Міжнародне середовище передачі даних (ма)

Загальні відомості

Опис програми

Хто керує інтернет-бізнес, який в майбутньому!

З такими явищами, як Facebook і смартфони, Інтернет домінує не тільки приватне споживання медіа багатьох людей. Вона повністю змінилася і ділове життя за допомогою інноваційних концепцій маркетингу і бізнес-моделей.

Якщо ви хочете, щоб в подальшому претендувати на мовному, технічно або економічно орієнтовану першу ступінь, або вже при прийомі на роботі довше: в будь-якому випадку, ви отримаєте кращу освіту для високого зросту і перспективних областей зайнятості в магістерській програмі Міжнародного медіа-комунікаціях.

Програма ґрунтується на багаторічному досвіді СОІ в сфері освіти в багатомовної комунікації і доповнюючи їх необхідними бізнес ноу-хау для успішної реалізації цифрових проектів. Особливістю курсу є практичне навчання в сучасних комунікаційних технологій, таких як Semantic Web і мовних технологій.

Ступінь програми на перший погляд

Ступінь - магістр гуманітарних наук (MA)

3 семестри ( в тому числі магістерської дисертації.) - нормальний період

Початок - щороку в зимовому семестрі

Залікові одиниці - 90

Мови в університеті

  • Англійська
  • додатковий мову можна як факультатив

вимоги до мови

  • Англійська до рівня В1 Загальноєвропейських
  • Німецький на рівні B2 для іноземних студентів

Визнання - національно визнаних і акредитовані

Їх перспективи працевлаштування після закінчення

Програма магістра в галузі міжнародного медіакомунікацій кваліфікує Вас оптимально для швидко зростаючого попиту економіки на кваліфікованих працівників в області інтернет-комунікацій. Згідно з дослідженням, проведеним Інститутом німецької економіки і промисловості асоціації BITKOM половини всіх компаній сьогодні багато в чому покладаються на Інтернет. Інші компанії також за межами ІКТ основних професій вимагають фахівців з великим IT і медіа експертизи. Восени 2011 року налічувалося 38000 вакансій.

Після успішного завершення, ви прекрасно підготовлені для комунікативного проведення заходів в області інтернет-маркетингу та інтернет-редакції. Там у вас є багато різноманітних додатків - наприклад. б.

  • для міжнародних компаній в різних галузях промисловості
  • серед постачальників послуг в інтернет-економіки
  • Видавці та оператори онлайн-платформ

Для молодих фахівців, а також для вже стоячи в професійних людей, міцну основу для привабливою, перспективної роботи. Випускник магістерської програми «Міжнародний медіа-комунікації» ви маєте право на позиції в якості менеджера з маркетингу Інтернет, New Media Expert, менеджер веб-комунікацій або аналогічних профілів діяльності. В поле діяльності відкрита для вас повний спектр великих, міжнародних компаній, видавців і медіа-компаній, інтернет-стартапів постачальникам послуг і консалтингових фірм.

Навчання в Університеті прикладних мов

Ви хочете, щоб мови і комунікації у вашій роботі? Див свою майбутню кар'єру в міжнародному середовищі? У коледжі прикладних мов Мюнхенській СОІ знайти потрібну програму ступеня. Тут дає вам ступінь конкурентну перевагу на світовому ринку праці: навички спілкування на декількох мовах, в поєднанні з великими знаннями в області бізнесу, засоби масової інформації або технологій, а також міжкультурної компетенції як ключова кваліфікація для успішної кар'єри.

Умови навчання в приватному коледжі гарантує невеликі групи навчання і інтенсивного спостереження студентів з боку їх вчителів. SDI Мюнхен характеризується міжнародною атмосферою і, завдяки своїй освітньої мережі в усьому світі контактів. Таким чином, отримати цінний досвід і дізнатися про можливості міжнародних студентів ринку під час навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Do you want to make languages and communication your profession? Do you see your professional future in an international environment? At the University of Applied Sciences of the SDI Munich ("Hochschu ... Детальніше

Do you want to make languages and communication your profession? Do you see your professional future in an international environment? At the University of Applied Sciences of the SDI Munich ("Hochschule für Angewandte Sprachen des SDI München"), you will find the right degree program. Here a degree provides you with competitive advantages on the global job market: communication skills in several languages, combined with sound knowledge in business, media or technology as well as intercultural competence as the key qualification for a successful career. Згорнути