Майстер розширений фотографія і цифровий ретуші

Загальні відомості

Опис програми

Світ фотографії кардинально змінився зі стандартизацією цифрових камер і програмного забезпечення для обробки зображень, змушуючи ще один крок фотографа.

Оскільки ви не можете уявити собі фотографа, який не має хорошу захоплення знань і цифровий постпродакшн. З одного боку, професійний фотограф повинен володіти теоретичні та технічні навички, щоб зробити гарну фотографію, а також конкретні знання фотографічної жанр, принаймні, ті, які мають загальні характеристики в інших (наприклад, у книжковій, репортаж та редакційної Фото автора). З іншого боку, і для досягнення максимальної продуктивності і переваг, пропонованих цифрового зображення, пост стала незамінним процес, за імператив "показав" цифровий, стають необхідними знання в ретуші, фотомонтажу та адекватності і інтеграція 3D-зображень.

Таким чином, фотограф, який хоче бути готовим, щоб бути хорошим професіоналом на додаток вимагає великий досвід концептуалізації і зробити гарні знімки, здатність цифрової postproducirlas.

Цілі

Цей майстер прагне, щоб студенти вже почали у фотографії може почати процес передових спеціалізації (з двох основних жанрах, таких як портретної фотографії та редакційного Feature Фото та автора), а також професійні інструменти в ресурси і постпродакшн, ретуш та інтеграція 3D-зображень, які поєднують теоретичні і технічні знання виробництва фотографічного зображення з цифрової ретуші та обробки зображень.

Це подвійне бачення освіти відкриває нові професійні горизонти, як для тих, хто хоче бути фотографа, доповнюючи своє навчання з широким знанням інструментів цифрового редагування зображень, а також для тих, хто хоче увійти в світ ретушування і постпродакшн ( навіть 3D), утворюючи його концепцій і методів фотографічної зйомки, освітлення ... для того, щоб його, щоб краще зрозуміти глобальний характер процесу та подальшого фотографічне бачення, як вони працюють, щоб домогтися більш і більш реалістичні результати.

Це практична програма, в якій ви працюєте з професійних завдань типу, де студенти повинні приймати свої власні рішення, за допомогою фахівців вихователів у кожному жанрі, щоб виявити свої навички і подолати свої обмеження.

Таким чином, кожен студент в кінці програми, будуть розроблені фотографічний матеріал достатньо, щоб сформувати портфель, який нічого спостереженням педагогічного директора, ви можете використовувати, щоб представити свої роботи в професійному середовищі.

Адресовано

Випускники і випускники, які мають досвід у фотографії по похвальною навчального плану та / або портфоліо і з мінімальними знаннями Photoshop, які хочуть поглибити і пост фототехніки або, хто хоче підготуватися до зробити подальше професійної спеціалізації. В іншому випадку, необхідно взяти ступінь / Фотографія курс.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр або диплом) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Ступінь магістра в цьому є результатом об'єднання навчальні плани післядипломної Розширений Фото і цифровий ретуші і 3D інтеграції.

Відкрийте для себе портфелі Фото!

Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути