Офіційний магістр глобального дизайну - Дизайн інтер'єру та архітектура

Загальні відомості

Опис програми

106626_007.jpg

Офіційний університетський магістр університету Італії Università eCampus + ступінь магістра, акредитована Мадридським університетом Небрія на 60 ECTS.

Майстер

Зі змінами в сучасному суспільстві ми стикаємося з більш складними дизайнерськими проектами, для яких потрібна множинна професійна команда з досвідом роботи в різних секторах. Розмірковуючи в цьому контексті, ми вирішили створити майстра дизайну з поперечним фокусом, проходячи через різні професійні сфери.

Таким чином, ми надаємо студенту 360º, тобто глобальне навчання, яке може надати йому додаткові знання з інших областей (наприклад, графічного дизайну, комунікацій, організації бізнесу, брендингу, стратегічного дизайну та дизайнерського мислення), включаючи більш експериментальні предмети (ефемерні установки , вітрина, сценографія та фотографія), які доповнюють інші більш глибоко вкорінені дисципліни в мові дизайну, які також вивчаються під час нашого курсу (дизайн інтер'єру, установки, ландшафтний дизайн, інфографіка та дизайн меблів).

З цим майстром студент готовий розробляти різні типи дизайнерських проектів, з відкритою позою, але дуже орієнтованою на реальні процеси, необхідні для його розвитку.

Метод

Dmad - це бутикова школа, де викладання здійснюється за допомогою класів віч-на-віч та реальних проектів, невеликих груп та видатних професіоналів у світі дизайну як викладачів, допомагаючи учням здійснити перехід між школою та світом роботи . Якщо ви шукаєте ефективний та ефективний метод навчання, ви прийшли в потрібне місце.

Dmad - це не лише школа, а місце, де ви знайдете всю необхідну підтримку, щоб почати свою професійну кар’єру у світі дизайну.

Диференціація

Головною цінністю школи Dmad є її викладачі, престижні професіонали, проекти яких визначають тенденції в галузі дизайну інтер’єру та дизайну взагалі. Вони спрямовують студента в його професійній кар’єрі і вирішують сумніви поза суворо академічною сферою.
Ви також знайдете звичну та близьку атмосферу.

У більшості предметів ми працюємо з компаніями в секторі та з реальними клієнтами, що дає студенту досвід, дуже близький до реального світу праці.

Назва

Після закінчення магістерської програми з глобального дизайну наші студенти отримують два ступені:

  • Офіційний університетський ступінь, виданий Universitat Telematica eCampus в дистанційному режимі з онлайн-платформою та заключним тестом.
  • Власна назва, видана університетом Небрія та школою Дмад особисто.

Обидві модальності є взаємодоповнюючими і вивчаються та вивчаються одночасно.

модальність

Модальність на відстані (Università Telematica eCampus) та віч-на-віч (Мадридський університет Небрії). Обидва способи викладаються одночасно в нашому кампусі в Мадриді.

106627_71.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Dmad es un Estudio y Escuela de Diseño de Interiores y Arquitectura ubicado en Madrid (España) que ofrece un innovador plan formativo, los Cursos y Masters de la Escuela de Diseño Dmad están basados e ... Детальніше

Dmad es un Estudio y Escuela de Diseño de Interiores y Arquitectura ubicado en Madrid (España) que ofrece un innovador plan formativo, los Cursos y Masters de la Escuela de Diseño Dmad están basados en el aprendizaje a partir de casos reales. Згорнути