Програма Grande Ecole (магістр з менеджменту)

Загальні відомості

Опис програми

Акредитовані AACSB, EFMD-EQUIS та AMBA, програма Grande Ecole (магістр з управління) Montpellier Business School в Montpellier Business School дає змогу закінчити ступінь магістра. Він регулярно входить до топ-50 світових та французьких Топ-15.

Бути частиною програми Grande Ecole Montpellier Business School в Montpellier Business School означає вибрати розвиток своїх талантів та досвіду, щоб стати учасником мінливого світу.

Інститут у масштабі людини, що складається з викладачів та студентів з усього світу, Montpellier Business School та програми Grande Ecole відзначили себе як видатні своєю здатністю захищати сильні гуманістичні цінності у поєднанні з освітньою системою, що базується на академічних досягненнях 120 років. Наші амбіції базуються на переконанні, що інноваційні методи та різні шляхи навчання та освіти є важливими для прогресу нашого суспільства.

Визнана академічна майстерність та інноваційна педагогіка
 • Навчання, проведене викладачами-дослідниками МБС, спрямоване на розвиток критичного мислення та підготовку студентів до того, щоб стати просвітленими учасниками майбутніх економічних, соціальних, соціальних та екологічних змін.
 • Педагогічний метод та використання онлайнового змісту та діяльності дозволяють реалізувати «зворотний» клас та підхід до вивчення досвіду. Ці методи навчання сприяють залученню, автономії та ініціативі.
Широкий вибір спеціалізованих Pathways доступний на території кампусу і в наших партнерах у Франції або за кордоном.
 • На третьому курсі студенти будують свій досвід через спеціалізацію Pathways пропонується MBS або в рамках подвійних ступенів з французькими або закордонними університетами.
Багатофункціональний міжнародний вимір
 • Міжнародний вимір є повсюдною в програмі Grande Ecole через курси менеджменту англійською мовою, викладання іноземної мови, міжнародну орієнтацію академічної та професійної підготовки, академічні обміни і, звичайно, присутність на території кампусу все більшої кількості студентів усіх національностей.
Підготовка до швидкої міжнародної інтеграції
 • Студенти готуються до професійних та суспільних викликів через викладання, яке поєднує теорію з практикою, педагогічні проекти, які готують їх до прийняття професійної поведінки, програми стажувань та досвіду в компанії, що розвиває професійні навички, ноу-хау та міжособистісні навички. Швидка інтеграція випускників програми Grande Ecole ґрунтується на навчанні, партнерстві компанії та підтримці студентів, що надаються Центром кар'єри Montpellier Business School в Montpellier Business School .
Розвиток духу підприємництва та м'яких навичок
 • Montpellier Business School надає великого значення побудові особистого та професійного проекту студента, а також розвитку реляційних та поведінкових компетенцій. Програма Grande Ecole - Master of Management допомагає студентам слідувати певній програмі коучингу, яка дозволяє їм ідентифікувати та розвивати свої особисті навички, і обирати професійний шлях, який їм найбільше підходить.

Навчальний план

Можливі Pathways → Курс навчання123508_pge-cursus-uk-2020.jpg

Прийом

Оскільки різноманітність є перевагою, Montpellier Business School зробила культурне, соціальне та академічне схрещування своїх акцій однією з головних сильних сторін як своєї стратегії, так і політики розвитку.

Відкриваючи свої двері для різних профілів: учнів з підготовчих класів та університетів, професіоналів, спортсменів високого рівня тощо, а також вітаючи іноземних студентів, програма Grande Ecole сприяє культурному розмаїттю, що готується до кращої інтеграції в діловий світ і сприяє особистісний розвиток.

Залежно від ситуації, відкрийте для себе національний або міжнародний вступний іспит, який вам найбільше підходить.

Міжнародний вступний іспит

Міжнародний вступний іспит відкритий для кандидатів, які мають іноземний ступінь на рівні Bac 3 (3 роки вищої освіти) або Bac 4 (4 роки вищої освіти), що еквівалентно 180 кредитам ECTS. Це дає змогу приєднатися до другого курсу програми Grand Ecole (магістр з управління) та отримати ступінь магістра Bac 5 (5 років вищої освіти), затвердженого та визнаного французьким державою, акредитованим AACSB та EPAS.

Онлайн реєстрація: з 7 жовтня 2019 року по 10 липня 2020 року

Кількість місць: 140

Реєстраційні внески: 90 євро.

Необхідні документи:

 • CV / резюме
 • Фотографія
 • Копія паспорта
 • Копія вищої ступеня отримана
 • Копії академічних записів за останні 3 роки (включаючи поточні)

Усні прийомні тести

Усні тести проводяться щотижня, або за допомогою відеоконференції, або в Montpellier Business School .

 • Індивідуальне інтерв'ю
  Індивідуальне інтерв'ю Montpellier Business School використовує метод управління HAY, що дозволяє іспитовій комісії визначити особисті характеристики кандидата та його потенціал майбутнього керівника. Питання, що задаються членами екзаменаційної комісії, покликані поступово поглибити свої знання щодо кандидата та оцінити, серед інших аспектів, його здатність адаптуватися, передбачати та інтегруватись, а також його допитливість та відкритість.
 • Тест на англійську мову
  • Тест оцінює навички письма, мовлення та розуміння, а також знання граматики та лексики.
  • Якщо у вас є оцінка TOEFL, IELTS або TOEIC, ви будете звільнені від тестування на англійську мову.

Як застосовувати?

 • Реєстрація онлайн.
 • Заповніть анкету та надайте всі необхідні документи.
 • Якщо у вас немає балів GMAT, GRE або TAGE MAGE, щоб надати нам; ми надішлемо вам посилання, щоб прийняти логіку MBS і тест на розсуд (безкоштовно).
 • Якщо ви не надали IELTS, TOEFL або TOEIC, ви отримаєте посилання на тест з англійської мови (безкоштовно). Ми організуємо зустріч з вами для Вашого особистого інтерв'ю.
Вартість навчання за 2020 рік - 1 рік
 • 12 500 € на 1 рік та 12 500 € на 2 рік.
 • Гарантовані ставки протягом усієї шкільної програми.
 • Ні адміністративних зборів, ні додаткових витрат.
 • Доступні розширені варіанти оплати.
 • Можуть подаватися індивідуальні стипендії (стипендія до 2000 євро відповідно до результатів прийому).
 • Навчальний рік за кордоном не потребує додаткових зборів.

Робочі місця

Випускники програми Grande Ecole характеризуються швидкою професійною інтеграцією: 70% студентів набираються до закінчення навчання.

В основному вони починають свою кар'єру з постійним трудовим договором, з статусом менеджера, насамперед у великих компаніях, але є багато таких, які працюють у невеликих компаніях, починають власний бізнес або здійснюють самостійну діяльність.

Така швидка професійна інтеграція сприяється досягненню значного професійного досвіду під час навчальної програми, зокрема, через навчання.

Велика різноманітність професійних спеціалізацій, пропонованих MBS, збільшує можливості виходу на ринок праці в різноманітні сфери діяльності. Випускники в основному працюють у комерційному та дистриб'юторському секторах, у консалтинговій, аудиторській та фінансовій діяльності. Сектори сільського господарства та інформаційних технологій (промисловість або послуги) також є привілейованими секторами.

Хоча основні функції випускників у своїй першій роботі потрапляють у комерційну сферу в цілому, вони також займають управлінські, маркетингові та закупівельні функції.

Останнє оновлення Жовтень 2019

Про навчальний заклад

Founded in 1897, Montpellier Business School developed high level study programs accessible through an International Entrance Exam, in a tradition of quality and innovation. The school is internationa ... Детальніше

Founded in 1897, Montpellier Business School developed high level study programs accessible through an International Entrance Exam, in a tradition of quality and innovation. The school is internationally-oriented with professionalising teachings. Згорнути