Професійний магістр з управління людськими ресурсами

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Огляд

Компанії та організації більше, ніж будь-коли, усвідомлюють, що одним із основних їхніх активів, що стосується того, щоб виділитись із конкуренції, є їхня команда людей і, як така, управління та нагляд за відділом людських ресурсів. Персонал компанії є рушійною силою проектування, реалізації та управління бізнес-проектом. Отже, для компаній дуже важливо все більше орієнтуватися на своїх працівників. Тому менеджери з персоналу повинні бути професіоналами, які готові очолити відділ, який з'єднує і працює з усією діловою діяльністю компанії, і, в той же час, бути здатним адаптуватися до змін у навколишньому середовищі. Відділ лежить в основі стратегії компанії і є рушійною силою, що забезпечує чітку конкурентну перевагу. Роль людських ресурсів повинна лежати в самому серці стратегії компанії та управління нею, оскільки вона є ключовим фактором у відмежуванні компанії від її конкурентів.

Магістр управління людськими ресурсами розроблений для того, щоб оснастити фахівців з персоналу, щоб відповісти на потреби та проблеми ринку з точки зору управління людьми. Професіонали, які сприймають зміни як найефективніший спосіб отримання конкурентних переваг, які можуть скористатися новими технологіями, які добре розуміють нові покоління професіоналів, що приєднуються до ринку зайнятості, які повністю розуміють важливість балансу між роботою / життям та етичної етики. поведінка та які прагнуть розвивати, залучати та зберігати таланти як найкращий спосіб забезпечити успіх у новій бізнес-екосистемі.

Ця програма підходить для повністю працюючих професіоналів, менеджерів, оскільки режим дистанційного навчання дає гнучкість для планування моделей навчання та завдань з урахуванням способу життя учасників.

Причини, чому

 • Міжнародний Bootcamp у Барселоні чи Римі

Rome Business School пропонує вам можливість відточувати свої компетенції та збагачувати свої знання щодо підприємництва, інновацій та інших ключових тем у діловому світі, беручи участь у наших Міжнародних програмах у Римі чи Барселоні, де ви також можете розширити свою професійну мережу. Бумкамп в Римі включений як частина програми, тоді як житлова програма в Барселоні приходить за додаткову плату.

 • Програма м'яких навичок

Основи міцної та успішної кар’єри - це, без сумніву, велика кількість запитуваних та знаменитих м'яких навичок, компетенцій, які знаходять практичне використання у кожному робочому середовищі та бізнесі. Наша програма Soft Skills надасть вам ґрунтовні та детальні знання та ознайомлення з цими особистими навичками, сприяючи їх особистому та професійному зростанню.

У цій конкретній програмі ви спеціалізуєтесь на 5 курсах з легких навичок для підвищення кваліфікації (з наданою сертифікацією):

 • Емоційний інтелект
 • Публічний виступ для бізнесу
 • Час, стрес та самоврядування
 • Перехресне культурне спілкування
 • Конфлікт, вирішення проблем та переговори
 • Мережі та партнери

Rome Business School має міцні партнерські стосунки з декількома провідними світовими компаніями. Для того, щоб наші студенти могли створити потужну професійну мережу, ми постійно організовуємо зустрічі, відвідування, заходи та гостьові лекції з представниками елітних бізнес-екосистем, заохочуючи взаємодію провідних фахівців зі студентами та полегшуючи процес навчання.

 • Кар'єра

Наша кваліфікована та професійна команда кар'єрних служб надає нашим обслуговуючим персоніфікований шлях до кар’єри, спеціально розроблений для формування його власного професійного профілю для того, щоб стати конкурентоспроможною фігурою на сучасному ринку праці. У вашому розпорядженні майстер-класи, присвячені найгарячішій темі пошуку роботи та кар’єрних мереж, індивідуальних зустрічах з кар’єрного консультування, нашому ексклюзивному заході « Rome Business School талантів талантів Rome Business School » та інших безцінних вигодах, щоб забезпечити найкращий старт чи великий приріст у вашій кар’єрі!

Структура

Професійний формат магістра Rome Business School з управління людськими ресурсами побудований таким чином, щоб забезпечити учасникам ретельну підготовку до сектору людських ресурсів та важливих аспектів інших суміжних галузей, починаючи з широкого огляду широкого світу управління, а потім переходячи до проаналізувати всі конкретні теми та аспекти стратегії, розвитку та управління персоналом, а також забезпечити глибоке розуміння інноваційного та відповідального лідерства, його тенденцій та найкращих практик, а також те, як вони можуть бути ефективно застосовані до галузі управління персоналом .

Зміст

 • Фокусування та спеціалізація

Розвивати компетенції, необхідні для задоволення та посилення нових потреб у різних областях організації. Визначити та розробити ефективні стратегії управління для компаній, що працюють в галузі людських ресурсів.

У цьому першому дидактичному модулі ви матимете можливість спеціалізуватися на:

 • Стратегічний HR
 • Розвиток талантів
 • Поведінка людини та управління змінами
 • Основні м'які навички для менеджерів з персоналу
 • Бути лідером, орієнтованим на майбутнє

Дізнайтеся про нові тенденції та інновації в галузі людських ресурсів з акцентом на кращих практиках майбутнього.

Зокрема, ви будете готові до наступних тем Digital Digital, нових тенденцій та майбутніх викликів для HR:

 • Майбутні тенденції та майбутні проблеми HR
 • Найкращі практики з управління персоналом за 2021 рік (приклади)
 • Етика на робочому місці
 • Цифровий HR
 • Проект Capstone

Проект для роботи в команді з метою розробки плану управління персоналом, який вирішує бізнес-проблему в галузі людських ресурсів, існуючих або фіктивних компаній в галузі людських ресурсів АБО для роботи над бізнес-завданням, запропонованим учасниками для вирішення проблеми в компаніях де працюють учасники. Усі команди керуються з початкової фази проекту.

Після завершення проекту “capstone” студенти повинні мати можливість:

 • Думайте критично
 • Втілювати творчі рішення та вирішувати управлінські проблеми
 • Застосовуйте і з'єднуйте теорію з практикою
 • Ефективніше спілкуватися та представляти ділові звіти / ідеї
 • Провести бізнес-дослідження та бізнес-аналіз
 • Продемонструйте навички спільного керівництва
 • Ефективно працюйте в командах
 • Культурно спілкуйтеся та робіть компроміси для досягнення спільної мети
 • Поставте цілі та ефективно реалізовуйте проекти

Методологія

Майстер буде викладатися за допомогою інтерактивних фронтальних лекцій, аналізу тематичних занять, вправ на уроці, дискусій, рольових сюжетів, вправ в командній роботі, відео дискусій, бізнес-аналізу та сесійних презентацій для студентів.

Тематичні дослідження будуть використані для розширення обговорення та ілюстрації реальних проблем бізнесу та комунікацій. Студентам буде запропоновано читати широко та брати участь в обговоренні та дискусії. Дидактична методологія ґрунтується на навчанні в рамках дій, за допомогою якого вчителі реалізують підхід, орієнтований на навчання, залучають учнів та здійснюють діяльність, яка дозволяє студентам застосовувати отримані знання. Усі вчителі використовують активні методи навчання на уроці, які також підходять для інтерактивного залучення студентів до дистанційного навчання.

Bootcamp по всьому світу

Відточіть свої підприємницькі навички та випробуйте їх на остаточне завдання: ексклюзивний Bootcamp у Rome Business School в Барселоні, організований у партнерстві з EAE Business School, прекрасним містом на передовій інновацій та серед найпродуктивніших екосистем стартапу, і, для студентів в Інтернеті Bootcamp в Римі включений у ціну реєстрації: просто подумайте про переліт і проживання, ми подбаємо про інше!

Приєднуйтесь до передової програми, розробленої для того, щоб поставити перед вами реалістичні бізнес-сценарії вирішення та забезпечити практичний спосіб навчання та розвитку навичок. Все за професійної підтримки репетитора від висококласних працюючих компаній!

Стипендії та навчання

Вартість навчання для цього Майстра становить 3.900 євро (з ПДВ), оплата плати за участь може бути встановлена.

Це може бути оплачено:

 • в 4 розстрочки без відсотків
 • в єдиному рішенні (цей варіант надає студенту 10% знижку на загальну суму плати за навчання)

Відповідно до індивідуального профілю, досвіду та доведеної мотивації, кандидату можна отримати стипендію, яка покриває частину загальної плати за навчання (до 25%). Дійсно, Rome Business School пропонує можливість найдостойнішим кандидатам отримати 5 різних стипендій. Ці часткові економічні покриття можуть складатися з 6 місяців безпроцентного фінансування. Нижче перелік доступних грантів:

 1. Стипендія академічної досконалості: вона присуджується кандидатам, які показали надзвичайну ефективність у своїй останній академічній кар’єрі, будь то випускник чи студент.
 2. Стипендія для навчання протягом усього життя: вона зарезервована для абітурієнтів, які демонструють постійне, самовмотивоване прагнення до знання та підвищення кваліфікації.
 3. Грант виконавчих жінок: Rome Business School прагне збільшити співвідношення жінок на керівних посадах та збільшити гендерну рівність на робочому місці. Дійсно, цей грант має на меті підвищити здатність наших студентів реалізувати свій виконавчий потенціал, лідерський потенціал та професійні прагнення.
 4. Підприємницький грант: наша мета полягає в тому, щоб підготувати підприємницький дух наших студентів чудовими бізнес-ідеями, використовуючи цей грант, який присуджується директорам МСП, самозайнятим професіоналам та людям із власним бізнес-проектом.
 5. Кращі менеджери для кращого світу: це було призначено для тих кандидатів, які демонструють чітку, орієнтовану на майбутнє мотивацію, спрямовану на покращення економіки, суспільства та навколишнього світу.

Конкуренція на стипендії збільшується в міру наближення дати початку, а кошти обмежені, тому бажано зробити заявку якомога швидше.

Щоб подати заявку на отримання стипендії, необхідно надсилати мотиваційний лист не більше 300 слів разом із резюме та документацією при поданні заявки на вступ до магістрів. Придатність до можливої стипендії визначатиме академічний комітет Rome Business School під час оцінки заявки кандидата.

Щоб написати мотиваційний лист на стипендію, заявник повинен вказати:

 • Що відрізняє заявника від інших кандидатів;
 • Професійні цілі та амбіції.

Процес прийому

Rome Business School наполегливо працює над підтримкою найвищого рівня якості в пропонованих нами програмах. Ось чому, щоб забезпечити право кандидатів, всі претенденти повинні пройти та успішно пройти відбір, структурований таким чином:

 1. Оцінка облікових даних
 2. Підтвердження програми
 3. Інтерв'ю вибору
 4. Прийом
 5. Зарахування

Процес прийому має на меті перевірити право кандидата на відвідування Майстра. Академічна історія кандидата, попередній досвід роботи з тем, які висвітлюються в магістрі та мотивація, будуть питаннями оцінювання. Після відправлення заявку буде оцінено академічним комітетом Rome Business School . Для забезпечення придатності програми важливо надати всю необхідну документацію.

Ступінь

Студенти, які успішно завершать програму, отримають подвійну сертифікацію: диплом Rome Business School та офіційну сертифікацію від Universidad Internacional de Valencia (VIU), яка надає 60 міжнародно визнаних кредитів (60 ECTS).

Стривайте почніть решту свого життя!

Якщо ви шукаєте вищої якості підвищення кваліфікації в певній галузі бізнесу, незліченних можливостей для розвитку навичок та тестування себе, способів розширити свою професійну мережу та налагодити контакт з елітними професіоналами, що працюють в декількох сферах бізнесу, у нас є саме програма для вас . Звідти все залежить від вас! Ваша рішучість та бажання вчитися та випробовувати нові способи мислення - все, що вам потрібно, щоб максимально використати одну з наших програм та почати просуватися шляхом до успіху у вашій кар’єрі.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... Детальніше

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. Згорнути