Майстер художньої освіти

Загальні відомості

Опис програми

Реєстрація

З 2 липня по 12 липня 2018 року

Реєстрація

З 13 по 18 липня 2018 року.

Термін дії продовження вересня

Реєстрація та реєстрація вересень: з 3 вересня по 28 вересня 2018 року.

Основні дані

Ступінь магістра в галузі художнього вчення: просторові та графічні стратегії творчості в ефемерних установках.

тривалість

з 1 жовтня 2017 року по 30 червня 2018 року. Щорічна можливість часткового зарахування на 2 академічні роки.

Кредити

60 ектів.

Мова

Іспанська

презентація

Майстер художнього вчення: просторові та графічні стратегії творчості в ефемерних установках, відображає потребу оцінити багатофункціональну роботу в світі дизайну глобальним шляхом, створюючи структуру, засновану на двох основних поняттях:

а) зосередьте ступінь магістерської роботи на пошуку нових кодів креативності на основі методологічних стратегій, які просувають концепції міждисциплінарності та розвивають творчі та інноваційні процеси спільного створення.

б) Піднімати ефемерні об'єкти, як галузь роботи в межах міждисциплінарного бачення дизайну. Підвищення ефемерних об'єктів як галузі досліджень та розробки фахівців з дизайну робить цю пропозицію Майстра зосередженим на напрямках досліджень, орієнтованих на широкі сфери діяльності.

Цілі цього майстра дозволять студентам динамічно працювати, надаючи їм інтеграційні інструменти та інноваційні методи роботи та творчий підхід до дизайну в межах ефемерних об'єктів.

Ця ступінь магістра спрямована на створення нових процесів співпраці та координування з глобальної точки зору творчого процесу в поточній робочій системі.

Створіть у територіальній області, що ми є лідерами у створенні та виробництві інноваційних ефемерних просторів.

У національному академічному середовищі немає таких академічних пропозицій з "Офіційним ступенем магістра в галузі художнього вчення" з їх стратегічно-творчим спрямуванням, де увага приділяється методології з міждисциплінарним баченням, що застосовується до ефемерних просторів. ,

мети

Загальною метою магістерських стратегій просторової та графічної творчості в ефемерних установках є розробка дизайнерської культури, яка базується на підвищенні креативності та інновацій у міждисциплінарній сфері роботи з застосуванням у галузі графічного дизайну та дизайну інтер'єрів.

Для цього студенти повинні стикатися з професійним завданням, яке включає в себе практика дизайну, обробку концепцій вартості, створення та практику. Все це з метою перетворення розгляду образів, об'єктів та просторів у дослідження та забезпечення відносин і структур, розуміння, таким чином, дизайну як професії підприємців із вказівкою рівня економіки, культурного відродження та соціального добробуту.

Майстер буде професіоналом, який вивчає концепції та інноваційний досвід використання новітніх технологій, а також їх інтеграцію в основи дизайну та просторового сприйняття, стикаючись з кодами зв'язку такого технологічного середовища, як поточний.

Планування уроків та розподіл кредитів

Кредити Магістерської програми художнього викладання: Стратегії просторової творчості та графіки в ефемерних установах структуровані наступним чином:

Кількість кредитів зарахування на одного студента та шкільного періоду.

Повний майстер - це річний (60 ECTS) і особистий. Це часткове зарахування і закінчення протягом двох академічних років, цей тип зарахування завжди буде належним чином обґрунтований студентом, і Сенат вирішить індивідуально, аналізуючи обґрунтування студента. Можливість часткового зарахування повинна бути адаптована до ECTS відповідного семестру.
Для часткового зарахування встановлено ряд мінімальних кредитів, які складають 30 кредитів ECTS в навчальному році, а решту 30 кредитів ECTS буде здійснюватися в наступному навчальному році.

Правила постійності, умови реєстрації та дзвінки

Постійність у Escuela Superior de Diseño de Aragón є придатною до норми, яка регулює навчання ступеня, оскільки з школи не існує регулювання конкретної стійкості майстра, адаптуючись до ЗАМОВЛЕННЯ від 14 вересня 2011 р. радника з освіти, університету, культури та спорту, за яким навчальний план вищих художніх студій музики, ступеня дизайну та ступеня охорони та відтворення культурних цінностей затверджується Органічним законом 2 / 2006 р., 3 травня, Навчання, і ці вчення імплантуються в Автономну область Арагону.
Максимальний час для завершення повної модальності складає два академічні роки, а у випадку часткових трьох академічних років.
Кожен курс буде три скликання (червень, вересень і січень), з яких можуть бути присутні лише два.
Там буде останній додатковий виклик надзвичайного характеру для документованих випадків серйозних захворювань, нещасних випадків, сімейних чи особистих причин особливої ​​важкості або з причин праці.
Кожен курс буде три скликання (червень, вересень і січень), з яких можна подати лише два.
Приймаючи частину зарахування магістра (два академічні роки), встановлюється щонайменше 30 ECTS, при першому зарахуванні, таким чином, застосовуючи правила про постійність, студент повинен пройти 9 ECTS першого періоду їх часткового зарахування, щоб забезпечити перебування в центрі.

Доступ та прийом студентів

Щоб отримати доступ до майстер-стратегій просторової та графічної креативності в ефемерних установках, спеціальні тести на доступ не будуть проводитися. Однак, обов'язково мати одне з наступних затверджених титулів;
 • Вищі ступені у вищих художніх вченнях:
 • Спеціальність "Дизайн інтер'єрів"
 • Спеціальність в області графічного дизайну
 • Спеціальність в галузі дизайну продукції
Інші спеціальності;
 • Ступінь у витончених мистецтвах
 • Ступінь архітектури
 • Ступінь в галузі інженерії в галузі промислового дизайну та розвитку продуктів ступінь аудиовизуальної комунікації
 • Ступінь соціальної та культурної антропології
Інші ступені
Це буде вважатися невід'ємною вимогою, щоб ті, хто бажає почати навчання цього ступеня магістра, відповідають наступним умовам:
 • Творчі здібності
 • Базові знання цифрових інструментів та посібників для графічно-просторового представлення
 • Потрібно говорити, писати та розуміти іспанську для правильного подальшого курсу.

Доступ

З урахуванням положень статті 15 Королівського указу 1614/2009 "Доступ до офіційної майстерної художньої освіти".

 1. Для отримання доступу до офіційних магістерських програм необхідно буде мати офіційну вищу освіту в галузі художньої освіти, офіційну вищу освіту або вищу освіту або її еквівалент, виданий установою Європейського простору вищої освіти, яка надає право країні, яка видає її. назва для доступу до магістерських ступенів.
 2. Крім того, випускники можуть отримати доступ за освітніми системами за межами Європейського простору вищої освіти без потреби проголосити їх кваліфікацію, після того, як компетентна адміністрація освіти перевірить, що вони акредитують еквівалентний рівень освіти. Доступ таким шляхом ні в якому разі не означатиме гомологію попереднього назви того, що є у розпорядженні зацікавленої сторони, ані її визнання для інших цілей, ніж вивчення майстерної художньої освіти ».

Що стосується випускників поза межами Європейського простору вищої освіти, то діючі правила будуть дотримуватися.

вхід

З урахуванням положень статті 16 Королівського указу 1614/2009 "Прийом до офіційної художньої освіти майстра"

 • Студенти можуть бути допущені до магістра відповідно до критеріїв спеціальних вимог та критеріїв оцінки заслуг, які, якщо застосовуються, є специфічними для ступеня магістра або встановлюють компетентне управління освіти
 • Освітні адміністрації включатимуть процедури та вимоги до вступу до навчального плану, які можуть включати вимоги до попереднього попереднього навчання в деяких дисциплінах.
 • Ці системи та процедури повинні включати, у випадку студентів з особливими освітніми потребами, отриманими внаслідок стану інвалідності, адекватних послуг та підтримки та порад, які оцінюватимуть необхідність адаптації навчальних програм ".

Для вступу студентів до магістра заявники повинні заповнити екземпляр, який можна завантажити з сторінки www.esda.es, також доступний у Секретаріаті Escuela Superior de Diseño de Aragón , що супроводжує їх біографію, портфоліо і академічні звання, які вони володіють, разом з науковими даними.

Портфель студента буде підлягати оцінці головним координатором відповідно до критеріїв, встановлених Координаційним педагогічним комітетом, у складі керівників відділів, у тому числі відділу культурної діяльності, та керівництвом центру з секретарем у на основі того, що включено до рекомендованого профілю доходу.

Буде встановлено бали мінімум 0 і максимум 10, в яких портфелі будуть оцінюватися на основі наступних критеріїв:

0 балів_ Якщо подані роботи не відображають жодного з наступних пунктів.

Від 1 до 3 балів_ Використання цифрових інструментів та посібників для графічно-просторового представлення.

Від 1 до 3 балів _ Творчість та оригінальність поданих робіт.

Від 1 до 2 пунктів_ Потужність зв'язку.

2 бали - 2 бали будуть додані до суми вище, якщо представлені роботи були розроблені в області ефемерних установок.

Одночасно, кваліфікація заявників буде оцінюватися як передбачено в наступній таблиці;

Сума отриманих значень в портфоліо і в ступені визначатиме порядок прийому до магістра.
Якщо отримана оцінка не досягає 5 балів, заявка буде відхилена, розуміючи, що студент не має мінімальних знань, необхідних для доступу до майстра.
Перебування у будь-якому з попередніх назв - це вимога, але жодним чином це не прямий доступ. Вони повинні бути продемонстровані через представлений портфель, навичок та мінімальних технічних знань, щоб бути в змозі стежити за курсом суб'єктів і бути ефективним з тематичними блоками, встановленими в навчальному плані.
Зрозуміло, що необхідний рівень не залежить виключно від академічної кваліфікації заявника, але він може бути придбаний іншими засобами.
Примітка. Прийом до магістра визначається оцінкою представленого заявником портфоліо (до 10 балів) та академічної кваліфікації (до 5 балів, з 0 балами оцінюються за офіційними курсами університету, які не мають прямого відношення до ступеня).
Тобто, доповнення до навчання не будуть встановлені для студентів, але вони будуть засновані на однорідних групах з точки зору їхнього рівня знань.
Якщо один або декілька студентів погоджуються на оцінку, порядок відбору буде встановлено на підставі академічної збірки.
У випадку, якщо збіг не зникне, Координатор та Директор Магістерської роботи почне інтерв'ю з заявниками; де будуть оцінюватися наступні аспекти від 0 до 4:
0_ Не демонструє жодних характеристик для оцінки
1_ Особисті та професійні мотиви
2_ Особисті та професійні мотиви, комунікативні здібності
3_ Мотивація, особисті та професійні, комунікативні навички, досвід роботи в секторі
4_ Мотивація, особисті та професійні, комунікативні навички, досвід роботи в секторі, досвід роботи в команді.
Студенти з особливими освітніми потребами, отриманими внаслідок інвалідності, матимуть служби підтримки академічного радника, призначеного Академічним комітетом магістратури, а також оцінюватимуть необхідність адаптації навчальних програм, маршрутів або альтернативних досліджень.

Умови або тести доступу

Повний магістр має щорічний (60 кредитів) і особисто. Це часткове зарахування і закінчення в два академічні роки.
Максимальний час для завершення повної модальності становить два академічні роки, а у випадку часткового зарахування на три академічні роки.
Кожен курс буде три скликання (червень, вересень і січень), з яких можна подати лише два.
Там буде спеціальний додатковий виклик для документально обгрунтованих випадків серйозних захворювань, нещасних випадків, сімейних, особистих або трудових причин.
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

La Escuela Superior de Diseño se trasladó en 2009 a su ubicación actual en la Avenida de María Zambrano nº 3, en la margen izquierda del río Ebro.

La Escuela Superior de Diseño se trasladó en 2009 a su ubicación actual en la Avenida de María Zambrano nº 3, en la margen izquierda del río Ebro. Згорнути