М. А. Мистецтво та культурний менеджмент

Загальні відомості

Опис програми

Отримати ключові навички для роботи в культурному секторі, грунтовне обґрунтування культурної політики та теорії з практичними управлінськими навичками та досвідом роботи.

Для кого: наші студенти знаходяться в діапазоні від тих, хто приходить прямо з бакалаврату до тих, хто вже працює у сфері культури; повний або неповний робочий день дозволяють Вам вивчати разом з роботою та іншими зобов'язаннями.

Через чотири основних модуля, за якими йде дисертація або проект, вам пропонується вивчити широкий спектр тем, включаючи:

 • середовище фінансування мистецтв
 • вплив політики спадщини та регенерації на регіональну та національну ідентичність
 • роль мистецтва в освіті, охороні здоров'я та в'язницях
 • як в музеях розгортаються питання різноманітності

Створіть свої знання та навички та зробіть довіру, ставши більш критичним та незалежним учнем, читаючи лекції, семінари, дискусії з запрошеними доповідачами та застосувавши проект управління з партнерською організацією.

Бути підтриманий для забезпечення відповідного досвіду роботи протягом всього курсу з рядом організацій, таких як Музеї Шеффілд, Шеффілд промислових музеїв, Шеффілд театри, галерея сайту або один з багатьох фестивалів регіону. Досвід роботи є обов'язковою частиною вашої остаточної дисертації або проекту.

Скористайтеся можливістю відвідати навчальні візити в місцях по всьому Великобританії, організувавши переговори та дискусії з фахівцями галузі з візуальних мистецтв, виконавських мистецтв, організацій з вивчення спадщини, навчання та участі.

Оцінювання здійснюється за допомогою індивідуальних завдань, включаючи есе, доповіді та презентації. Груповий проект, що відповідає живому короткому повідомленню від партнерської організації, дає змогу продовжити свої академічні та професійні навички. Надана підтримка, щоб допомогти вам розвинути свої навички для академічних та професійних контекстів.

Для того, щоб розвивати ефективних практиків, курс балансує практичні елементи, такі як навчання, застосування та оцінювання навичок управління креативним сектором з основними академічними елементами, такими як вивчення історії та теорії розвитку культурної політики у Великобританії та на міжнародному рівні.118519_118485__D3A3197lr.jpg

Модулі

Всі викладені модулі мають однакову вагу [30 кредитів на кожну] і супроводжуються дисертацією 15 000 слів (60 кредитів) для тих, хто переходить до рівня магістра.

Модуль методів дослідження готує студентів до прогресування до дисертації. Як модулі досліджень, так і модулі дисертації надають студентам можливість впроваджувати на практиці свої знання, дослідницькі навички та знання стосовно важливої частини роботи у сфері культурної політики та управління. Він також готує їх до подальшої аспірантури (PhD).

Основні модулі:

Культурна політика

Модуль дає студентам можливість критично оцінити ключові концептуальні, соціально-політичні та історичні проблеми, з якими стикаються керівники сектору культури, до рівня, який може бути використаний у професійній практиці формування політики. Студенти вивчають, як здійснюється політика та її вплив, через історичну та сучасну літературу, звітність та обговорення.

Культура та ідентичність

Цей модуль надає студентам ретельне критичне розуміння теорій і практик, які сформували історію культурної політики в контексті національної ідентичності та глобалізації, і як ці дебати впливають на культурну практику та управління. Студенти вивчають та обмірковують моральні та етичні наслідки цих дебатів як для фахівців, так і для аудиторії, надаючи їм професійні навички для представлення та обговорення цих питань у відповідних форматах.

Управління культурними організаціями

Цей модуль стосується потреб менеджерів, щоб мати можливість реалізувати політичні рішення в організаціях, що працюють у сфері мистецтва та культури. Специфічний характер «мистецького досвіду» створює власні вимоги до управління. Завдяки здатності залучати як розвиток літератури в цій галузі, так і власний досвід студентів, цей модуль обговорює практику управління та її якість у професійному контексті. Розробка критичних точок зору, які можуть базуватися на досвіді студентів і знаннях мистецтв, підходить до ступеня магістра.

Методи дослідження

Цей модуль стосується не тільки процесу дослідження, а й складних питань ініціювання та вибору відповідних досліджень, а також важливих етичних питань, що беруть участь у соціальних дослідженнях. Сектор культури значною мірою спирається на дослідження для свого розвитку: здатність проводити, призначати та оцінювати результати досліджень є надзвичайно важливим для менеджерів культури. Модуль також служить як Pathway до дисертації для студентів магістратури; оціночна робота може бути оцінкою методу для теми дисертації.

Дисертація або проект (MA Arts

Це остання стадія премії і відображає здатність студента як здійснювати незалежні дослідження, так і демонструвати високий рівень аналітичних та концептуальних навичок. Досвід роботи є обов'язковою частиною цього модуля.118517_118486_Sheffield-54-lr.jpg

2019 вимоги щодо вступу

Зазвичай ступінь (2.2 або вище) або еквівалент в будь-якому предметі. Професійна кваліфікація та відповідний досвід також можуть бути враховані. Ви також можете претендувати на кредитні бали, які можуть скоротити час, необхідний для завершення кваліфікації в Шеффілд-Халламі. Дізнатися більше

Заявники з-за кордону з країн, чия рідна мова не є англійською, зазвичай повинні пред'являти докази компетентності англійською мовою. Оцінка IELTS 6,0 з мінімальним рівнем 5,5 у всіх навичках (або еквівалент) є стандартом для носіїв англійської мови. Якщо ваш рівень володіння англійською мовою в даний час нижче цього рівня, ми рекомендуємо вам розглянути передсесійний курс англійської мови Sheffield Hallam University який дозволить вам досягти еквівалентного рівня англійської мови.118518_118487__D3A2833lr.jpg

Працездатність

Попередні випускники цього курсу продовжують працювати в різних культурних організаціях у Великобританії та за кордоном, включаючи:

 • Hull 2017 Великобританії місто культури
 • Бі-Бі-Бі-Бі
 • Парк скульптур Йоркшира
 • Королівські збройні сили, Лідс
 • Брістоль Олд Вік
 • Шеффілдський промисловий музей
 • Бірмінгем BE фестиваль
 • Компанія поезії, Шеффілд
 • Балтійський центр сучасного мистецтва, Ньюкасл-апон-Тайн
 • Музей Гуанфу, Пекін
 • Новий музей Єрусалиму, Москва118522_118489_Sheffield-216-City-SiteGallerylr.jpg

Засоби

Де я буду вчитися?

У City Campus, розташованому в самому центрі міста Шеффілд, за декілька хвилин від залізничного та автобусного вокзалів.118521_118490_Sheffield-4-City-centrelr.jpg

Тривалість та збори

 • Дата початку: вересень або січень
 • Тривалість: 12 місяців Повний або 24 місяці неповний робочий день
 • Збори:
  • Міжнародні студенти, які починають вивчати повний робочий день у 2019/20 рр., Становлять 13 500 фунтів стерлінгів за курс.
  • Студенти з ЄС, які починають навчання на повний робочий день у 2019/20 рр., Становлять 7 200 фунтів стерлінгів за курс.
118520_118488_MGlr.jpg

Кінцевий термін

Для більшості курсів для аспірантів немає фіксованого кінцевого терміну подачі заявки, але ви повинні подати нам заявку якнайшвидше після того, як курси заповнюються. Міжнародні студенти (які не входять до ЄС) також повинні дозволити час для подачі заяви на отримання візи. Більш детальну інформацію про наш веб-сайт можна знайти на нашому сайті.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate ... Детальніше

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate and research degree level. With more than 31,000 students, we are among the largest universities in the UK. Згорнути