Політика (МА)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

The New School є прогресивним університетом у Нью-Йорку, де вчені, художники та дизайнеры об'єднуються, щоб протистояти конвенції та створювати позитивні зміни. Заснований у 1919 році, університет складається з школи дизайну Парсонса, Коледжу ліберальних мистецтв Евгена Ланга, Коледжу виконавських мистецтв, The New School соціальних досліджень та багатьох відомих випускних програм. Суворий, багатовимірний підхід до навчання в The New School дає студентам академічну свободу формувати свої унікальні, індивідуальні шляхи навчання для складного і швидко мінливого світу.

Про

Магістр в галузі політики - це 30-кредитна програма, що надає студентам додаткову підготовку з політичного аналізу та методів дослідження політичних наук.

Завдяки індивідуальному консультуванню та наставництву факультету в кафедрі студенти спеціалізуються в одній з чотирьох галузевих областей (політична теорія, американська політика, порівняльна політика чи глобальна політика) та завершують дві суттєві дослідження. Магістр політичних наук готує випускників для академічної та професійної кар'єри в різних областях, у тому числі уряд, НУО, право, консалтинг, журналістика, або подальшого навчання та досліджень на докторському рівні

Введення студентів працює з окремим радником факультету. Цей радник разом з радником студента відомства вводить їх у навчальні плани в цілому і допомагає їм сформулювати програму, яка найкращим чином відповідає їх інтересам та потребам.

Навчальний план

Повне уявлення про вимоги до градусів та процедури містяться в

Щоб заробити магістра в галузі політики, студент повинен виконати загальну суму 30 кредитів з мінімальною оцінкою в середньому 3,0.

Максимум три кредити, отримані в іншому університеті, може бути надано для отримання кредиту на отримання ступеня магістра. Двадцять сім кредитів повинні бути завершені в The New School соціальних досліджень".

 • Магістерський семінар
  Потрібен для всіх магістерських кандидатів, семінар призначений для ознайомлення студентів з основними поняттями та підходами при аналізі політики. Основна увага буде варіюватися залежно від вибору інструкторів.
 • Методи дослідження
  Всі магістранти повинні пройти один курс як кількісними, так і якісними методами. Студенти, які пройшли еквівалентний курс в іншому місці, можуть подавати заяву про відмову від вимог методів.
 • Політика Курси
  Не менше 18 кредитів, включаючи курси дослідницьких методів, повинні бути прийняті на курсах, що пропонуються відділом політики. Курси, що пропонуються іншими відділами The New School соціальних досліджень, перелічені в Політиці, можуть бути використані для задоволення 18 необхідних політичних кредитів. Багато перелічених курсів є передумовами. Викладач курсу та кафедра кафедри або комітету, що пропонують курс, визначають, чи відповідає студент, який відповідає за політику, необхідним умовам і може бути допущений до курсу, про який йде мова. Курси, які не перелічені в Політиці, можуть розглядатися лише як факультативні (див. Нижче), за винятком спеціального дозволу Відділу політики.
 • Вибрані курси
  Решта 9 кредитів є факультативними, які можуть бути взяті в межах або поза межами відділу політики. Кафедра заохочує студентів скористатися багатими пропонованими курсами інших відділів The New School соціальних досліджень, але це повинно бути з належним керівництвом консультантів з метою максимального узгодження загальної програми навчання.
 • Дослідницький портфель
  Окрім 30 кредитів курсових робіт, магістерські кандидати повинні надати свідчення здатності виконувати значний інтелектуальний дослідницький проект у цій галузі. Ця здатність встановлюється шляхом подання мап портфоліо двох документів, які можуть походити з документів, поданих на курси. Студенти повинні проконсультуватися з радником факультету при плануванні подання свого портфоліо. Магістерський портфель буде оцінюватися штатним членом факультету політичних наук.

Основні моменти програми

 • Навчатися і сприяти формуванню нових форм знань, які досліджують системну експлуатацію та нерівність, підкреслюючи політичну теорію, політичну економію та проблеми демократії.
 • Дослідіть перехрестя теорії та практики, відкриваючи мінливий потенціал того, що відбувається, коли прогресивна стипендія інтегрована з активізмом.
 • Виберіть один з чотирьох напрямків навчання, запропонованих відділом: американська політика, порівняльна політика, політична теорія та глобальна політика.
 • Співпрацювати з роботою провідних дослідницьких інститутів, у тому числі Центру досліджень капіталізму Хейброннера та Зольбергського інституту міграції та мобільності.
 • Напишіть на публічний семінар - Інтернет-видання, створене студентами та викладачами у The New School соціальних досліджень.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Детальніше

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу