Програма магістра в галузі інтегрованих наук про кліматичну систему

Англомовна магістра в галузі інтегрованих наук про кліматичну систему (ICSS) поєднує в собі елементи атмосферних, гідросферичних, криосферних і біосферних природничих наук з економічними та соціальними науками. Програма має унікальну міжнародну спрямованість на фізику та моделювання і пропонує три напрямки спеціалізації:

  • фізика кліматичної системи
  • біогеохімія кліматичної системи
  • кліматична економіка та соціальні науки

Програма ICSS є орієнтованою на дослідження та надає знання та навички в дослідженні клімату. Міцний досвід фізики клімату готує студентів до кар'єри в міждисциплінарній галузі науки, що вимагає здатності спілкуватися з колегами з різних дисциплін, застосовувати різноманітні методи з різних предметних областей до питань, пов'язаних з кліматом, а також здатність генерувати, інтерпретувати і поєднувати наукові результати.

Заняття обмежені до 20 студентів. Ця науково-орієнтована програма була акредитована ASIIN у 2018 році.

Clisap master

Ступінь магістра в галузі інтегрованих наук про систему клімату закладає основу для кар'єри в галузі науки і досліджень і кваліфікує студентів для отримання ступеня доктора. Вона також кваліфікує випускників для кар'єри як консультанта з питань клімату або представника міжнародних організацій, а також глобальних підприємств та агентств.

Навчальний план

Дворічна програма складається з одинадцяти модулів.

Перший семестр закладає основу для решти програми (дослідницькі навички, огляд основних принципів математики і фізики для кліматичних наук, функціонування і мінливість кліматичної системи, принципи економічних і соціальних наук).

Другий семестр покликаний розширити міждисциплінарні знання; студенти в значній мірі вільно розробляють свій власний план курсу.

В останні два семестри студенти повинні поглибити свої знання в одній з трьох областей спеціалізації.

Індивідуальне академічне консультування доступне протягом всієї програми. Ми наполегливо закликаємо студентів першого семестру відвідувати орієнтаційні заходи в перші тижні жовтня.

Доступні навчальні програми:
англійська
Останнє оновлення February 27, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date