Нова Зеландія

Про Новій Зеландії

Нова Зеландія є різноманітна країна з унікальною культурою й багато, щоб запропонувати на міжнародному студента. Розташований в південно-західній частині Тихого океану, ця острівна країна знаходиться недалеко від Австралії, а також Фіджі і Тонга. Це віддалено в цілому, хоча є великі і зростаючих міст по всій країні. Справді, Нова Зеландія була однією з останніх віддалених районах оселилися люди. Найбільше місто Окленд є домом для численних варіантів вищої освіти для іноземних студентів, а й інші варіанти також.

Студенти вступають до школи у віці шести років. Вони зобов'язані, згідно з федеральним законом, залишитися в школу через 16 років. Громадяни країни не платять за освіту протягом усього цього часу. Більшість студентів залишаються в школу через 19 років, всі з яких здійснюється за рахунок уряду. У країні рівень грамотності в 99 відсотків.

 

Клімат

Протягом більшої частини року, клімат тут м'який. Річна амплітуда температури становить близько 50 градусів за Фаренгейтом до 61 градусів за Фаренгейтом температура може коливатися, однак, на підставі яких місце розташування острова ви живемо західному узбережжі дуже вологий. Центральному регіоні Отаго посушливому кліматі. Є області, тропічному лісу, а також гірські вершини з дуже низьких температурах.

 

Суспільство

Новозеландці люблять свій на відкритому повітрі. Ви побачите, що це місце для відвідування, якщо ви після альпінізму або на лижах. Проте, область також має сильну культурну складову, яка включає ранніх традиціях культури маорі. Велика частина країни залишається віддаленим і багато людей живуть в цих областях. У сучасних містах, хоча, ви знайдете всі зручності, які ви звикли до насолоди.

 

Прожитковий мінімум

Життя в Новій Зеландії так само, як живуть в Австралії. Країни 'и вартості життя в Окленді подібно до того, що ви знайдете в Лондоні, Сіднеї або Нью-Йорку. Імпортні товари Подобається коштувати значно дорожче. Для покупки квитка ходу, ви витрачають NZ $ 15. Для чашку кави, ви будете витрачати близько NZ $ 4.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Нова Зеландія

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Нова Зеландія