Міжнародний магістр з менеджменту (MiD)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Досягніть своїх професійних цілей

Близький ATLANTIC досвід

Немає кращого місця, ніж MID ATLANTIC, щоб розпочати кар’єру. МіД - це заглибний досвід роботи в референтній бізнес-школі з управління та бізнес-навчання на Канарських островах . Програма виходить за межі інтегральної основи в управлінні бізнесом. Він також розвиватиме знання в реальному світі та розумітиме, як застосувати теорію на практиці.

Програма MiD готує вас до початку вашої кар’єри . Ви закінчите готові розпочати свою першу роботу в галузі управління. Під час програми ви розвинете аналітичні навички та знання, необхідні для досягнення успіху в різних ролях в рамках управління бізнесом. Ви також дізнаєтесь, що означає бути надихаючим лідером, який ставить людей на перше місце, і зробите початкові кроки, щоб мати позитивний вплив на світ .

Твоє життя на Канарських островах

профіль студента

Кого ми шукаємо? Люди з іншим особистим та академічним походженням, мотивовані бажанням глибокого та позитивного впливу на світ.

 • Ви закінчили університетський ступінь або збираєтесь закінчити його до дати початку МіД, і у вас не більше одного року досвіду роботи.
 • Ви хочете мати позитивний вплив на світ
 • Ви готові прийняти невпевненість і шукати можливості
 • Ви відчуваєте себе комфортно з культурною різноманітністю
 • Ви хочете розвинути глибокі знання про бізнес та фінанси, з глобальним баченням організацій.
 • Ви хочете швидко, швидко і ефективно використовувати моделі, управління даними та інші кількісні інструменти та методи.
 • Ви поділяєте наше ставлення до роботи, світу та інших людей: ви динамічна, відкрита, практична, заповзятлива та аналітична людина.

У компанії MID ATLANTIC ми розробляємо лідерів, які прагнуть зробити глибокий і довготривалий глибокий вплив на людей, бізнес та суспільство, завдяки професійній майстерності, доброчесності та служінні духу суспільству, в якому вони здійснюють свою діяльність.

Вимоги

 • Розташування: Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Канарські острови)
 • Вік: 22-25 років
 • Тривалість: 10 місяців
 • Профіль: недавні випускники з досвідом роботи 0-1 років.
 • Початок: вересень 2020 року

Будьте готові особисто та професійно зростати в динамічному середовищі столиці, в Середній Атлантиці, у бізнес-школі, яка познайомить вас з новою мережею друзів, які, спільно працюючи, діляться власними перспективами та навчаються від інших і визнають своє місце в колективі людей.

процес надходження

 • Процес прийому призначений для того, щоб допомогти вам та MID ATLANTIC визначити, чи є MiD правильною програмою для досягнення ваших цілей. Ви повинні мати університетський ступінь. Ваша особистість, мотивація, цілі, лідерські навички та комунікативні навички враховуються.
 • Процес прийому допомагає нам відбирати студентів, чиї амбіції та навички узгоджуються з викликами МіД. Дотримуючись наш покроковий посібник з прийому, ми дізнаємось більше про вас, вирішивши, чи відповідає МіД вашим цілям. Ми також повідомимо вас про документи, які ви повинні надіслати, та дати, коли ви повинні це зробити.

124222_MiD.jpg

Чому міжнародний майстер з менеджменту (MiD)

 • Професійна орієнтація: викладачі та наставники є експертами у своїх галузях. 95% з них мають докторську ступінь та походять з різних бізнес-шкіл світу. Це допоможе вам розробити нові перспективи та можливості.
 • Прекрасні однокласники: Ви будете вчитися з різноманітними та талановитими однокласниками, спільно обмінюючись трансформаційною подорожжю. Ви розвинете мережу друзів, яка триватиме все життя.
 • Зміст: Ви придбаєте інструменти для вирішення будь-яких викликів. Ви навчитесь критично мислити, підкріплені міцними фундаментальними знаннями. А ви відточіть свої вміння, застосувавши їх до практичного досвіду та реальних кейсів. Закінчивши навчання, ви матимете можливість аналізувати ділові проблеми, вирішувати складність реального життя та приймати обґрунтовані рішення, ви будете готові до своєї першої ролі в управлінні.
 • Велика професійна підтримка: Команда MID ATLANTIC Professional Services з'єднає вас з рекрутерами та допоможе вам підготуватися до роботи, яка найкраще відповідає вашому профілю на Канарських островах. За своєю підтримкою ви будете впевнені та готові проявити все можливе в інтерв’ю, резюме. Мережі та в суспільстві.

навчальний план

Зміст майстра будує міцну базу знань з управління бізнесом. Ключові питання варіюються від маркетингу та фінансів до стратегії та економіки.

Проекти, над якими ви будете працювати, дозволять вам інтегрувати, підключатись та застосовувати те, що ви дізнаєтесь. Практичний досвід та допоміжні заходи допоможуть вам зрозуміти, як поєднуються різні функціональні сфери організації для створення економічної та неекономічної цінності в компаніях.

Як доповнення до академічної навчальної та проектної роботи, ви будете брати участь у найважливіших проблемах у світі бізнесу в спеціальній серіальній програмі. Завдяки цій та пов’язаній з цим діям ви отримаєте менталітет та навички реального світу для вирішення складних проблем.

124068_MiDcursos.png

методологія

У компанії MID ATLANTIC ми віримо в методики активного навчання. Це означає, що ви заволодієте тим, чого навчитесь. Завдяки кейс-методу, мультимедійному моделюванню, проектам та командній роботі, рольовій грі ви придбаєте навички, знання та бачення для прийняття критичних рішень як бізнес-лідера.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

MID ATLANTIC Business School is the business school of the Universidad del Atlántico Medio with a clear vocation to serve society, it has allowed us to be at the forefront of executive training in the ... Детальніше

MID ATLANTIC Business School is the business school of the Universidad del Atlántico Medio with a clear vocation to serve society, it has allowed us to be at the forefront of executive training in the Canary Islands, developing and inspiring business leaders who have generated and generate a profound, positive and lasting impact on people, companies and the society in which they operate. Згорнути