The New School є прогресивним університетом у Нью-Йорку, де вчені, художники та дизайнеры об'єднуються, щоб протистояти конвенції та створювати позитивні зміни. Заснований у 1919 році, університет складається з школи дизайну Парсонса, Коледжу ліберальних мистецтв Евгена Ланга, Коледжу виконавських мистецтв, The New School соціальних досліджень та багатьох відомих випускних програм. Суворий, багатовимірний підхід до навчання в The New School дає студентам академічну свободу формувати свої унікальні, індивідуальні шляхи навчання для складного і швидко мінливого світу.

Про

Сьогоднішні організації не потребують догми. Їм потрібні нові моделі консультацій та інтервенцій. Програма організаційних змін в Мілані навчає студентів стати діагностами та дизайнерами елегантних, унікальних втручань, які повторюють та об'єднують культури, створюють лідерські навички та полегшують групову динаміку. Ми пропонуємо навчальну програму, яка надає студентам великий інтелектуальний та практичний кошик, наповнений теоріями, інструментами та технікою. Наш факультет складається з зацікавлених фахівців, які створюють зміни в широкому колі організацій. Вони пропонують суворі курсові роботи в галузі критичного мислення та теорії, а також послідовність все більш складних проектів, що проводяться для реальних клієнтів. Після завершення у вас буде портфоліо, який демонструє підхід до змін, визначений інноваційним мисленням, зобов'язанням до громадянської відповідальності та розривом від звичайних формул, які не можуть вирішити основні проблеми.

Наші студенти, як правило, мають багаторічний досвід роботи в організаційних культурах. Ступінь магістра включає в себе від двох до трьох семестрів необхідних курсів, в яких студенти працюють у різноманітних команд на кількох великих проектах і занурюються в навчанні на основі практики. Наша програма дозволяє проводити неповний робочий день або повний робочий день, а також гнучкість в тому, щоб перейти назад і вперед, коли стажування стають повноцінними.

Підключення до Нью-Йорка

Ви можете скористатися перевагами широких ресурсів Нью-Йорка. Ви матимете доступ до величезного досвіду роботи з клієнтами, викладачами з безпрецедентним досвідом та надзвичайним набором організацій від ООН до створення цифрових підказок.

Кар'єрні шляхи

Наші студенти можуть бути визнані тренерами, коли вони переходять на старші посади, полегшуючи групи під тиском, щоб вирішити складні проблеми, працюючи рука об руку з керівництвом і допомагаючи організаціям у кожному секторі розвивати стійкі та мотиваційні культури. Наші випускники запускають свої консалтингові фірми; приєднатися до існуючих фірм, таких як Gotham Culture, Mercer, Accenture, Deloitte та PwC; робота в компаніях, включаючи Jet Blue, Google, American Express Foundation, JP Morgan Chase, Outbrain і Reuters; і зарахувати до неприбуткових організацій усіх форм і розмірів, включаючи Фонд Рокфеллера та Організацію Об'єднаних Націй.

Основні моменти програми

  • Дізнайтесь моделі та інструменти, необхідні для здійснення планових змін на всіх організаційних рівнях; реструктуризація та перепідготовка робочих процесів; чітко сформулювати бачення, структуру та культуру
  • Розвивати навички лідерства, тренінгу та командування; управляти різноманітністю та різницею
  • Провести серію наглядових консультаційних завдань протягом усієї програми, висвітлюючи реальні організаційні та кадрові проблеми під час створення портфоліо робіт

Доступні навчальні програми:
англійська
The New School

Переглянути 22 інших курсів в The New School »

Останнє оновлення November 9, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Contact school
Duration
2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
Contact school
Deadline
Contact school
За розташуванням
За датою
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Кінець терміну надання заяв
Contact school

Contact school

Location
Кінець терміну надання заяв
Contact school
End Date
Contact school

Yaromil • Discover A New Path at The New School