Майстра - графічний дизайн та ілюстрації

Загальні відомості

Опис програми

Сьогодні, графічний дизайн діяльність тісно пов'язана з ілюстрації, оскільки це ресурс у сучасному мистецтві, з його власною візуальної мови, він співпереживає більш безпосередньо зі споживачем.

Процес будівництва редакційної об'єкта або імідж бренду повинні часто додати творчий універсальність ілюстрації, де зв'язок між мистецтвом і дизайном стає більш розмитим, а тим більше важливо розробити інноваційні комунікаційні проекти ,

Тому, щоб створити графічний продукт, крім знання своїх процесів та методологічні основи проектування, друкарні і зображення, додати нову ілюстрацію навички з дизайнером повинна стати здатної до творчої взяти проектів, де класичні методи малювання сходяться з новітніми технологіями.

Сьогодні вже є нове покоління графічних художників-ілюстраторів-професіоналів, які вирізав нішу у всіх творчих областях (таких як архітектура і мода), винаходити концепції та тенденції, щоб стати незамінним посилання на дії цих секторах.

Цілі

Цей майстер призначений в якості спеціалізованого курсу для того, щоб озброїти студентів з навичками, необхідними для розробки великих проектів графіки і візуальної якості, від оригінального замовлення до остаточної оцінки цілей, у той час як Він пропонує всебічну підготовку в Ілюстрація розглядається як інструмент нових комунікаційних стратегій в області графічного дизайну.

Таким чином, даний Навчальний план передбачає практичний спосіб повний досвід в реалізації проектів графічного дизайну друку (редакційної та ідентичності), а також поглибити концепцію Просвітництва стосовно до різних ЗМІ та творчої діяльності, навчання різні методи і способи наближається кожного проекту.

Наприкінці програми кожен студент матиме матеріал для розробки особисту книгу, щоб представити свої роботи в професійному середовищі і конкурсах і змаганнях. Також відбувся круглий стіл з ілюстраторів, компаній, які наймають послуги ілюстрації та APIC (Професійної асоціації d'Il·lustradors Каталонії), щоб направляти будуть розроблені потенційні можливості працевлаштування.

Адресовано

Випускники, випускники та інші кандидати з досвідом роботи в кресленні, графічного дизайну та програмного забезпечення похвальною за навчальними планами та / або портфеля. В іншому випадку, ви повинні прийняти Вища / базовий курс графічного дизайну.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр або диплом) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Ступінь магістра в цьому є результатом об'єднання навчальні плани післядипломної Розширений дизайну Ілюстрація і графічний дизайн застосовується.

Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути