Майстри архітектури

Загальні відомості

Опис програми

факультет архітектури

Факультет архітектури був заснований 90 років тому. Спочатку він існував як відділ архітектури в факультет будівництва при Державній нафтовій академії. В результаті поділу кафедри архітектури від будівельного факультету був створений факультет архітектури в 1968 році. Основна мета науково-експериментальних робіт в області архітектури і дизайну спеціальностей спрямована на отримання процесу планування. Фахівці проходять навчання в кожній області дослідження на бакалавра, магістра та доктора наук. Випускники факультету можуть виконувати свою діяльність в області архітектурного, міського планування, екологічного проектування, реставрації пам'яток, дизайн і т.д.

Інформація про факультет

Факультет архітектури завжди відрізнявся від інших архітектурних факультетів, які викладають в інших університетах. Факультет здійснює підготовку фахівців за ступенем бакалавра і магістра. Більшість професорів і викладачів персоналу добре - відомі фахівці та науковці в галузі міського планування, проектування, реставрації пам'яток в нашій республіці. Асоційованим членом NASA, 12 докторів архітектури, 17 професорів, 33 доктори філософії в галузі архітектури, доцент викладати на факультеті. Двоє з них є переможцями «Шохрат» приз, 12 заслужених архітекторів і один з них був удостоєний Державної премії Республіки.

Є 122 членів в факультету: 21 професорів, доктор філософії в галузі архітектури, доцент, завуч і вчитель.

Дослідження на факультеті

Кандидати, які бажають вступити на факультет, повинні взяти участь в вступних іспитів, що проводяться Державною адмітанс комітету студентів по після профпридатність виборів і скласти іспит з малюнку та розробки. Мови дослідження є азербайджанський, російська та англійська.

Архітектура і дизайн спеціальностей архітектурного факультету на бакалаврів і магістрів для різних галузей з будівництва та планування секторів.

МАГІСТЕРСЬКИЙ СТЕПІНЬ:

Архітектурна область дослідження:

  • Архітектура будівель і споруд
  • планування міст
  • Реконструкція та реставрація архітектурних пам'яток і
  • ландшафтна архітектура

Дизайн Область дослідження:

  • Дизайн і технічна естетика

Співпраця полів

Співпраця здійснюється в експериментальних і наукових областях з Комітетом Республіки з містобудування та архітектури, Міністерство з надзвичайних ситуацій Азербайджанської Республіки, Міністерство Культури і Туризму Азербайджанської Республіки, Виконавчої влади міста Баку, Державний історико - архітектурний заповідник "Ичери Шехер", архітектурний і мистецтво, археологічні інститути Національної академії наук, "Azerberpa" дослідний і проектний інститут, що не - неурядових організацій з архітектури і дизайну.

області досліджень

Особливості житлової архітектури Баку, композиційними норм Азербайджанської архітектури в XI - XVII, формування культурно - обслуговування систем соціального туризму і рекреаційних зон Азербайджану, формування саду і планування парку міст Азербайджану, організації сайту на архітектурних комплексів, розташованих в комплексі пейзаж міста Баку, мистецьких та архітектурних методів планування міського середовища (на прикладі м Баку), розробка архітектурного проектування промислових підприємств на міста Сумгайит, розробка архітектурного планування житлового будівництва великих містах Азербайджану (1920 - 1990), Історія азербайджанської архітектури (від давніх часів до наших днів) і т.д.

Близько 50 навчальних посібників і підручників були опубліковані на факультеті.

Останнє оновлення Бер 2020