини, права, фармакології, політології, мистецтв або будь-якого іншого ступеня.

Навчальний план включає шість місяців повного робочого часу, включаючи міжнародний семінар, після чого розміщення компанії триває щонайменше чотири місяці, а завершення професійної дисертації - до кінця програми. Курси проводяться англійською мовою та національною мовою наших відповідних містечок.

Навчальний план

Програма пропонується в Campus Campus ESCP у Парижі з п'ятнадцяти тижнями термінів у нашому Лондонському містечку.

Студенти повинні вибрати спеціалізацію, яка відображає їхні особисті та професійні цілі.

Після завершення курсових робіт студенти повинні пройти чотиримісячну практику та скласти професійну дисертацію. Заняття проводяться як французькою, так і англійською мовами.

Потрібно володіти французькою мовою.

Цей навчальний план на повний робочий день розподіляється на рік, поділений на 3 терміни таким чином:

 • 2 терміни інтенсивних курсів: з вересня по грудень; Січень-квітень. в тому числі 15 тижнів на кампусі ЕСКП в Лондоні.
 • 1 термін професіоналізації з квітня по грудень: компанія розміщує не менше 4 місяців, а професійна дисертація захищена усно в комітеті з початку листопада до середини грудня року, наступного за вересневим внеском.

Розміщення компанії

Мережа випускників як Advanced Master in Finance, так і ESCP Europe в цілому сприяє міцному зв'язку з фінансовими установами. Випускники, які є провідними фахівцями у галузі міжнародних фінансів, регулярно проводять лекції та презентації і, таким чином, діляться своїм багатством знань з поточними студентами та відіграють важливу роль у пошуку роботи.

Анкети учасників

Профіль передового магістра фінансів

Академічну освіту:

 • Економічні та фінансові науки: 60%
 • Технічні науки: 21%
 • Менеджмент наук: 12%
 • Юридичні науки: 4%
 • 36% іноземних студентів
 • 22% жінок, 78% чоловіків

Магістерська програма ESCP Europe привітає претендентів з різноманітних дисциплін, які демонструють відкритість та потенціал:

Майстер-студенти виходять з різних країн і мають різний досвід: інженери, лікарі, фармацевти, студенти літератури та права, тощо.

Виходячи з 40 національностей, вони утворюють групу багатокультурних учасників, що робить обмін і працювати в групах все більше збагачення.

Вимоги до прийому

Вимоги

 • Власники першого ступеня магістра.
 • Власники бакалавра (240 ECTS): з мінімальним професійним досвідом 3 роки
 • Власники бакалавра (240 ECTS) без професійного досвіду (менше 30% визнано)

Збори

Плата за навчальний рік 2019/2020 встановлюється в 24 000 € * (включаючи витрати на довідники).
Тарифи виставляються на рахунок:

 • в один розрахунковий рахунок на початку навчального року
 • ESCP Europe також пропонує варіант прямого дебету: у цьому випадку 6 місячних платежів буде виплачено з листопада по квітень.

Заявники, які пропонують місце, повинні підтвердити їх прийняття та сплатити неоплатне відшкодування в розмірі 2000 євро для оплати навчання.
* Витрати на розміщення та перевезення в Лондоні не включені в вартість навчання.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • французький

Переглянути 22 інших курсів в ESCP Europe Business School »

Останнє оновлення Липень 20, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
24,000 EUR
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date