Південно-Африканська Республіка

Дослідження в Південній Африці

Вища освіта в Південній Африці

Вища освіта та професійна підготовка включає в себе як студенти і вчені ступені, в тому числі ступеня бакалавра, магістра та доктора. Як державні, так і приватні вищі навчальні заклади існують, в тому числі університети, університети технології та загальноосвітніх закладах. Університети пропонують традиційне теоретичне і науково-орієнтованих градусів, інші установи зосередитися на професійно-технічної освіти та навчання.

 

Чому варто вчитися в Південній Африці?

На додаток до можливості вчитися англійською мовою в мультикультурному середовищі, Південна Африка має багатьох світових вищих навчальних закладів, які включають стан сучасних досліджень поряд з високим ступенем якості магістерських програм. Південна Африка має трьох університетів в топ-400 університетів у всьому світі, за рейтингом на 2012-2013 рокиВеликобританія / світового університетського рейтингу / "> Times Higher Education World University Rankings.

 

Університети в Південній Африці

Південна Африка 23 фінансованих державою вищих навчальних закладів, які пропонують ступінь магістра, в тому числі 11 університетів, 6 університетів технології і 6 загальноосвітніх закладах. Приватні установи існують також на загальну суму 115. Програми пропонуються в більшості академічних дисциплін, та магістра в галузі ділового адміністрування, економіки та фінансів, особливо популярні. Іноземні студенти вітати і використовувати ті ж процедури, застосування в якості південноафриканських громадян.

 

Плата за навчання і Тривалість програми

Вартість навчання в магістратуру коливається в широких межах за програмами і школи, але, як правило, низької в державних школах, від $ 1500 до $ 5000 (США), приватних шкіл, дещо вищий. Магістерські програми також варіюються за тривалістю, але, як правило, 1-2 роки.

 

Академічний рік

Навчальний рік триває з лютого по грудень і складається з двох семестрів. Кожен семестр зазвичай складається з шести тижнів занять, один тиждень перерва, потім сім тижнів занять, і, нарешті, один тиждень для вивчення (так званий SWOT-тижня), а потім іспити.

 

Післядипломної можливості

Багато транснаціональні корпорації працюють в Південній Африці, і випускників зі ступенем магістра знайдете безліч можливостей для працевлаштування, є вони південноафриканських громадян або експатів. Галузі, які в даний час ростуть включають автомобілебудування, інформаційні технології, комунікації, гірничодобувна промисловість, банківська і послуг. Переважна більшість робочих місць зосереджено в Кейптаун, Порт-Елізабет, Дурбан, Преторія та Йоганнесбург. Щоб отримати дозвіл на роботу, іноземний студент повинен Зазвичай спочатку пропозицію про роботу на позиції, які не можуть бути заповнені на місцевому рівні.Тим не менш, студентам навичок у спеціалізованих областях або висококваліфікованих фахівців в певних областях можуть отримати дозвіл на роботу навіть без конкретної пропозиції про роботу.

 

Отримання візи

Іноземних студентів, що навчаються у Південній Африці, повинні мати дозвіл на навчання до їх проникнення в країну відвідувати школу. Гостьове дозвіл не може бути обміняний на дозвіл на навчання після прибуття. Після того, як студент був прийнятий в університет, вони можуть подати заяву на отримання дозволу на навчання в офісі Південної Африки в їх рідній країні.

 

Медичне страхування

Іноземні студенти повинні отримати південноафриканські медичного страхування, навіть якщо вони охоплені системою медичного страхування в їх рідній країні. Доказом цього покриття потрібно при подачі заяви на студентську візу. Студенти повинні заплатити за весь навчальний рік заздалегідь, щомісяця або інші платежі не допускаються.

 

Чайові

Хоча англійська мова в переважній мовою для суспільного обміну і бізнесу в Південній Африці, в країні 11 офіційних мов, включаючи африкаанс (похідне голландська), ндебеле, Північний сото, сотий, свазі, тсвана, Тсонга, венда, коса, зулу та . Студенти можуть зіткнутися з мов корінних народів на всій території країни, однак більшість південноафриканців можу говорити більш ніж на одній мові і англійською мовою широко зрозуміли.

Види спорту дуже популярні в Південній Африці, з великих спортивних буття футбол, регбі та крикет. Інші види спорту зі значним наступне міжнародну присутність і включають плавання, гольф, бокс і теніс.

Про Південній Африці

Південна Африка знаходиться на самій південній частині Африканського континенту, де Атлантичний і Індійський океани зустрітися. Межує з Намібією, Ботсваною, Зімбабве, Свазіленді та Мозамбіку. Крім того, маленька країна Лесото повністю знаходиться в Південній Африці. Південна Африка є домом для більш ніж 50 млн. жителів, які приходять з самих різних культур і релігій, які говорять на різних мовах. Південна Африка є найбільш промислово розвиненою країною в Африці. Грошовою одиницею є південноафриканський ранд (R), який має курсом близько 0,1 USD.

 

Клімат

Південна Африка знаходиться в південній півкулі, тому часи року протилежні тим, в північній півкулі - літо в січні, а зима в липні.Південноафриканська берегової лінії понад 2500 км в довжину, але більша частина землі, прилеглої до берегової лінії займають гори, яка потім перетворюється на високе плато в інтер'єрі. У північній частині країни стає пустелею.

У цілому, Південна Африка має відносно сухий клімат і температура, як правило, трохи нижче, ніж у країнах на тих же широтах у зв'язку з високогір'я і високих плато інтер'єру. Внутрішня температура рідко піднімається вище 30 градусів C в літній час. У Кейптауні, максимальна температура влітку близько 26 ° С і мінімальна зимова температура близько 7 градусів за Цельсієм

 

Культура

Південна Африка може похвалитися широким розмаїттям способу життя і пейзажами з чимось для всіх, від космополітичних міст, і тихо історичних міст в гори для сходжень і походів у пустелі для сафарі і пляжі для серфінгу та підводного плавання.Крім культурних установ, таких як художні музеї і картинні галереї і подій, таких як театр, танці та фестивалі, головна зупинка для відвідувачів музей апартеїду в місті Йоганнесбург. Музей являє собою потужне розуміння бурхливі часом минуле країни, і поїздка до відновлення і примирення.

Південноафриканської кухні в значній мірі на основі м'яса та барбекю є улюбленим способу приготування. Південна Африка також все більше відома як виробник вин.

 

Прожитковий мінімум

Вартість проживання в Південній Африці є відносно низьким порівняно з іншими високорозвиненими країнами. Двокімнатна квартира коштує близько $ 350 - $ 450 США за місяць, і службові програми виконуються ще $ 100 доларів або близько того. Невисокі витрати на їжу близько $ 7 США і помірними цінами обід з трьох страв на двох можна знайти за ціною близько $ 30 США.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Південно-Африканська Республіка

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Південно-Африканська Республіка