ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ІСТОРИЧНИМИ ІНСТРУМЕНТАМИ, ЩО ВИРІШЕННЯ СУЧАСНИХ ПИТАНЬ

Чи референдуми загрожують демократії? Чому так важко боротися з глобальною економічною нерівністю? Яким буде виглядати майбутнє держави добробуту? Програма магістра "Історія політики та суспільства" дає вам глибоке розуміння історичних коренів найважливіших політичних та суспільних питань, які сьогодні ставляться до політиків, журналістів та політиків.

Ви вивчите історичний розвиток демократії, громадянського суспільства, громадянства та економічної нерівності в міжнародній порівняльній перспективі. Програма зосереджена переважно на XIX і XX століттях і має міждисциплінарний підхід: ви об'єднаєте історичні дослідження з поняттями та поясненнями, отриманими з соціальних наук.

Як студент ви будете розвивати нові академічні навички та перспективи: ви навчитесь використовувати порівняльні методи дослідження та як аналізувати довгострокові розробки. Завдяки стажуванню, навчанню та професійному нагляду магістерська програма також пропонує гарну підготовку до ринку праці. Таким чином ми готуємо вас як історика, здатного використовувати знання минулого, щоб допомогти пояснити та вирішити проблеми сучасності.

МОВА ІНСТРУКЦІЇ

Основні курси програми пропонуються лише англійською мовою. Для інших курсів студенти можуть вибирати курси голландського та англійського мов.

ЧАСТЬ-ЧАС

Неповний варіант дозволяє заповнити програму повного дня протягом двох років замість одного.

Після закінчення навчання

Після закінчення навчання багато випускників проводять кар'єри, пов'язані з поточними політичними та суспільними проблемами, наприклад, як дослідники або розробники політики у державних або напівдержавних організаціях, НУО, у бізнесі або в засобах масової інформації. Є кілька сегментів ринку праці, де існує потреба в тих людей, які можуть зв'язати минуле, сьогодення та майбутнє: співробітники, які допомагають формувати майбутнє, забезпечуючи розуміння витоків сучасного суспільства.

МОЖЛИВІ ПЕРСПЕКТИВИ

Існує ряд сегментів ринку праці, де існує потреба в тих, хто може зв'язати минуле, сьогодення та майбутнє: співробітники, які допомагають формувати майбутнє, забезпечуючи розуміння витоків сучасного суспільства. Наприклад:

 • Політики у державному секторі (національний уряд та нижчі рівні) або у напівдержавних організаціях: працівники, які можуть консультувати з таких питань, як політичні структури, соціальні відносини та економічні події.
 • Дослідники та консультанти у важливих консультаційних бюро у таких сферах, як Нідерландський інститут соціальних досліджень або Наукова рада з питань державної політики, або помічники парламенту для політичних партій.
 • Дослідження журналістів та консультантів у медіа або бізнес-спільнотах з урахуванням соціальних питань та соціально відповідального підприємництва.

ПРОФЕСІЙНІ КАР'ЄРИ

Нижче ви знайдете приклади роботи, в яких потрібен експерт з політичної історії.

 • Ерін Хейсінга працює секретарем програми Національної цільової групи з питань шахрайства (Міністерство Безпеки та Правосуддя). Мета Національної цільової групи з шахрайства полягає у запобіганні та боротьбі з шахрайством з використанням державних ресурсів. Для досягнення цієї мети офіс використовує низку заходів, від перегляду правил до співпраці у розслідуванні.

Інші випускники програми працюють так:

 • Радник з питань політики ЄС та зовнішніх зв'язків уряду Шотландії
 • Стажист Міністерства внутрішніх справ Голландії
 • Політичний редактор Міністерства загальних справ Голландії
 • Радник Transitiepartners, організації, яка підтримує муніципалітети із змінами в соціальній сфері
 • Консультант у Wallaart
 • Редактор та плановий працівник телевізійної програми EditieNl

Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • нідерландський

Переглянути 77 інших курсів в Utrecht University »

Останнє оновлення Вересень 2, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
1 - 2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
2,143 EUR
Голландські та інші студенти країн ЄС / ЕАОС (статутний внесок 2019-2020 рр.): 2083 євро. Студенти, що не є членами ЄС / EEA (інституційний внесок): 2018-19: 15 575 євро, 2019-20 років: 16 600 євро
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Master in History of Politics and Society