М. А. Зв'язки з громадськістю та цифровий маркетинг

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Магістерська програма HMKW у сфері зв'язків із громадськістю та цифровий маркетинг дає студентам можливість працювати в нових HMKW комунікації, що створюються в процесі цифрової трансформації нашого суспільства та культури. Оскільки різноманітні нові сфери діяльності щойно виникли на межі між суспільними зв'язками, корпоративними та маркетинговими комунікаціями, для яких навряд чи створені посади: редактор соціальних мереж, впливовий, творчий, Instagrammer тощо.

Це професії майбутнього, до якого інтенсивно готується програма, зосереджуючись на прикладних дослідженнях та професійному використанні цифрових комунікаційних технологій, насамперед у так званих соціальних медіа, вбудованих у інтегровану корпоративну та маркетингову комунікацію.

MA MA Public Relations and Digital Marketing можна вивчати в Берлінському кампусі англійською мовою (MA Public Relations and Digital Marketing) та HMKW в Кельні німецькою мовою.

Незалежно від робочої мови відповідної навчальної програми, магістерські роботи, як правило, можуть бути написані німецькою або англійською мовами на HMKW . Для проведення іспитів це правило застосовується лише після індивідуального погодження та вимагає погодження викладача відповідного модуля.

Модулі

Загальні модулі: вибіркові модулі з права на засоби масової інформації, виробництво медіа, управління медіа-активами, міжкультурне лідерство, медіа-психологія (3 з 7)

Тематичні модулі (серед інших): Теми з методології (наприклад, дослідження ринку, поведінка споживачів, методика застосування прикладних PR), зв'язки з громадськістю (включаючи PR-теорії та моделі, стратегічні комунікації, лабораторії PR-практики, у тому числі з партизанського та вірусного маркетингу) та цифровий маркетинг (включаючи класичні маркетингові комунікації та Інтернет-маркетингові комунікації)

Навчальний курс незабаром

Мета компетенції: освоєння технічних та методологічних стандартів суспільних відносин та маркетингових комунікацій

Тип дослідження

мова

Німецька (Кампус Кельн), Англійська (Campus Berlin): MA Public Relations and Digital Marketing

(письмова робота може бути виконана німецькою або англійською мовами)

збори Денна зайнятість: 670, - € щомісячно | Неповний робочий день / додаткова робота: 449, - € на місяць дата початку Зима (жовтень)

Ваш профіль

Кандидати: Випускники ступінь бакалавра, диплом, магістр в галузі комунікації, медіа або маркетингу.

Цільові професії: варіанти кар'єри знаходяться в широкому контексті навколо PR, корпоративного спілкування та маркетингу, в агенціях зв'язку та корпоративних відділах, як співробітник відділу зв'язків з громадськістю, консультант з PR та маркетингу або менеджер.

вимоги до вступників

  • Хороший до дуже хороший ступінь в одній з зазначених предметних областей (університет чи коледж) і
  • внутрішній, безконтактний процес вибору
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

All of its degree programs are additionally accredited by FIBAA (international agency for quality assurance in higher education). HMKW is active at three locations across Germany: in Berlin, Cologne a ... Детальніше

All of its degree programs are additionally accredited by FIBAA (international agency for quality assurance in higher education). HMKW is active at three locations across Germany: in Berlin, Cologne and in Frankfurt (Main). Згорнути
Берлін , Кельн , Франкфурт + 2 Більше Менше