Майстер рекламна фотографія і цифровий ретуші

Загальні відомості

Опис програми

Реклама змінилася, і, хоча компанії створюють продукти, споживачі купують бренди, які є не більш, ніж сума ідей і цінностей, де основна функція фотографа, щоб передати ці ідеї до знаків обслуговування.

Таким чином, за необхідної досконалості сфотографувати товар або технічний характер, успішний фотограф в області реклами залежить від вашої творчості в якості арт-директора, щоб створити уявний світ, який може передавати таку ілюзію. Це не достатньо, щоб мати технічну експертизу у розробці цю роботу з професійної строгістю у всіх можливих областях (натюрморт, портрет, кампаній і т.д.), це також необхідно мати творчі здібності працювати з іншими професіоналами ЗМІ в середу досить конкурентоспроможними.

Крім того, цифрові можливості візуалізації і пост-продакшн змінили спосіб розуміння фотографії в цій області. Це майже немислимо, щоб запланувати хороший імідж для рекламної кампанії без урахування даючи вам ретуші і обробки знятого зображення. Це не тільки можливість поліпшення, якщо не те, що в багатьох випадках, і спрацьовує після розгляду буде виступати в якості пост-продакшн, так що навички і знання, ретушування і фотомонтажу адаптації та інтеграції 3D-зображень Вони мають важливе значення не тільки для фотографа або ретушером, але і для будь-якого професійного іміджу і комунікації.

Цілі

Цей майстер призначений, як спеціалізований курс для фотографів, які хочуть розвивати свої технічні та творчі можливості в області рекламної фотографії. Протягом програми основні навички, щоб вирішити завдання і розвиток естетичного та концептуальний підхід заохочується, через напрямки мистецтва, щоб бути в змозі зрозуміти і створити образ, який робить реальність рекламну брифінг і внесок значення комунікаційної стратегії.

Учасники ознайомляться з камерою устаткування, цифрової і блимає захопити резервні копії більш високого рівня, і бути в змозі здійснювати конкретні методи освітлення у розвитку натюрморту продукту, виробництва студії і на відкритому повітрі кампаній моделі або актори, підняти виливків, прямої дії і роботу в команді з іншими креативників.

У той же час інструменти і методи для професійної пост-продакшн і цифрового ретушування дізнаєтеся, дозволяють підвищити творчий професіоналів потенціалу і поїзд, щоб внести свій внесок у їх проектів, безпосередньо, і на стадії планування тих же, всі варіанти, які існують в можливості для широкого ринкової інтеграції ретушування і 3D зображень, забезпечуючи конкурентну перевагу над іншими професіоналами.

Крім того, кожен студент буде завершена в кінці особистої програми книги, під керівництвом педагогічного директора представити свої роботи в професійному середовищі.

Адресовано

Випускники і випускники, які мають досвід у фотографії по похвальною навчального плану та / або портфоліо і з мінімальними знаннями Photoshop. В іншому випадку, необхідно взяти ступінь / Фотографія курс.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр або диплом) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Ступінь магістра в цьому є результатом об'єднання навчальні плани післядипломної Реклама Фото і Арт-директор і цифровий ретуші і 3D інтеграції.

Відкрийте для себе портфелі Фото!

Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути