Майстер - рекламна фотографія і мода

Загальні відомості

Опис програми

Рекламна та мода не тільки бізнес, але соціальні явища, які проявляються через образ, так що фотограф актуальність в цих областях має першорядне значення і кілька фотографічних дисципліни мають стільки творчі впливу і ваги в кіно, мистецтва і культури в цілому, як рекламної фотографії або на моду, в той час як годувати їх усіх.

Але реклама і модні бренди не роблять продукти, але сума набору ідей і цінностей, і основна функція фотографа має бути створення світу через образи щоб передати ті ідеї чи ілюзії послуги бренди. За необхідним вдосконалення сфотографувати модель, продукт або символ для рекламної кампанії, техніку журнал або мода редакційний, успішний фотограф в галузі реклами та моди, це залежить від його здатність створити всесвіт, яка здатна передати ілюзію унікальний спосіб залучити й спокусити споживача.

Тому дуже важливо, що фотограф може виступати в якості арт-директора, творчого директора і навіть стати професіоналом в тому, що істотною метою створення цінності. Це не досить, щоб володіти необхідним досвідом для розробки цієї роботи з професійної строгістю у всіх можливих областей, це також необхідно мати творчі здібності працювати з іншими професіоналами ЗМІ у високо конкурентної середовищі.

Цілі

Цей майстер призначений, як спеціалізації фотографів, які хочуть, щоб розсунути межі своїх творчих здібностей в галузі професійної фотографії та моди реклами. Щоб зробити необхідно вирішити завдання і розвиток естетичного та концептуальний підхід заохочується розвиток брифінгів, які вимагають навичок і знань не тільки знання фотографії, але також високі дози творчості, художній напрям, моделі управління / символів, фото- виробництво та зв'язку.

Учасники ознайомляться з камерою устаткування, цифрової захоплення і флеш-спини, і бути в змозі здійснювати конкретні методи освітлення в розвиваються продукт або lookbooks натюрморти і виробництво публікацій і рекламних кампаній ДОСЛІДЖЕННЯ і зовнішні моделі або актори, на додаток до підвищення виливків, прямої дії і працювати разом з іншими креативників.

Наприкінці майстер, студент буде знати різні типи, стилі і тенденції в області реклами і модної фотографії з професійним баченням, щоб увійти в ринок, у той час як стиль розвивається. Крім того, кожен студент буде завершена в кінці особистої програми книги, під керівництвом педагогічного директора представити свої роботи в професійному середовищі.

Адресовано

Випускники і випускники, які мають досвід у фотографії по похвальною навчального плану та / або портфеля. В іншому випадку, необхідно взяти ступінь / Фотографія курс.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр або диплом) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Ступінь магістра в цьому є результатом об'єднання навчальні плани післядипломної Реклама Фото і Арт-директор та Фото в моді і творчого управління.

Відкрийте для себе портфелі Фото!

Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути