професійний майстер в педагогіці музики

Загальні відомості

Опис програми

Ступінь набувається: Ступінь професійного магістра в педагогіці музики

Довжина досліджень:

  • Довжина повного часу навчання: 1 рік і 5 місяців або 3 семестри
  • Довжина неповний досліджень: 2 роки або 4 семестри

Проведення досліджень

  1. Дослідження рік - жовтень (Вступна лекція, вправи і т.д.), січень, червень, липень; 2. Дослідження рік жовтні січня (захист Майстер папери).

Вимоги для початківців навчальну програму: освіта вища професійне або професійного бакалавра та / або кваліфікація викладача з різних предметів, пов'язаних з музикою.

Вимоги для придбання кваліфікації:

  • Академічні курси, які забезпечують новітні досягнення в теорії та практиці на місцях; - Науково-дослідні та інноваційні курси навчання; - Практика; - Розробка і захист основній роботі.

Професійний статус: Право на працю в дослідженнях, навчанні та професійній діяльності в галузі музичної педагогіки. Можливість продовжити навчання на докторській рівні.

Результати досліджень:

Знання в: музика педагогіка, дидактика, методологія; Світ і Латвії історія музики; культурологія, мистецтво управління і маркетингова теорія; Сучасний педагогічних і психологічних підходів; єдність людського фізіологічного мотора і психічних функцій.

Здатність аналізувати закономірності в інтерпретації різних стилів музичних творів; об'єктивно оцінити музику науки і творча спадщина композитора; проводити наукові дослідження в музичної педагогіки, використовувати якісні та кількісні методи дослідження; підготувати культурну проектну пропозицію для отримання доступу до фінансування; працювати з комп'ютерними програмами, призначеними для музики.

Відношення: позитивне ставлення до професії вчителя музики, позитивного ставлення до дітей, школярам, ​​студентам.

Студенти запропонували можливість брати участь у відповідних семінарах спеціальності: - диригентів - познайомитися з традиціями Латвії хору; - Джаз гравці - участь у Саулкрасти Джаз фестиваль http://saulkrastijazz.lv/ - інструменталісти - участь у Міжнародній майстерні латвійського молодих музикантів у Сигулде; - Музична освіта вчителя - познайомитися з латвійськими системи освіти і музики освітніх установ.

Дослідження досвід може бути поліпшена в RPIVA організована міжнародних конференціях. Студенти можуть удосконалювати свої творчі таланти співу в RPIVA жінки хору Балта, граючи в камерного оркестру Gaudeams, або Big Band.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The mission of RTTEMA is to offer and provide life-long learning in the accredited study programs of the academy and contribute considerably to the educational and cultural life of Latvia – both its r ... Детальніше

The mission of RTTEMA is to offer and provide life-long learning in the accredited study programs of the academy and contribute considerably to the educational and cultural life of Latvia – both its regions and Riga. Згорнути