Майстри документального та художня фотографія

Загальні відомості

Опис програми

З моменту свого створення, незважаючи на всі технологічні, соціальні та культурні зміни, які відбулися протягом всієї історії, суть фотографії та основою професійного фотографа і соціальної функції залишається тим же: розповідати через образи, або з метою отримання свідоцтва нашого часу і суспільства або створити художній дискурс.

Але ми розуміємо, що ми живемо в епоху змін, в якому видання все частіше звертаються до документальним та репортаж з більш особистою і сучасному стилі, в той час як художня фотографія чітка тенденція до документації Реальність крізь більш розумного і більш критичної виглядають більш особистою. ЗМІ також розвивалася і традиційна преса поступилася різних засобів масової інформації: фото книги, виставки, інсталяції, інтернет-презентації або втручання суспільного простору.

В результаті, вони стерли межі між засобами масової інформації та професійної поширення мистецтва, так що тепер це важливо мати тверді знання, щоб розробити паралельно як автор, і як професійний свідок цього, в яких ми живемо, сприяння Можливість створення конкретного бачення через особисті проекти.

Цілі

Це ступінь магістра спрямована на надання учасникам відповідної професійної, технічної та історичного знання, щоб успішно розвиватися в світі фото-репортаж і сучасного документального в різних професійних областях та засобів масової інформації, спираючись на особистий внесок і художній бачення роботи. Він призначений як спеціалізація для фотографів, які хочуть розвивати свої творчі здібності в галузі документального і сучасного мистецтва через великими знаннями різних методів, стилів і понять, які охоплюються. Програма надає студентам знання і ресурси для використання фотографії як розповідь інструмент для спілкування з промовою, з особливою увагою до їх структурі та узгодженості.

Наприкінці програми студенти будуть мати придбала навички, щоб управляти і виробляти проекти з баченням ринку, художнього та професійного, щоб скористатися різними способами розподілу їх навички роботи. Вона також буде розвивати виставковий проект роботи учасників, самокеровані ними, за допомогою професіоналів.

Адресовано

Випускники і випускники, які мають досвід у фотографії по похвальною навчального плану та / або портфеля. В іншому випадку, необхідно взяти ступінь / Фотографія курс.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр або диплом) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Ступінь магістра в цьому є результатом об'єднання навчальні плани післядипломної документальної фотографії і функціям прикладного мистецтва і сучасної фотографії.

Відкрийте для себе портфелі Фото!

Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути