Ма в дитячій книжці ілюстрації

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Слідуйте слідами відомих дитячих художників. Співпрацюйте з цілеспрямованою командою підтримки всесвітньо визнаних ілюстраторів, щоб розробити свій власний візуальний словник. Зробіть зв'язки в дитячій видавничій індустрії.

  • Створіть свій власний візуальний словник, що підтримується командою всесвітньо визнаних ілюстраторів
  • Скористайтеся 150-річною традицією малювання та надихаючої творчості в Кембриджській школі мистецтв
  • Слідуйте слідами багатьох нагороджених ілюстраторів дитячих книг

Цей викладацький студійний курс, перший у своєму роді у Великобританії, був розроблений нашим видатним професором Мартіном Солсбері, який все ще сприяє викладанню курсу. Вона надасть вам цілеспрямовану підтримку та знання, необхідні для розвитку своєї практики у мистецтві дитячої книжкової ілюстрації.

У рамках загальних принципів кожного модуля ви запропонуєте і розроблятимете проект з керівництвом міжнародно визнаних ілюстраторів, письменників і видавців дитячих книг. Ви будете ділитися та обговорювати свою роботу з іншими студентами в груповій критиці, і відвідувати лекції та семінари, які будуть інформувати вашу студію.

Ілюстрація в Англії Раскін побудована за традицією, яка йде з моменту заснування Кембриджської школи мистецтв у 1858 році. Наші студенти магістратури працюють у спеціальних студіях із зображенням поруч з галереєю Рускін, з доступом до повністю обладнаної студії графіки.

Вивчаючи з нами, ви будете слідувати по стопах випускників, таких як дизайнер і військовий художник Едвард Боуден, відомий графічний сатирик Рональд Сірл, і Роджер Лоу і Пітер Флук, засновники телевізійного феномена Плювати Зображення.

Керівник курсу: Шеллі Енн Джексон.

Кар'єра

Багато наших минулих студентів тепер користуються кар'єрою як позаштатні автори та ілюстратори для дітей. Серед наших опублікованих випускників - Паула Меткалф, Марта Альтес, Надія Ширін, Біргітта Сіф, Ребекка Паттерсон і Джо Емпсон.

Ви можете прийняти рішення про те, щоб працювати на більш глибокому рівні з науковим ступенем, подібно до нашої докторської ілюстрації.

Ви можете продемонструвати свою роботу провідним видавничим компаніям і літературним агентствам на нашій щорічній випускній виставці, яка відбудеться в Лондоні перед тим, як повернутися до нашої власної галереї Рускіна в Кембриджі. Ви також можете взяти участь у нашому студентському стенді на щорічній Болонській дитячій книжковому ярмарку, де ви можете встановити зустрічі з видавцями, щоб показати їх портфоліо та фіктивні книги, а також відвідати лекції, семінари та вечірки.

Модулі

Основні модулі

  • Спостереження та експеримент
  • Послідовне зображення
  • Дипломний проект
  • Огляд диплома
  • Проект магістра: мистецтво та дизайн

Оцінка

Протягом всього курсу вам буде запропоновано створювати різні проекти, відображати роботу, яку ви створили, а також досліджувати та застосовувати ці дослідження до власного ремесла.

Модуль «Спостереження та експеримент» оцінюватиметься на 100% на портфель та на власну посилання на вашу роботу з портфелем. У модулі "Послідовне зображення" ваш портфель буде вартістю 80% від вашого класу, а реферат становить 20%. Оцінка модуля Дипломний проект базується на 90% на портфелі та 10% на дослідницькій пропозиції. Ваша дипломна робота буде оцінена на 100% на вашому 6000 слів есе, в той час як ступінь магістра проекту буде оцінюватися 90% на вашій проектній роботі і 10% на ваш письмовий звіт.

Як ви просуваєтеся по курсу, ви навчитеся поступово працювати більш самостійно, готуючи вас до життя після закінчення навчання.

Де ви будете вчитися

Ваш відділ і факультет

У Кембриджській школі мистецтв ми поєднуємо традиції нашого минулого з можливостями, які надаються найновішими технологіями.

Використовуючи наш досвід та зв'язки в Кембриджі та за його межами, ми розвиваємо творчість через експерименти та прийняття ризику, щоб надати силам творців та творців майбутнього.

Наші вчені викладаються як на практиці, так і на теорії, роблячи реальний вплив на обрані сфери, чи вони курують виставки, розробляють обкладинки книг або фотографують громади в Африці. Вони також регулярно публікуються в каталогах, книгах, журналах і документах конференцій, їх дослідження класифікуються як «міжнародні репутації», з деякими елементами «провідними у світі», в останній рамці досліджень Excellence.

Спеціалізовані об'єкти

Ви працюватимете у спеціальних студіях із зображенням, розташованих поруч з галереєю Рускіна, з доступом до всіх інших закладів Кембриджської школи мистецтв та повної підготовки. До них відносяться традиційні семінари високого друку та графіки, а також цифрові засоби, такі як студії анімації та графічного дизайну.

Вимоги щодо вступу

Main

Хороший диплом з відзнакою (або еквівалент), зазвичай, у відповідній темі. Заявників з професійним досвідом також рекомендується подавати.

Якщо англійська не є вашою першою мовою, ви повинні продемонструвати сертифікований рівень володіння не менше IELTS 6.5 (академічний рівень) або еквівалентну кваліфікацію з англійської мови, як визнано Anglia Ruskin University .

Інтерв'ю та портфель

Вам потрібно буде відвідати інтерв'ю близько 20 хвилин, протягом якого ви будете доводити своє обговорення з портфелем або якщо ви проживаєте за межами Великобританії, електронний портфель.

Для отримання додаткової інформації про те, як підготувати та надіслати свій портфель, відвідайте сторінку наших портфелів та інтерв'ю, або перейдіть безпосередньо до детального керівництва для портфелів книг MA Children Book.

Міжнародні студенти

Ми вітаємо заявки від міжнародних студентів та студентів з країн ЄС та приймаємо низку міжнародних кваліфікацій.

Підвищення рівня володіння англійською мовою

Якщо ви не відповідаєте нашим вимогам англійської мови, ми пропонуємо цілий ряд курсів, які допоможуть вам досягти рівня, необхідного для вступу.

Ми також надаємо власний тест на володіння англійською мовою (ELPT) у Великобританії та за кордоном. Щоб дізнатися, чи плануємо ми мати ELPT у вашій країні, зверніться до менеджерів нашої країни.

Англійська мова вимоги

Якщо англійська не є вашою першою мовою, вам необхідно переконатися, що ви відповідаєте вимогам англійської мови для курсів післядипломної освіти.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what ... Детальніше

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what we do. These are the stories of the people who make ARU. Згорнути
Кембридж , Челмсфорд , Пітерборо , Лондон , King's Lynn , Пітерборо + 5 Більше Менше