Польща

Навчання в Польщі

Вища освіта в Польщі

Сучасної польської системи вищої освіти використовує стандартні три етапи ступенів: бакалавра, магістра та доктора наук. Ступеня магістра нараховуються магістра мистецтв (MA), магістр наук (MSc) або магістра. Є також кілька градусів еквівалентна магістра, включаючи магістра мистецтв, старшого інженера, архітектора і старшого інженера. Усі вищі навчальні заклади в Польщі використання Європейської системи перекладу і накопичення кредитів (ECTS).

Вищі навчальні заклади в Польщі діляться на університетського типу і не університетського типу. Університетського типу курсів на рівні магістра є більш теоретичної, так і випускникам присвоюється "диплом поповненні рівномірних майстер-рівня досліджень." Non-університетського типу курсів вважаються "додатковими" курси, які мають більше практичного застосування, і випускники отримують "диплом завершення додаткових Магістр-рівня досліджень."

 

Чому варто вчитися в Польщі?

Установи вищої освіти в Польщі пропонують ступеня понад 200 магістерських програм англійською мовою. Програми доступні в широкому діапазоні наукових дисциплін, у тому числі сільськогосподарської науки, мистецтва, техніки, бізнесу, мов, природничих наук і соціальних наук. Найпопулярнішими дисциплінами є машинобудування (близько 70 програм) та бізнесу (близько 50 програм). Деякі програми німецькою мовою, а також.

Польські установ також розглядається в усьому світі як для освіти та наукових досліджень. Два польських установ, Ягеллонський університет і Варшавський університет, входять до числа 400 найкращих університетів світу згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings .

 

Університети

Польщі налічується близько 500 університетів та інших вищих навчальних закладів. Біля однієї третини вищих навчальних закладів є державними, а інші дві третини є приватними. Польща вітає іноземних студентів і значно збільшилася кількість іноземних студентів в останні роки. У 2012 році в країні взяли участь більше 24 000 іноземних студентів з 141 країн, з найбільшою кількістю з України, Білорусі, Норвегії та США. Більшість іноземних студентів у Польщі дослідження економіки, бізнесу, медицини та техніки.

Вищі навчальні заклади в Польщі, як правило, спеціалізуються і розбиті на самих різних категорій, в тому числі: університет, технічний університет, сільськогосподарська академія, академія економіки і так далі. Всього існує 15 різних типів інститутів.

 

Плата за навчання і Тривалість програми

Польські студенти, які відвідують повний робочий день програми отримують безкоштовне навчання в державних установах. Деякі іноземні студенти можуть вчитися також на безоплатній основі, однак, всі інші повинні платити за навчання в розмірі € 2000 на рік на магістерських програмах.

Магістр програми зазвичай тривають від 1,5 до 2 років, однак, магістрів може зажадати 2,5 року навчання після отримання ступеня бакалавра. Крім курсів, студенти в більшості дисциплін повинні завершити дисертації або проекту і захищати її до отримання ступеня магістра.

 

Академічний рік

Навчальний рік складається з двох семестрів, кожен уклавши з екзаменаційного періоду. Осінній семестр триває з жовтня по середину лютого і весняний семестр триває з середини лютого по червень.

 

Післядипломної можливості

Громадяни ЄС можуть працювати для будь-якої компанії в Польщі після закінчення школи без дозволу на роботу. Не входять до ЄС студенти можуть шукати роботу і, як тільки їм пропонують роботу, можуть подати заявку на дозвіл на роботу. Три категорії зайнятості не потрібен дозвіл на роботу: викладач університету, генеральний директор польської одиниця багатонаціональної компанії та прес кореспондент.

Випускники магістерської програми в Польщі також може залишитися по захисту докторських програм і досліджень, якщо вони допущені до академічній програмі.

 

Отримання візи

Студенти з країн ЄС / ЄЕЗ користувача не потрібна віза, але вони потребують термінового вигляді на проживання. Non-EU/EEA студенти повинні мати студентську візу, яку можна отримати від польського посольства або консульства у своїй країні.Тим не менш, ця віза хороша тільки протягом трьох місяців, так що студенти вимагають більш тривалого перебування необхідно звернутися за дозволом на проживання, який охоплює тривалість їх досліджень. Студенти повинні звернутися в Управління міжнародних зв'язків у їх університеті за допомогу в отриманні виду на проживання.

 

Медичне страхування

Медичне страхування є обов'язковим для всіх студентів. ЄС студенти можуть використовувати свої європейської картки медичного страхування для отримання медичних послуг. Польща також має двосторонні угоди з Великобританією, Швецією та Словаччиною, який дає право тих громадян на отримання безкоштовної медичної допомоги.

Студенти з країн, що не входять в ЄС повинні купити медичну страховку в своїй країні або відразу після прибуття до Польщі. Якщо студенти не мають медичної страховки, їм доведеться платити за медичні послуги.

 

Чайові

Польща пишається польської мови, а також курси для вивчення польської мови в країні достатньо. Студенти, які ще не володіють польською повинні розглянути питання про доповнення свого дослідження з мовою навчання, особливо, якщо вони розглядають можливості працевлаштування в Польщі після закінчення вузу. Багато курсів у Польщі орієнтована на початківців, так і вчать протягом літніх місяців або навіть в Інтернеті. Спеціалізовані класи зосереджені на польському для бізнесу, також доступні.

Про Польщі

Польща розташована в центрі Європи і межує з Балтійським морем, Німеччини, Чехії, Словаччини, України, Білорусії, Литви та Росії. Велика частина території країни рівнинна, але двома гірськими хребтами розташовані на півдні. Польща є домом для вражаючих природних пейзажів і красивою архітектурою, яка включає в себе замки, палаци, дерев'яні церкви і сучасних спортивних арен. Польська валюта використовується злотих, скорочено злотих.


Клімат в Польщі

Завдяки своєму центральному розташуванню, Польща має тепле літо і дуже холодні зими, які включають важкого снігу. Літня температура в більшій частині країни становить від 20 до 30 градусів С. Середня температура взимку коливається від 3 ° С на північному заході до -8 ° С на північному сході.

 

Культура

Більшість польського населення проживає в міських районах, і польські звичаї і традиції являють собою суміш східної і західної культури.Близько 300 фестивалів мистецтв пройде в країні щороку в тому числі театру, кіно і музику, особливо джаз. Польські люди дуже доброзичливі та живлення вважаються урочистостей. Страви польської кухні включає в себе різноманітні овочі, картопля і м'ясо.

 

Прожитковий мінімум

Вартість жити в Польщі є відносно низьким, близько 1200-2500 злотих (близько € 300-600) на місяць, за винятком навчання. Студентські гуртожитки стоять близько 400-600 злотих і поділився управляє апартаментами 1000-1600 злотих на місяць.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Польща

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Польща