Кваліфікація заснована на вимозі, строгості та практиці

Магістр податкових консультацій (MAFE) надає технічні знання та навички, необхідні для практики професії адвоката або податкового консультанта.

По закінченні магістратури студент буде повністю навчений розвивати свою професійну роботу у сфері консультування великих та середніх компаній, у спеціалізованих фірмах у ділових та податкових сферах або в консалтингових або аудиторських компаніях.

MAFE - це сучасний та оновлений майстер у всьому, що стосується нових фінансових проблем, які розглядаються, наприклад, у цифровому світі.

методологія

Методика викладання юридичної школи відповідає потребі забезпечити практичну підготовку і застосовуватися до студентів, які бажають отримати ступінь магістра в суворому праві, вимагаючи і пристосованих до реальності компанії або Суду.

З цієї причини Fundesem Business School застосовує методологію, яка називається Case Method, за допомогою якої студенти повинні підготувати та запропонувати рішення практичних випадків, що виникають під час занять. Програми юридичної школи мають практичні припущення, такі як моделювання суджень, натхненні реальними випадками, а Fundesem Business School методологія Fundesem Business School сприяє інтеграції та роботі в команді для вирішення реальних справ. З Школи ми твердо віримо, що спільна робота сприяє обміну думками, думками та досвідом, які збагачують освіту студента.

структура програми

Програми юридичної школи мають три етапи.

pic-ia02.png

Попередній період починається за кілька тижнів до початку навчання в юридичній школі. У цей період добровільної допомоги студенти отримують заняття з правових основ та використання інструментів Office та інших предметів, які можуть допомогти у реалізації програми.

Основний період поділяється на наступні частини або етапи:

СФЕРИ ЗНАНЬ: Це період магістерської освіти, де приймаються предмети, що застосовуються до кожного з магістерських курсів. Теми були адаптовані в оголошенні жовтня 2018 року з новим порядком денним, що включає в себе теми цифрової трансформації, такі як Інтернет-набір, захист даних або податкові аспекти Інтернет-торгівлі.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: В МДЕ існує спеціалізація у галузі цифрового права та міжнародної торгівлі.

ЗАКЛЮЧНІ МАЙСТЕРНІ РОБОТИ: Підготовка УПФ, в якій можна застосовувати отримане за допомогою підтримки та індивідуалізованого подальшого навчання викладача. ПЛАН ПЕРСОНАЛЬНОЇ КАР'ЄРИ: Супровід для планування Стратегічного плану кар'єрного розвитку студента. Працездатність є однією з найважливіших характеристик юридичної школи.

Коли студенти закінчують навчання, вони можуть перейти до періоду після матері. У цей період студент проходить навчання в трьох областях:

  1. Стратегічні ключі для просування професійного офісу. Програма дозволяє знати деякі ключові стратегічні ключі для управління, розвитку та конкурентоспроможності професійної фірми, надаючи посилання та важливі елементи для ефективного, ефективного та інноваційного менеджменту, як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.
  2. Цифровий бізнес Основна мета програми полягає в тому, щоб учасники освоїли ключі та отримали всебічне бачення цифрової екосистеми та її наслідки для конкурентоспроможності компанії, звернувшись до процесів управління бізнесом та бізнес-можливостей, які виникають у новому цифровому середовищі.
  3. Удосконалення англійської мови. Усвідомлюючи важливість англійської мови для професійного розвитку, Fundesem надає студентам, які бажають покращити мову протягом семестру, у наступному навчальному році до закінчення магістра.

Досвід

Юридична школа Fundesem має серед своїх цілей не тільки набуття знань і інструментів прийняття рішень, а й розвиток особистих навичок або м'яких навичок.

ШКОЛА ОРГАНІЗАЦІЇ. У школі ораторського мистецтва студенти вивчатимуть методи, щоб викривати, сперечатися і захищати; Дуже важливі інструменти для будь-якого професіонала, але більше, якщо це практика законності або поради.

НАВЧАЛЬНЕ НАВЧАННЯ. Упродовж декількох днів випадки і нотатки змінюються іншою динамікою в навчальному середовищі, що абсолютно відрізняється від звичайної, що підкреслює важливість лідерства і колективної роботи, допомагає зміцнити свої сильні сторони, а також виявити точки поліпшення. ГРОМАДЯНИЙ ТА АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУДДІ ВІРТУАЛЬНИХ СУДДІВ. ПІДТРИМКА РЕАЛЬНИХ РІШЕНЬ. Віртуальні судження в магістерському підприємницькому праві готують наших студентів з безпекою і професіоналізмом брати на себе правовий захист перед судами і трибуналами. Експерти з юридичної професії та з судових органів здійснюють симуляцію випадків останніх новин. Буде організовано візити до судів та провінційного суду для відвідування справжніх поглядів у залі.

ДЕНЬ ПОТЕНЦІЙНОЇ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ. Fundesem організовує різні дні та заходи, спрямовані на сприяння професійному розвитку, допомагаючи студенту в таких аспектах, як знання останніх тенденцій у пошуку роботи в юридичній сфері, як отримати більш ціннісний та шуканий профіль або як висвітлити навички та особисті навички, які користуються найбільшим попитом. в процесах відбору.

Монастир

Факультет юридичної школи складається з професіоналів ділового світу (юристів, економістів, радників, суддів, суддів), які мають великий професійний досвід у своїх областях викладання.

Факультет юридичної школи має педагогічну підготовку і покликання, а також широке знання предметів, які вони викладають. Професійна практика дозволяє викладачам надавати глобальне бачення юридичного світу, а також консультації та консультації. Студенти магістра в області юридичної практики для молодих юристів (MJA), магістр з ділового права (MDE), магістр податкового консультування бізнесу (MAFE), просунутий курс з податкового консультування бізнесу (ASLE), а також аналогічне навчання , вони можуть мати, наприкінці курсу, повне бачення, засноване на реальності компанії.

Розвиток кар'єри

У ФБС ми допомагаємо студенту, щоб він міг спланувати свою професійну кар'єру, приймаючи найбільш відповідні рішення, а також щоб він міг розробляти і виконувати свої головні завдання.

Через різні послуги (Career Advisor, Coaching

Деякі дані щодо розвитку кар'єри такі:

  • 4 з 5 студентів, які проходять стажування з останньою компанією
  • 95% студентів ФОНДЕСЕМ покращують або змінюють роботу протягом двох років після закінчення навчання
  • Більше 600 компаній подали заявки на навчання до студентів Fundesem
  • 130 студентів були найняті компаніями протягом останнього навчального року 2017/18

фінансування

FBS є неприбутковою організацією, метою якої є розвиток професіоналів і компаній. З цієї причини фонд створює ряд стипендій для студентів LAW SCHOOL, завдяки чому будь-який студент, який по-справжньому відданий своїй підготовці, може завершити навчання майстрів LAW SCHOOL без економічних проблем. дуже вигідне фінансування з кількома фінансовими установами.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Переглянути 2 інших курсів в Fundesem Business School »

Останнє оновлення Травень 15, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 24, 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 24, 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 24, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Carreras Profesionales | 'Ponen pasión, pero sobretodo, creen en lo que hacen'