Професіональне адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Оскільки 50 відсотків подій та виплат є незмінними і не є обов'язковими для адміністрації та адміністрування на рівні форм власності та успішної асоціації, а також для інвесторів, які працюють у сфері професійної діяльності.

Ось курорти, котрі є частиною професіоналізму, що має різні транзакції в різних галузях науки, техніки та методології, а також в інвалідності та організації.

Кліки, що стосуються ані судин, ані епізодичні.

Público

Profissionais comprometidos com a inovação e com dinâmica organizaciona, capazes de estabelecer diálogo interdisciplinarity de transitar em diferentes conhecimento, que sejam capazes de comprehender, analisar e interparados dados e informações de qualityza quantitativa e qualitativa, habilitando-se como interlocutores para o desenvolvimento de iniciativas neles sustentados; габілітари або тюнінг. Доценти є компетентними та консолідуючими трансформаторами, артикуляціям яких є ативідадами в галузі піщання та розширення, а також можливістю досягнення високого рівня якості навчальних курсів для інноваційної та міжнародної організації.

Компромісцентр інноваційної та динамічної організації

A Inovação ea Dinâmica Organizatião são os Еxos centres da proposto do curso para profiles que querem alcançar resultados de form sustentável e que desejam preparar-se para lider com ambientes cada vez mais instáveis, atendendo à múltiplas requisite apresentadas à organização, semper assumindo uma postura Innovator em busca do sucesso organizacional.

Por que Mestrado Profissional?

Інтеграція в еволюцію не є абсолютно доцільною і не залежить від того, що відбувається в Местрадо Професіоналу. Оферта надається за умови здійснення псевкісу з метою розробки та аплікації з профспілками, асоційованими із задоволенням та задоволенням, необхідними для оформлення.

O Местрадо концентрація антиадефіцитних препаратів, які реалізують відповідні матеріали, вирішують проблеми та трансформаційні процеси, задовольняють необхідність соціальної медіації в галузі впровадження нових технологій, першорядного за критерієм атрибутики, що застосовуються для вивчення дисциплін, а також для прийняття відповідних рішень.

Ліньха де Пескіза

  • Dinâmica Organizacional, Inovação e Sociedade

Об'єктивно, як і раніше, існує практика дослідження, яка є новиною та інноваційною діяльністю та організацією, яка має тенденцію до вступу до суспільства. Серйологічні привілеї стають лігадами та новими концепціями адміністрації, основою для яких є інноваційні динаміки, релігієзнавство або споріднені стосунки, а також компромісність, покращення та моделювання власності, а також теми, що стосуються навчальних досягнень, таких як мікро, мезо та макроорганізації, як правило, як demandas sociais.

  • Redes Empresariais, Inovacão e Competitividade

Esta linha de pesquisa tem por objetivo investigate dinâmica dos processos nás redes organizacionais, seus impactos sobre capacitade in inação e desenvolvimento dos sistemas proudtivos para melhoria da competitividade empresarial. Ці проекти мають привілейовані аспекти відносної економічної, фінансової, фінансової, операційної та економічної політики, що поєднує в собі різні аспекти процесу інноваційної діяльності в галузі співробітництва в галузі технічного співробітництва.

Трабало фінал роби курош

Комо можна дізнатись про те, що ви хочете дізнатись, що ви отримаєте вичерпну інформацію про Dissertação de Mestrado. Atendendo може бути розроблено в якості Професіонального Медіа, а також виявлення проблем, пов'язаних із використанням професійних ресурсів, пов'язаних із роботою Linux.

Duração

24 мес

Carga horária

450 хор

Діас де Аула

Segunda e Terça, semanalmente, das 19h a 22h30 e eventuais sábados, das 8h30a 12h.

Coordenação

Проф. Д-р Даніло де Мело Коста

mestrado@una.br

Унідад

Кампус Гуаяджар

Saiba mais em: http://www.mestradoemadm.com.br/?cat=7

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Com uma postura vibrante e inovadora, somos pelo 6º ano, o Melhor Centro Universitário privado de Minas e, pelo 7º ano consecutivo, o Melhor Centro Universitário privado de BH; de acordo com a avaliaç ... Детальніше

Com uma postura vibrante e inovadora, somos pelo 6º ano, o Melhor Centro Universitário privado de Minas e, pelo 7º ano consecutivo, o Melhor Centro Universitário privado de BH; de acordo com a avaliação do IGC (Índice Geral de Cursos) divulgado pelo Ministério da Educação (INEP/MEC) em mar/2017 – o principal indicador nacional de qualidade do ensino superior no Brasil. Згорнути