Майстер історії мистецтва та музейних наук

Загальні відомості

Опис програми

Університет Париж-Сорбонна (Париж IV) і Екологія дю Лувр пропонують професійну магістерську програму «Історія мистецтва та вивчення музеїв» в новому університетському університеті Парижа Сорбонна в Абу-Дабі на острові Аль Реем. Співпраця цих двох престижних французьких інститутів є безпрецедентною.

Лише місто Абу-Дабі готується до відкриття не менше семи нових музеїв, включаючи Лувр. У найближчі роки, кваліфікований персонал, навчений в галузі історії мистецтв і в різних професій, пов'язаних з управлінням музею, необхідно буде підтримувати науковий та інтелектуальний якість цих установ. Саме в цьому специфічному контексті і з метою реагування на ці вимоги, була розроблена ця професійна магістерська програма.

Вона є частиною розробки PSUAD, єдиного вищого навчального закладу, який пропонує з 2006 року бакалаврську програму з історії мистецтва та археології в регіоні Перської затоки. Щоб запропонувати першокласну освіту, PSUAD вирішила розширити сферу своєї ноу-хау в рамках партнерства з науковими групами Школі Лувру і майбутнього Лувру Абу-Дабі.

Висока загальна освіта

Теоретична частина професійної магістерської програми "Історія мистецтва та музейних досліджень", як це відбувається сьогодні для програми Б., буде забезпечена запрошеними професорами відділу історії мистецтва та археології Паризького університету Сорбонни, а куратори , Реставратори та спеціалізовані професори Ecole du Louvre будуть відповідати за конкретний зміст та професійні лекції. Іноді відомі особистості з мистецького світу діляться своїми знаннями та вміннями з учнями, в рамках всебічного переосмислення музею ХХІ століття.

Протягом 12 тижнів стажування в останньому семестрі другого року у великих французьких національних музеях, за виключенням деяких винятків, буде завершувати курс, як вирішили, керувати науковою комісією та здійснювати наслідки, щоб студенти могли придбати Необхідні навички для успішного професійного переходу.

Два варіанти спеціалізації

За індивідуальними проектами студентів будуть запропоновані два варіанти спеціалізації. Перший варіант, управління Мистецтво роботи і Превентивна консервація, будуть відкриті для студентів, які хочуть бути в безпосередньому контакті з творами мистецтва, брати участь у їх захист, виставки, просування і проводити набір наукових інструментів навколо них. Другий варіант, культурне посередництво, призначений для студентів, зацікавлених у взаємодії між масою та творами мистецтва.

У більш широкому сенсі цей другий трек буде включати всі професії, пов'язані з спілкуванням музеїв з аудиторією, а також із засобами масової інформації. Ці два варіанти дозволить студентам застосувати на посади відразу після закінчення.


Щоб переглянути брошуру, будь ласка, натисніть тут

Останнє оновлення Лип 2017

Про навчальний заклад

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Детальніше

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Згорнути