Професійно-організаційна психологія

Загальні відомості

Опис програми

Основна інформація

 • Тривалість: 1 рік повний робочий день, 2 роки неповний робочий день
 • Дата початку: вересень 2020 року
 • Подайте заявку до: 1 серпня 2020 р. (Міжнародний), 1 вересня 2020 р. (Великобританія / ЄС)

Якщо вас цікавить, як люди думають і поводяться на роботі - і допомагати їм оптимізувати своє самопочуття та ефективність - це курс для вас. Ви навчитесь грати ключову роль у розвитку знань та впливати на кращу практику та політику на робочому місці, як сьогодні, так і на швидко мінливому робочому місці майбутнього.

Викладаючи Школу психології та University of Sussex Business School , ви отримаєте цінні навички та знання в:

 • Психологічна оцінка на роботі;
 • Навчання, навчання та розвиток;
 • Лідерство, залучення та мотивація;
 • Благополуччя та робота;
 • Організаційне проектування, зміни та розвиток.

Курс також охоплюватиме питання, важливі для майбутньої роботи, пропонуючи вам останнє роздуми з різних тем, таких як цифровий зв’язок, реляційна прихильність на роботі, клас та маскулінність, ставлення до різноманітності, психологія споживачів та сучасне лідерство.

Стажування

Ви можете мати можливість забезпечити стажування за допомогою наших місцевих професійних партнерств разом із прикладними пропозиціями дослідницьких проектів.

Акредитація та партнерство

Цей курс вимагає акредитації відповідно до вимог, що пред'являються до бакалаврату для дипломованого членства (GBC) Британського психологічного товариства (BPS). Проходження курсу, який має акредитацію BPS, необхідний, якщо ви хочете продовжити кар'єру психолога професійної діяльності та працювати над статусом статусу. Бажаючі здобути акредитацію першого етапу повинні мати GBC від BPS.

Наші професійні мережі включають Інститут Роффі Парк та Інститут досліджень зайнятості (IES). Вони обидва беруть участь з нашими студентами шляхом надання спеціалізованих сесій, професійного наставництва та інших спеціальних можливостей.

Денне та заочне навчання

Виберіть для вивчення цього курсу повний або неповний робочий день. Як студент, що навчається за сумісництвом, вас навчатимуть в основному один будній день протягом року, при цьому приблизно два тижні інтенсивно навчаються модулів протягом літнього періоду першого року, щоб відповідати вашим робочим зобов’язанням.

Цей курс в даний час підлягає валідації, згідно з нашими процедурами для забезпечення якості наших ступенів. Це означає, що деякі деталі курсу можуть змінитися. Процес перевірки буде завершений до початку курсу.

Сбори та стипендії

Скільки це коштує?

Збори

 • Студенти з Великобританії та ЄС: 12 450 фунтів на рік
 • Студенти на Каналських островах та острові Мен: 12 450 фунтів на рік
 • Міжнародні студенти: 22 500 фунтів стерлінгів на рік

Зауважте, що після встановлення їх плати може збільшуватися щорічно.

Якщо ви міжнародний студент, який самостійно фінансується, розпочинає курс магістратури у вересні 2020 року, вам потрібно заплатити депозит за навчання.

Додаткові витрати

Членство в Британському психологічному товаристві (BPS)

Ви можете стати студентом-членом Британського психологічного товариства (BPS). Це коштує близько 26 фунтів стерлінгів (більше інформації розміщено на веб-сайті BPS). Вам не потрібно бути учасником курсу.

Британське психологічне товариство (BPS) перевірило навчання

У вас є можливість пройти підтверджене навчання Британського психологічного товариства (BPS), наприклад, з використанням психометричних здібностей та тестів особистості. Навчання проводять зовнішні постачальники, залежно від їх доступності. Кожен курс коштує близько 400 фунтів. Вам не потрібно робити навчання для вашого курсу.

Курсові поїздки

Можливо, існують можливості для курсових поїздок, таких як відвідування професійних практик. Вони не є обов'язковими для курсу. Вартість варіюється, але коливатиметься від 50 до 100 фунтів. Вам потрібно буде оплатити власний транспорт та їжу.

Як я можу фінансувати свій курс?

Аспіранти магістрів кредитів

Ви можете взяти позику до 11 222 фунтів стерлінгів, щоб допомогти зі сплатою гонорару та витрат на життя, якщо курс розпочнеться 1 серпня 2020 року або після цього. магістр.

Стипендії

Наша мета полягає в тому, щоб кожен студент, який хоче вчитися у нас, був здатний, незважаючи на фінансові бар'єри, щоб ми продовжували залучати талановитих та унікальних людей. Стипендії цього курсу ще не підтверджені.

Стипендії магістрів - Алекзандра Терзова, магістр журналістики з University of Sussex на Вімео.

Працюючи під час навчання

Наш Центр кар’єри та працевлаштування може допомогти вам знайти роботу за сумісництвом під час навчання.

Кар'єра

Після закінчення навчання ви будете добре підготовлені до професійної практики як професійного або організаційного / ділового психолога в таких галузях, як:

 • Внутрішній сектор у приватному секторі та державному секторі (МІ6, військові, НСЗ, надзвичайні служби, уряд та державна служба);
 • Тест-видавництва;
 • Дослідницькі консультації та інститути;
 • Політичні аналітичні центри;
 • Консультація з менеджменту;
 • Консультації з питань персоналу, а також у відділах кадрів / людей / добробуту в організаціях;
 • Самозайнятості.

На курсі вас запрошують зустрітися з психологами з різних галузей та відвідувати дні реального оцінювання. Ви також висвітлите важливі сфери, важливі для майбутньої роботи, включаючи вплив технології, ставлення до різноманітності та четверту промислову революцію.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... Детальніше

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Згорнути