Програма управління сертифікатами

Загальні відомості

Доступних місць: 4

Опис програми

Прихильності UMBs освітнім досконалості знаходить відображення в нашій сертифікат програми, які були розроблені для задоволення потреб бізнесу практиків по всьому світу.Чому Проводити виконавчий документ про освіту?

Багато менеджерів і керівники мають вчені ступені в інших областях, крім бізнесу, і хотів би офіційно оформити свої управління освіти як вони досягають позицій з великим управлінські обов'язки. Для них, наших сертифікаційні програми пропонують гнучкий, але системного підходу до досягнення використовувати знання в крос-функціональні області управління.


Наш сертифікат програми також дають керівникам можливість мати їх постійної ініціативи в галузі освіти офіційно визнана їхніх компаній, і допомогти їм отримати як знання і визнання, необхідні для сприяння в їхній кар'єрі.


З організаційної точки зору, сертифікаційні програми пропонують вище керівництво конкретний метод для порівняння професійного розвитку і прогресу з високим потенціалом співробітників.


Безперервне навчання та постійне вдосконалення


Зміна постійної в сучасному бізнес-середовищі і безперервного навчання важливо бути в курсі нових тенденцій, поруч практики, а також для підтримки успіху в бізнесі. Якщо ви широкого бажаючим удосконалити свій досвід зокрема бізнес-функції, або фахівець, охочих розширити ваші перспективи і розвиток інтегрованої крос-функціональних думку про те, як управляти і розвивати свій бізнес, Мічиган тут, щоб допомогти.


Індивідуальних пільг


Мічиган розвитку менеджменту Сертифікат пропонує гнучкий спосіб розширити свої знання і придбати нові навички при роботі у бік ваших кар'єрних цілей, протистояти новим викликам, і домогтися підвищення рівня відповідальності. Широкий діапазон вибору доступні для вашого виконавчої розвитку з додав переваги зручного планувальника і гнучкість, щоб заробити сертифікат в саморегулюючої темпами. Як завжди, йде виконавчої освітня програма надає можливість спілкуватися з експертами і отримати нові перспективи від ваших колег, переслідуючи ваші професійні цілі. Він також пропонує можливість заробити визнання вашої фірми та позиції, яку ви для подальшого просування.

Корпоративні знижки


З організаційної точки зору, сертифікат програми управління пропонує спосіб систематично вирішувати ключові проблеми і використовувати нові можливості шляхом створення організаційного потенціалу з широкого спектру дисциплін. У рамках цілеспрямованих форм навчання, індивідуальних або командних може принести нові, відповідні інструменти і навички до вашої фірми чи галузі, спираючись на досвід освітніх себе.

Вимоги для завершення


Для отримання сертифіката, виберіть будь-які чотири програми з будь-якої комбінації з чотирьох центрів. Проектування навчальних програм вашого таким чином, дозволяє створювати поглибленого вивчення досвіду, які зачіпають традиційні функціональні межі області. Наші клієнти кажуть нам, використовуючи цю всеосяжного, комплексного, міждисциплінарного підходу забезпечує рівень складності вони мають сформулювати і порівняти альтернативні рішення і здійснювати нові плани дій для їхньої кар'єри та організацій. Примітка: Наші чотири тижні Виконавчий програмі і два тижні Управління Програмою розвитку кожного вважаються дві програми до завершення сертифікат.Своїм бажанням Pace


Час, необхідний, щоб заробити сертифіката визначається вами. Завершення необхідну кількість програм може мати місце протягом цілих вісім років, що дозволяє кожному сертифікат кандидата для досягнення своїх професійних цілей на гнучкій, самостійного графіка. Ми запрошуємо Вас зв'язатися з нашим консультантом і дізнайтеся, як Мічиган може допомогти вам і вашій фірмі досягти своїх цілей в бізнесі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Стівен М. Росс школа бізнесу при Університеті штату Мічіган є провідним навчальним закладом в одному з кращих дослідницьких університетів по всьому світу. Наша місія полягає в розвитку лідерів у думка ... Детальніше

Стівен М. Росс школа бізнесу при Університеті штату Мічіган є провідним навчальним закладом в одному з кращих дослідницьких університетів по всьому світу. Наша місія полягає в розвитку лідерів у думках і діях, які готові вирішувати складні, міждисциплінарні проблеми, що стоять перед суспільством. Лідери, які можуть надати моральну та громадянського лідерства, а хто важелі свого впливу на благо суспільства. У Мічигані, наші всеосяжного сила наша унікальна здатність моста наукової теорії з діловою практикою. Ми вважаємо, що справжнє лідерство починається з цілісне розуміння бізнесу. На нашому ядро ​​гонитві за "інтелектуальний капітал з ударним." Це ідеї нашого факультету довести до аудиторії та інструменти наших випускників використовувати для формування світового порядку. Ми зацікавлені в студентах, які хочуть співпрацювати з викладачами, щоб спільно створювати дуже індивідуальні, надійні освітнього досвіду. Наша стратегія розвитку лідерських можливостей студентів - на додаток до впливу необхідні знання та навички бізнес - це надання дію основі можливостей навчання корениться в реальних проблем світу. З МВА Росс школа Мічиганського бізнесу, ви будете входити на ринок в якості лідера, довірі і мудрості, щоб визначити і досягти своє бачення успіху. Згорнути
Енн Арбор , Бенгалуру , Дубай , Бангкок + 3 Більше Менше