Програма подвійного магістра з міжнародного маркетингу в цифровому середовищі |

Загальні відомості

Опис програми

Цілі та навички

Цілі ступеня

Програма подвійного магістра з міжнародного маркетингу в цифровому середовищі / міжнародний маркетинг і управління продажами - це один рік офіційного Майстра (тобто офіційно визнаного іспанським урядом), що діє в межах Європейського простору вищої освіти (ЄПВО).

Метою цієї програми є надання спеціалізованих знань у сфері маркетингу. Він призначений для студентів, які мають ступінь бакалавра університету, без досвіду роботи з обмеженими можливостями. Вона поєднує в собі академічні знання та застосовує розуміння іншої галузі маркетингу, готуючи студентів до роботи в цьому файлі, який пропонує чудові можливості для працевлаштування в різних секторах. Студенти будуть набувати навичок та розвивати компетентності, корисні для розвитку кар'єри в маркетингу та досягнення керівних посад у майбутньому.

Особлива увага приділяється цифровому та міжнародному маркетингу та управлінню продажами, з тим, що студенти повинні розуміти, як компанії можуть успішно інтегрувати цифровий маркетинг у міжнародні контексти, які представляють специфічні культурні відмінності та споживчі звички.

Результати навчання, навички та компетенції

Програма Dual Master з міжнародного маркетингу в цифровому середовищі / Міжнародний маркетинг і управління продажами дозволить студентам набути знань, навичок і компетенцій, зосереджуючись, зокрема, на міжнародному і цифровому маркетингу, а саме:

 • Розвивати стратегічне мислення за вибором і виходом на нові ринки
 • Приймати відповідні рішення відповідно до змін зовнішнього середовища та ринкових можливостей
 • Застосовувати принципи міжнародного бренд-менеджменту
 • Створюйте продукти, спеціально призначені для міжнародних ринків
 • Оптимізуйте якість та вміст веб-сторінок, соціальних медіа та онлайн-спільнот
 • Розробка ефективних стратегій цифрового маркетингу
 • Впроваджуйте цифрові стратегії та рекламні кампанії через мобільні пристрої та соціальні медіа
 • Спланувати комплексні стратегії розподілу омніканалів
 • Зрозумійте процес продажу в міжнародному контексті B2B
 • Організувати та координувати міжнародні команди з управління продажами

Під час навчання та застосування нових концепцій студенти також набудуть набір компетенцій та навичок, що підлягають передачі, які є необхідними для успішного вступу та професійної діяльності в міжнародних та цифрових маркетингових контекстах:

 • Керування командою
 • Інтеграція інформаційних технологій
 • Міжнародне бачення
 • Передбачення та управління змінами
 • Орієнтація на клієнта
 • Корпоративна, етична та екологічна відповідальність

Можливості роботи

Програма подвійного магістра з міжнародного маркетингу в цифровому середовищі / міжнародний маркетинг

 1. Сильна професійна орієнтація для студентів, які бажають здобути навички, необхідні для того, щоб стати професіоналом з маркетингу в компанії, що працює на міжнародних ринках, або для підприємців, які бажають заснувати свої власні компанії.
 2. Дослідження фокус для студентів, які хочуть продовжити писати докторську дисертацію (в цьому випадку вони повинні будуть заповнити 12 досліджень ECTS, як зазначено в факультативних предметів), щоб бути присудженим титул лікаря з Ph.D. програма IQS School of Management.

Цей майстер підготує вас до професійних ролей, таких як Product / Brand Manager, менеджер по роботі з клієнтами, менеджер з категорій, спеціаліст з соціальних медіа, дослідник ринку, аналітик маркетингу, консультант, виконавчий директор з продажу, а також багато інших можливостей, пов'язаних з даною темою.

Крім того, як тільки ви закінчите магістерську програму і є магістром у галузі міжнародного маркетингу та управління продажами, школа менеджменту IQS надасть вам доступ до свого сервісного центру, який керується центром роботи факультету.

Прийняття до магістерської програми

Анкета заявника

Програма подвійного магістра з міжнародного маркетингу в цифровому середовищі / міжнародний маркетинг

Кандидати на цю магістерську програму, можливо, вже отримали базові знання з маркетингу та базового обліку та корпоративних фінансів. Для тих учнів, які не набули таких навичок, будуть організовані додаткові орієнтаційні сесії (принципи маркетингу та стратегії, 6 ECTS та облік прийняття рішень, 3 ECTS). У разі потреби буде розглянуто можливість додаткових академічних конкретних модулів.

Вхід

Для того, щоб отримати доступ до програми подвійного магістра з міжнародного маркетингу в цифровому середовищі / міжнародному маркетингу

Студенти, які мають ступінь, видані за межами ЄПВО, також зможуть вступити до магістратури без необхідності підтверджувати свою студентську роботу після того, як IQS забезпечила рівень освіти, еквівалентний відповідному офіційно визнаному ступеню іспанського університету. Країна, що видала кваліфікацію, повинна бути здатною надати доступ до випускних рівнів. Доступ через цей маршрут жодним чином не вимагає підтвердження кваліфікації зацікавленої особи та її визнання не буде використано для інших цілей, окрім як для зарахування до магістерської програми.

Вимоги до переказу

Постійний комітет Академічної ради, який розглядає кожного заявника та встановлює визнання кредитів, вирішить питання про прийом студентів з будь-якої національної або іноземної системи університету, які навчалися на рівні бакалавра в рамках ЄПВО.

У випадку студентів з країн-членів ЄС, або з країн, з якими Іспанія встановила міжнародні угоди, студенти повинні мати кваліфікацію, що дозволяє їм здійснювати вищу освіту в університеті в їхній країні. Студенти з-за меж ЄС або з країн, які не мають встановленого договору з Іспанією, повинні пройти відповідний вступний іспит до університету.

Вимоги до завершення

Студенти повинні заробити всі кредити, отримані для отримання ступеня магістра.

Протягом навчального року студенти зазвичай мають дві можливості скласти іспити: у січні та липні - для першого семестру - у червні та липні - для дисциплін другого семестру, або для дисциплін, які тривають два семестри поспіль.

Якщо студент не складе іспит з другої спроби, будуть надані дві додаткові можливості. У випадку, якщо студент ще не отримав пропуску з предмета, вони можуть звернутися до Постійного комітету вченої ради для остаточної можливості скласти іспит, обґрунтувавши свою позицію. Постійний комітет академічної ради вивчить справу студента і може доповнити цю інформацію, звернувшись до координатора магістра. Якщо студент не отримає пропуску після отримання додаткової можливості скласти іспит, їм доведеться відмовитися від магістерської програми.

Навчальний план

Цей майстер надає особливо актуальні теми для студентів, які спеціалізуються в області маркетингу. Двомісний ступінь магістра: Магістр міжнародного маркетингу в цифровому середовищі / Майстер в галузі міжнародних

Предмети, що пропонуються як частина магістра в галузі міжнародного маркетингу в цифровому середовищі / магістра в галузі міжнародних

МАЙСТЕР МІЖНАРОДНОГО МАРКЕТИНГУ В ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ / MASTER НА МІЖНАРОДНОМУ МАРКЕТИНГІ

Обов'язкові курси (1 і 2 семестр)

 • Курси факультатів (2-й семестр)
 • Магістерська робота / Підсумковий проект (щорічний)
 • Обов'язкові курси Магістр міжнародного маркетингу

МАЙСТЕР МІЖНАРОДНОГО МАРКЕТИНГУ В ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ *

Модуль: Міжнародний маркетинг

 • Міжнародна маркетингова стратегія
 • Моделювання міжнародного маркетингу
 • Міжнародний бренд-менеджмент
 • Міжнародний розвиток продукції
 • Управління глобальною роздрібною торгівлею

* Офіційний магістр

** Студенти можуть вибрати 12 ECTS курсів за вибором

МАЙСТЕР МІЖНАРОДНОГО МАРКЕТИНГУ В ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ *

Модуль: Маркетингові дослідження

 • Розширені дослідження ринку
 • Маркетингові дані
 • Кількісні методи
 • Якісні методи

* Офіційний магістр

** Студенти можуть вибрати 12 ECTS курсів за вибором

МАЙСТЕР МІЖНАРОДНОГО МАРКЕТИНГУ В ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ *

Модуль: Цифровий маркетинг

 • Цифрові маркетингові стратегії
 • Управління соціальними медіа
 • Застосування мобільного маркетингу
 • Цифрові маркетингові комунікації

* Офіційний магістр

МАЙСТЕР МІЖНАРОДНОГО МАРКЕТИНГУ В ЦИФРОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ *

Заключний проект (магістерська робота)

 • Заключний проект (магістерська робота)
 • Стажування

* Офіційний магістр

** Студенти можуть вибрати 12 ECTS курсів за вибором

МАЙСТЕР МІЖНАРОДНОГО МАРКЕТИНГУ

Модуль: Управління продажами

 • Продаж техніки для бізнес-клієнтів
 • Міжнародний менеджмент збуту

*** Ступінь магістра присуджена Університету Рамон Ллулл

Стажування

Стажування в компанії є факультативним предметом з 6 кредитами ECTS. Стажування триває як мінімум 300 годин, а умови заздалегідь обговорюються, щоб переконатися, що вони є належними та повністю сумісними з класними годинами. Вони організовуються IQS School of Management. На початку магістратури начальник відділу професійної кар'єри інформує студентів про процедуру, яку слід дотримуватися, щоб пройти стажування.

Якість та акредитація

IQS підтримує тверду прихильність до якості освіти і встановила кілька процесів для забезпечення постійного вдосконалення; Комісія з якості Школи менеджменту IQS є однією з таких заходів.

Магістр з міжнародного маркетингу та управління продажами є офіційним курсом магістра і акредитований Агентством забезпечення якості каталонського університету (AQU Catalunya).

Крім того, школа менеджменту IQS розробила систему аудиту якості, яка називається системою внутрішньої гарантії якості (SGIQ у її абревіатурі на каталонській мові), яку 13 грудня 2012 року AQU Catalunya отримала позитивну оцінку.

111020_url_m_direccio_comercial_marqueting_internacional_en.png

IQS - це установа, акредитована AACSB (Асоціація по вдосконаленню університетських шкіл бізнесу, США), провідною міжнародною мережею акредитації для шкіл бізнесу та бухгалтерського обліку. Ступінь, магістр і докторантура в школі менеджменту IQS отримали акредитацію та отримали міжнародне визнання.

111021_aacsb_logo_0.png

Цілі та компетенції

 • Розвивати стратегічне мислення за вибором і виходом на нові ринки.
 • Приймати відповідні рішення відповідно до змін зовнішнього середовища та ринкових можливостей.
 • Розробити ефективні цифрові маркетингові стратегії.
 • Застосовувати принципи міжнародного бренд-менеджменту.
 • Створюйте продукти, спеціально призначені для міжнародних ринків.
 • Оптимізуйте якість та вміст веб-сторінок, соціальних медіа та онлайн-спільнот.
 • Впроваджуйте цифрові стратегії та рекламні кампанії через мобільні пристрої та соціальні медіа.
 • Спланувати комплексні стратегії розподілу омніканалів.
 • Зрозумійте процес продажу в міжнародному контексті B2B.
 • Організувати та координувати міжнародні команди з управління продажами.

Відносини з Компанією

100% стажування

Всі студенти виконують обов'язкові стажування в компаніях.

200 компаній

Співпраця з відділом професійної кар'єри.

Додаткові дані

 • 22,389 м2
 • 100% англійською мовою
 • 1.300.000 € На стипендії
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

IQS (Institut Quimic de Sarria) is a Jesuit Institution and one of the most prestigious Universities on the national and international academic and scientific stage. With more than 110 years of teach ... Детальніше

IQS (Institut Quimic de Sarria) is a Jesuit Institution and one of the most prestigious Universities on the national and international academic and scientific stage. With more than 110 years of teaching experience, IQS distinguishes itself by focusing on answering the dynamic social, economic and industrial challenges facing today’s society. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited