Майстер підприємництва, інновацій та менеджменту

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

119612_Mesadetrabajo7.png


MHTIconHarbour.Space є унікальною сумішшю програми вчених, стартап-прискорювача, венчурного фахівця і реального досвіду, розробленого для підготовки студентів до того, щоб стати наступним поколінням успішних високотехнологічних підприємців.

Методика майстра підприємництва з високих технологій поєднує основи технологічного підприємництва, що впроваджуються в Силіконовій долині, з процесами, розробленими провідними підприємцями в галузі технологій та прискорювачами, такими як Y Combinator та будівельні компанії, такі як Rocket Internet, для швидкого запуску та прискорення технологічних компаній. Щоб отримати практичний досвід поряд із теорією, студенти формують команди та працюють над реальними стартап-компаніями в межах цих команд. Студенти повинні бути готові працювати у високо конкурентному середовищі, яке буде кидати виклик їхнім навичкам та наполегливості щодня. Команди будуть узгоджені з наставниками, а найкращі команди будуть обрані для передачі своїх ідей інвесторам.

СТРУКТУРА ПРОГРАМИ

Ця інтенсивна програма призначена для аспірантів, зацікавлених у запуску та підтримці технології бізнесу. Програма поєднує в собі реальний досвід з курсами з основ фінансів, управління людьми та творчого мислення в рамках підприємницького середовища.

Основні курси

Від нуля до героя

Управління проектами команди запуску

Цифрові маркетингові концепції 1.0

Можливість називається FinTech / InsurTech

Корпоративний зв'язок, PR та розповіді про історію

Безмежне людське становлення

Запуск коштів для підприємців

Маркетинг, керований даними та електронною поштою

Будівництво ідеально-SEO цифрових платформ

Цифрова аналітика з використанням Маркетингової платформи Google

Майстер-клас з цифрового маркетингу

Можливість називається FinTech / InsurTech 2.0

Будівництво масштабованої організації

Стартовий розповідь, майстерність публічних виступів та майстер-клас переговорів

Демо день Bootcamp

Проект Capstone

ЛІДЕРСТВО ПРОГРАМИ

Камран Елахіян
Голова Центру BIT-AMENA в Школі бізнесу бізнесу UC Berkeley Haas / Global Innovation Advisor, 500 стартапів

Як каталізатор інновацій, Камран консультує різні уряди щодо необхідного переходу від викопних економік до стійких економік інновацій.
Він також обіймав посаду голови Центру побудови інноваційної економіки BIT-AMENA в Школі бізнесу бізнесу Хаас, штат UC Berkeley; радник з глобальної інноваційної економіки для 500 стартапів; Наставник-засновник Нерозумного Інституту та Радник Засновницької ради Harbour.Space University .
Як глобальний високотехнологічний підприємець, він був співзасновником десяти компаній, три з них зазнали невдач (наприклад, Momenta), шість з них виробили загальну ринкову межу понад $ 8 млрд (наприклад, Cirrus Logic). Як ВК, Kamran співзасновником Global Catalyst Partners з інвестиціями в США, Японію, Китай, Індію, Ізраїль та Сінгапур.

Дон Рітцен
Співзасновник і головний комерційний директор, Rockstart

Пристрасний і орієнтований на результати лідер підприємництва з майже 10-річним досвідом. Він створив досвід розвитку цифрових продуктів, запуск нового бізнесу та бізнес-моделей, загального менеджменту, Lean Startup та глобальної стратегії з акцентом на перетині технологій, людей та діяльності.
Разом із чудовою командою Дон створили компанію під назвою Rockstart, де вони створили, запустили та керували Міжнародними програмами для підприємців у сферах Web & Mobile, Smart Energy, Digital Health та Artificial Intelligence, як у Нідерландах, так і в LATAM. Він провів 5000+ стартапів та разом із ІС відібрав найкращі 150 стартапів для вступу в одну з наших програм. Дон також розпочав корпоративну практику Rockstart, де запустив програми та конкурси на замовлення для компаній, таких як Philips, Sony та Shell.

Ознайомтеся з нашою високотехнологічною програмою підприємництва для отримання додаткової інформації.

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain and Bangkok, Thai ... Детальніше

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain and Bangkok, Thailand. Згорнути