М. А. Візуальна комунікація

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Ми вважаємо, що найбільш успішними дизайнерами є культурні новатори, які своєю практикою інформують, переконують та розважають. Через наш курс візуальної комунікації MA ви розвинете впевнений дизайн дизайн і створите видатний асортимент роботи в готовності до сучасного професійного світу.

Ви вивчите механізми передачі повідомлень та сенсу за допомогою різноманітних носіїв інформації, вам запропонують розвивати нові навички для зміцнення та інформування своєї дизайнерської практики, і ви отримаєте розуміння наборів навичок, необхідних для друку, руху та цифрового дизайну.

Ви також матимете можливість покращити свою практику у сферах, необхідних для того, щоб стати творчим лідером та продовжити кар’єру в широкому полі візуального спілкування, яке включає такі сфери, як друковані ЗМІ, досвід користувача, рух дизайн, веб-дизайн , виставковий дизайн та реклама, співпрацюючи з іншими членами нашої творчої спільноти.

Візуальна комунікація MA створена для того, щоб допомогти вам розвинути голос як автора та новатора, забезпечити вам навички та знання для виявлення та вирішення проблем дизайну в міждисциплінарному середовищі, включаючи традиційне та цифрове виготовлення друку, набір рухомих зображень та 3D студії.

Ви навчитеся підходити до дизайну як до агента змін - стратегії позитивної трансформації поведінки бажаними та стійкими способами.

Під керівництвом Х'ю Харвуда та команди досвідчених професійних дизайнерів, які мають зв'язки на найвищому рівні галузі - включаючи Славу Харасимовіч, Віду Вегу та Джейон Чой - ви дізнаєтесь з ряду лекцій, брифінгів проектів, семінарів, письмових завдань, групи критики та індивідуальні навчальні посібники.

Тривалість навчання:

 • Один рік повний робочий день або два роки неповний робочий день

Деталі курсу

Термін один

Визначення своєї практики

 • Ви вивчите творчу практику, щоб пізніше на курсі повідомити про детальну розробку своєї проектної пропозиції. Цей підрозділ має на меті створити структуровану основу, яка дозволить вивчити потенціал методів, ідей та тем у вашій дисципліні, а також допомогти інформувати та знаходити свою практику.

Термін два

Контекст і метод

 • Через серію лекцій та семінарів ви активно братимете участь у нинішніх дискусіях, що забезпечують культурний та інтелектуальний контекст для розгляду ідей візуального спілкування. Програма стосується міждисциплінарних питань через обговорення теорії та врахування конкретних дизайнерських робіт та текстів.

Розвиток проекту

 • У цьому підрозділі ви будете розробляти теми та фокус свого остаточного проекту, оцінюючи та тестуючи цілі вашої пропозиції протягом тривалого періоду самостійного вивчення. На цьому етапі розробку вашого проекту буде керуватися та ставити під сумнів підручники, групова критика та презентації, які підтримуватимуть хід вашої роботи та надаватимуть сувору критичну оцінку персоналу, однолітків та професійних практиків. Заохочуючи до подальшого вивчення та розпитування ваших ідей, ви продовжите процес розробки відповідних методів та стратегій для реалізації вашого проекту, коли ви почнете працювати самостійніше як дослідник і практик, уточнюючи свої дослідницькі питання та методи дослідження, якими ви користуєтесь. .

Термін три

Реалізація та поширення

 • Ви застосуєте знання та досвід, отриманий у попередніх підрозділах, для реалізації вашого останнього проекту MA - кульмінації та консолідації ваших занять у формі вирішеного твору чи основної роботи. Він повинен демонструвати узгодженість та новаторство на професійному рівні дозволу. Вам також потрібно буде підготувати критичний документ, який розглядає конкретні практичні результати проекту MA, його інтерпретацію та його успіх як демонстрацію вашого підходу до творчої практики за допомогою досліджень.

Комісії та додаткові витрати на курс

Вартість навчання

Вартість курсу на рік для вступу до 2020 року:

 • Студенти Великобританії та ЄС на денній формі - 8000 фунтів стерлінгів
 • Студенти Великобританії та ЄС за сумісництвом - 4000 фунтів стерлінгів
 • Міжнародні студенти денної форми - 16 250 фунтів стерлінгів (стандартна плата)
 • Міжнародні студенти денної форми - 15 600 фунтів стерлінгів (повний внесок дострокової оплати)

Додаткові витрати на курс

Окрім плати за навчання, будь ласка, ознайомтесь із додатковими витратами на курс до 2020 року.

Ці збори є правильними лише протягом зазначеного навчального року. Витрати можуть збільшуватися з кожним роком протягом періоду продовження реєстрації студента на курс відповідно до інфляції (за умови будь-якого максимального регульованого ліміту плати за навчання). Будь-яке коригування для студентів, що продовжуються, буде на рівні або нижче показника прогнозу RPI-X.

Плата за знижки та стипендії

Щоб підтримати всіх наших нинішніх студентів та наших недавніх випускників у Великобританії та ЄС, щоб перейти до наступного рівня навчання, ми розробили новий діапазон знижок на оплату послуг у різних курсах.

 • Детальніше про знижки комісій

Засоби

До засобів візуальної комунікації належать спеціальні студії з простором як для особистої, так і для групової роботи; цифрові медіа-пакети з Macs, запрограмовані з найновішим програмним забезпеченням у галузі, включаючи Adobe Creative Suite, Final Cut Studio, Final Cut Pro, Soundtrack Pro та Autodesk Maya. Ми маємо студії фотографії та обробляємо та друкуємо темні кімнати для чорно-білих фотографій на основі кіно; друкарські студії з доступом до літографії, трафаретного друку, офорту та рельєфного друку.

Що говорять наші студенти

"Навчання в UCA - це, безумовно, один з найбільших вражень, які я мав. Я можу відчути творчі та енергійні настрої скрізь у кампусі. Команда UCA в кампусі дуже корисна і доброзичлива, вони підтримують багато в чому, незалежно від чи потрібна нам академічна чи особиста порада ".

Ка I Лей, магістр візуального спілкування

Вимоги до вступу

Вимоги щодо вступу до Великобританії

 • Ступінь відзнаки або еквівалентна кваліфікація з предмету або суміжної дисципліни

і / або

 • Відповідний досвід роботи, що демонструє вашу здатність до навчання на рівні аспірантури.

Буде також розглядатися здобувач, який може зробити серйозну заяву на вступ стосовно певного проекту та може продемонструвати свій потенціал для задовільного завершення курсу.

Міжнародні вимоги до в'їзду

Щоб переглянути еквівалентні вимоги до входу для вашої країни, перегляньте наш веб-сайт.

Ваше портфоліо

Ми вимагатимемо відвідати День заявника та принести свій портфель для оцінки. Більш детальна інформація про те, як скласти портфоліо та конкретні вимоги до прикладів роботи, які потрібно включити, буде надана на Порталі заявників після подання заявки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Детальніше

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Згорнути
Кентербері , Епсом , Фарнхем , Рочестер , Maidstone , Molesey , Барнслі + 6 Більше Менше