Майстра - розширений інтерактивний дизайн: Веб і цифровий публікації

Загальні відомості

Опис програми

У цифровий вік, де майже всі зміст даної нам через сито, вони породили безліч графічних рішень, серед яких сайти не був до недавнього часу найпопулярнішим. Але не тільки ми звернемося веб-сторінки з вашого комп'ютера, але тепер ми інформуємо, відносяться і навіть читати через програми і цифрових публікацій на планшети і смартфони.

Ця реальність робить їх більше не дійсні традиційні печатку дизайнерів, які щойно переїхав з друку рішень цифровий або комп'ютер, цю програму, навіть якщо вони знають, що вони не знають, візуальні ресурси читання і спілкування, необхідні для розробки хорошого продукту.

Тому необхідно, що дизайнери є проникними для нових засобів масової інформації, розуміючи складність процесу з глобальної точки зору, з видом на технологічні розробки, які представляють із реального розуміння можливостей, які вони пропонують і адаптації цифрових каналів критерії друку на новому середовищі цифрових комунікацій, тим самим відкриваючи нові можливості для кар'єрного зростання і навіть можливість створення власного бізнесу або ваш власний стартап.

Цілі

При цьому майстер професіоналізації є оснащення студентів з необхідними навичками для виконання дизайн-проектів графічні, застосовувані до цифрового медіа: від проектування веб-сайтів, щоб додатки або цифрових публікацій (ДПС).

Навчальний план передбачає студентів з всеосяжний огляд цифровий та інтерактивного дизайну професійному середовищі, орієнтуючись на розвиток веб-сайтів і WebApps, додатків Web 2.0 і нових цифрових форматів, а ДПС Apps для МО і Android. Зрештою ви можете проектувати, налаштовувати, здійснювати веб-сайти, програми та ДПС, виробляти макети для клієнтських операцій, так і для доставки продукції і володіють базовими знаннями мов програмування, для розширення їх творчих можливостей в Інтернеті та цифровій середовищі. Крім того, він буде введений в комерційних варіантів розвитку бізнесу. Наприкінці програми кожен студент матиме матеріал для розробки цифрових книг, що дозволяє просувати на робочому місці, а також допоможе вам оптимізувати свої проекти для представлення конкурсах і змаганнях.

Адресовано

Випускники і випускники, які мають досвід у проектуванні та графічного програмного забезпечення, похвально за навчальними планами та / або портфоліо, щоб відчувати себе інтерес цифрового дизайну. В іншому випадку, ви повинні прийняти Вища / базовий курс графічного дизайну.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр, випускник ступінь або) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Цей майстер є результатом об'єднання навчальні плани випускника:

  • Цифровий та інтерактивний дизайн для Web
  • Додатки Дизайн і цифрових публікацій

Рекомендоване обладнання і матеріали для цієї програми

Крім того, всі матеріали, надані школи, і, щоб отримати максимальну користь від програми, рекомендується, що студент має наступне обладнання:

  • Ноутбук або настільний комп'ютер, переважно Mac.
  • Планшета і смартфона (переважно два, один з іншим прошивкою і Android).
  • Creative Suite Програмне забезпечення, Ескіз, Framer та орігамі.
  • Існуючі персональний домен.
  • Хостинг сервіс, де ви можете пристосувати їх роботу.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути