Огляд проекту:

Software College з моменту його створення, наполегливо реформ і інновацій, з 24 відомими міжнародними університетами, 34 відомих підприємств, щоб встановити відносини співпраці, а також активно проводити спільні навчальні проекти з європейськими та американськими університетами, подвійний ступеня програм і програм обміну. Студенти і китайські студенти в одних і тих же уроках в класі, без будь-яких обмежень реєстрації. Випускники восьми послідовних років рівень зайнятості в розмірі 100%, основні призначення зайнятості, в тому числі державних відомств, фінансових установ, ІТ-компаній, науково-дослідних інститутів і так далі.

Особливості проекту:

Англійські середовища: створення близько 40 курсів англійською мовою кожного року. Рекрут іноземних студентів і китайських студентів, вони вчаться разом, живуть і комунікації, для досягнення інтеграції мультикультуралізму.

Факультет: наймати велику кількість іноземних фахівців, щоб викладати класи, лекції. Регулярно посилали своїх вчителів за кордоном обмін навчання, створення міжнародного науково-технічного співробітництва, поліпшення міжнародного навчання, наукових досліджень, будівництво міжнародного факультету.

Підготовка проект: Навчальні курси в поєднанні з Microsoft, Thomson Reuters, Neusoft, Sony Ericsson і іншими компаніями, щоб здійснювати програми співпраці з IBM запустила програму по створенню системи напрямки управління інформацією.

Стажування: Студенти введення відомих підприємств в Китаї практиці, такі як IBM, Rentabiliweb Telecom (французька компанія), IT Consultis @ Шанхай, Dodroid технології і так далі. В інших країнах, Франція, практика Сполучених Штатів, таких як GYL Solutions, Pomkaa (Париж, Франція), компанії Genymobile, Intacct, Ла DISFE і так далі.

Кредит і навчальний план:

система шкільного фонду протягом двох років, програма цього магістра вимагає іноземних студентів під час школи повинні Xiuman мінімум 34 кредитів. Курси зазвичай повинні бути завершені протягом одного навчального року, програмне забезпечення інженерної практики не менш ніж шести місяців.

Державні курси (10 кредитів): основний китайський, Оральні китайський, китайський Розширений фонд

Професійні та технічні курси (12 кредитів): управління проектами програмного забезпечення, програмні вимоги до інженерії, передові архітектури програмного забезпечення, програмне забезпечення контроль якості, передові операційні системи, управління процесами програмного забезпечення, метрики програмного забезпечення, веб-сервіси і технологія розробки платформа, вбудовані операційні системи, вбудовані розробка додатків системи, створення мереж, розробка баз даних і управління та оптимізація великий інтеграції даних і сховища даних, інтелектуальний аналіз даних і аналіз даних, розробки додатків, мобільних платформи, інструменти розробки ігор, проектування і реалізації гри, технології інформаційної безпеки і додатки, інтернет фронтального розробка технології, на основі вбудованих платформ розробки, такі як Android.

сегмент навчання (8 кредитів): програмний проект навчання I, проект програмного забезпечення II навчання

Практика (4 кредиту): Практика проект

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • китайський
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date