Міжнародні відносини (МА)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

The New School є прогресивним університетом у Нью-Йорку, де вчені, художники та дизайнеры об'єднуються, щоб протистояти конвенції та створювати позитивні зміни. Заснований у 1919 році, університет складається з школи дизайну Парсонса, Коледжу ліберальних мистецтв Евгена Ланга, Коледжу виконавських мистецтв, The New School соціальних досліджень та багатьох відомих випускних програм. Суворий, багатовимірний підхід до навчання в The New School дає студентам академічну свободу формувати свої унікальні, індивідуальні шляхи навчання для складного і швидко мінливого світу.

Про

Сфера міжнародних відносин змінюється. Наші підходи в класі і поза ним також повинні змінюватися. Отримати теоретичні та практичні інструменти, необхідні для вирішення найактуальніших проблем 21-го століття.

Програма "Studley Graduate Programs in International Affairs", названа однією з провідних міжнародних програм Асоціації зовнішньої політики, відрізняється традицією The New School : критична, заангажована і справді глобальна.

Різниця SGPIA

Міжнародні справи в The New School виділяються із звичайних програм за унікальну суміш педагогічних та наукових зобов'язань:

  • Критична та глобальна перспектива міжнародних проблем
  • Займається навчальним навчанням на основі навчальних курсів за допомогою наших міжнародних польових програм, нашої практики у міжнародних справах та інших пропозиціях
  • Мультидисциплінарні соціальні дослідження, що спираються на традиції The New School соціальних досліджень"
  • Малі класи, доступні факультети та гнучкий навчальний план, який дозволяє студентам адаптувати свої дослідження до своїх інтересів та цілей

Навчальний план

У програмі Studley, що спеціалізується на міжнародних справах, ми постійно адаптуємо наш навчальний план для реагування на найбільш актуальні питання, такі як соціальні та економічні права, розвиток міст та громад, нові медіа та технології, екологічна справедливість, міграція та біженці, міжнародне право, конфлікт і миростроительство.

SGPIA пропонує два варіанти ступеня магістра:

Основні моменти програми

  • На ступінь магістра: виберіть концентрацію у містах та урбанізації, конфліктах та безпеці, розвитку та глобальній справедливості, врядуванні та правах, або медіа та культурі.
  • У ступіі MS: налаштуйте свій передовий навчальний план, вибравши з 15 модулів у конкретних темах, інструментах та аналітичних методах.
  • Розгляньте глобальні проблеми, використовуючи інноваційні інструменти, такі як географічні інформаційні системи, дослідження засобів масової інформації та адвокації, а також розробку та оцінку участі.
  • Отримайте можливість провести дев'ять тижнів вивчення та дослідження за кордоном за допомогою нашої унікальної міжнародної польової програми.
  • Доступ до основних міжнародних організацій в центрі штату Нью-Йорк, включаючи можливість приєднатися до захоплюючої сімейної програми "Літня програма ООН".

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Детальніше

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу