Практика дизайну магістра дизайну (MDes)

Загальні відомості

Опис програми

Майстер дизайну (дизайнерські практики) - це практичний, студійний спеціалізм, орієнтований на студентів, які хочуть поглибити свої інноваційні здібності , цікавляться дизайном та інтеграцією бізнесу та яким подобаються творчі виклики створення об'єктів та ідей які покращують життя людей. Дизайнери, які здобули ступінь бакалавра в галузі дизайну виробів, дизайну моди, дизайну взаємодії, архітектури, інженерії виробів, дизайну інтер'єру або комунікаційного дизайну, можуть вважати, що практичний дизайн буде логічним наступним кроком у їх професійному розвитку.

Хронологія подання заявок - вступ до вересня 2020 року

 • Період подання заявок: 26 вересня 2019 р. - 30 квітня 2020 р
 • Терміни відгуків:
  • Ранній раунд: 13 грудня 2019 року
  • 1 раунд: 24 січня 2020 року
  • 2 раунд: 6 березня 2020 року
  • 3 раунд: 30 квітня 2020 року
 • Термін подачі заявок: 30 квітня 2020 року
Студент, який виступає на виставці Global Grad Show / Global Grad Show


Цілі програми

Цей спеціалізм фокусується на дизайні як стратегічному інструменті споживчої економіки. Міжпредметні проекти охоплюють бізнес-стратегію та розвиток бренду, визначаючи можливості для інновацій та досвіду користувачів. Ця штатна міжнародна програма відповідає світовій промисловій та технологічній трансформації. Розвиток високого рівня досліджень, аналізу, стратегічного бачення, естетики та технічного майстерності в розробці, виготовленні та комерціалізації дизайну готує студентів до керівних ролей.

Дизайн рішення, що реагує на трансформацію способу життя в PolyU Design Азії / PolyU Design


Цілі програми

Ця спеціалізація прагне об'єднати практичні стратегії інновацій з формальними аспектами розробки дизайну шляхом розробки дизайну:

 • реальний розвиток проекту
 • Командна робота підходить до вирішення проблем
 • культурні міркування, а також бізнес
 • потреби та цілі клієнтів
 • дизайн підприємництва та створення бренду


Структура програми

У першу чергу студійний досвід, деякі проекти будуть спонсоровані провідними компаніями з реальним бізнес-контекстом, що стане основою для спільних семінарів. Це повна зайнятість, інтенсивна однорічна програма. Предмети теорії та методики доставляються протягом вихідних понад чотири тижні поспіль. Проект "capstone" завершує рік з досвідом, який синтезує навчання в реальному світі.

Практика дизайну (MDes): досвід роботи та студії / PolyU Design

Режим доставки класу

Заняття проводяться в денний час у будні дні за винятком трьох предметів, які будуть доставлятися у вихідні дні. Для кожного з цих предметів у вихідні дні потрібно три вихідні дні на протязі 4-5 тижнів.

Зазвичай для завершення спеціалізації потрібно 1 рік.

Застосування

Вхідна вимога

Кращий ступінь бакалавра в галузі дизайну або еквівалент в суміжній дисципліні та професійний досвід дизайну.

Повна програма включає в себе
 • Заява
 • Лист про наміри
 • Три рекомендаційні листи (академічні / професійні)
 • Докази академічної кваліфікації, тобто офіційні повні стенограми та ступені сертифікатів
 • Портфоліо (див. FAQ для вимог та подання).
 • Звіт IELTS / TOEFL ^

^ За винятком носіїв англійської мови, ступінь бакалавра (або еквівалентна кваліфікація) присвоюється визнаним університетом, де носієм навчання є англійська. В іншому випадку очікується, що ви виконаєте наступну мінімальну вимогу з англійської мови з метою вступу: Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) - бал 80 для Інтернет-тестування або 550 для паперового тесту; АБО загальний бальний показник принаймні 6 у Міжнародній системі тестування англійської мови (IELTS). Усі результати тестів з англійської мови вважаються дійсними протягом двох років після дати тестування.

Інтерв'ю

Всі вступники повинні пройти процес інтерв'ю. Короткострокові заявники будуть запрошені на співбесіду особисто (для місцевих заявників) або через інтернет-відеодзвінки (для не місцевих заявників).

Місцеві та не місцеві студенти з материка, інших частин Азії та інших країн світу / PolyU Design

Фінансова допомога

Випускники PolyU Design BA можуть подати заявку на 15% -ву концесію за навчання (за умови затвердження) при успішному зарахуванні до однієї з програм MDE у вересні 2020 року. Ця концесія надається на розсуд Школи.

Немає стипендій для немісцевих студентів до вступу до 2020 року. Для місцевих жителів через урядове управління фінансів студентів доступні два види фінансової допомоги: (1) Фонд безперервної освіти та (2) Розширена схема кредитування, яка не перевірена без використання коштів (ENLS).

Деякі дисципліни в схемі MDes включені до списку постійних навчальних закладів (CEF) з відшкодування курсів для місцевих жителів. Для отримання додаткової інформації про CEF або список відшкодування курсів, відвідайте офіційний веб-сайт CEF. Розширена програма безпрофесійних тестованих кредитів (ENLS) надає процентні кредити студентам, які мають право на оплату навчання. Детальнішу інформацію про схему можна знайти на веб-сайті Уряду.

Тип VISA (для іноземних студентів)

Китайська Народна Республіка та іноземні громадяни, а також особи, які мають дійсну робочу візу або дозвіл на робочий відпочинок, можуть подавати заявку на цю програму як не місцеві жителі. Для цієї програми денної програми немісцеві жителі потребують студентської візи . Власники залежної візи або візи в рамках IANG також вважаються немісцевими жителями, але не потребують студентської візи. Заявки на візи обробляються та визначаються Департаментом імміграції уряду HK SAR. Зазвичай процес займає 8 - 10 тижнів після отримання всіх необхідних документів.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its studen ... Детальніше

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its students to develop their design strengths with a uniquely international cultural awareness at both professional and social levels. Згорнути