Майстер підвищення кваліфікації (TESOL)

Загальні відомості

Опис програми

Зміст курсу

Майстер освіти Advanced (TESOL) є вищим ступенем для професійних педагогів і тих, хто зацікавлений у проведенні кар'єри в викладанні англійської мови для ораторів інших мов (TESOL). Цей ступінь може бути пристосований до індивідуальних цілей кар'єри, поєднуючи дослідження TESOL з подальшим навчанням як в освітньому лідерстві, так і в інформаційно-комунікаційних технологіях в освіті та навчанні.

Що ти навчаπшся

Під час цього ступеня ви вивчатимете ключові теорії викладання англійської як другої мови (ESL) або англійської як іноземної (EFL), а також доповнюєте їх глибоким розумінням таких сфер, як розвиток другої мови, граматика, оцінка , оцінювання та навчання, засноване на технологіях. Ви також можете виконати нагляд за професійним досвідом у класі ESL або EFL.

Це ступінь

 • Майстер освіти Advanced (TESOL) пропонує теоретичні основи і великі практичні навички, які вирішують більш широкі аспекти освіти і навчання.
 • Цей ступінь може привести до кваліфікації викладача англійської мови як другої мови (ESL) для тих, хто працює в якості викладача в Департаменті освіти.
 • Ви також скористаєтеся гнучкими варіантами навчання, що дозволять вам вчитися в Інтернеті або в класі.

Результати навчального курсу

Результати вивчення курсу - це твердження про досягнення в навчанні, які виражаються в термінах того, що від учня очікується знати, розуміти і вміти робити після завершення курсу. Студенти, які закінчать цей курс, зможуть:

 1. Продемонструйте передове розуміння теорії та практики в одній з основних спеціалізованих дисциплін, а також одну середню дисципліну в галузі освіти в національному та / або міжнародному контексті.
 2. Продемонструйте експертні, спеціалізовані та технічні знання в широких освітніх областях педагогіки, оцінки та навчальної програми, розробленої з метою задоволення потреб різних учнів у різних освітніх контекстах.
 3. Критично аналізувати, обговорювати та синтезувати інформацію для вирішення складних проблем у сфері освіти.
 4. Проводити незалежні дослідження та дослідження, що передбачають концептуалізацію вищого порядку, інноваційні ідеї та особисту ініціативу.
 5. Продемонструвати професійне лідерство шляхом інтерпретації та передачі педагогічних знань і професійних навичок спеціалістам та неспеціалізованим аудиторіям.

Структура курсу

Щоб претендувати на здобуття ступеня, Магістр Розширеної Освіти, кандидат повинен успішно виконати принаймні 96 кредитних балів, які складаються з

 • 72 кредити в обраній спеціалізації; і
 • 24 кредитні пункти в додатковій зоні фокусування.

На рівні 800 необхідно заповнити не більше 24 кредитних пунктів (чотири предмети).

Студенти повинні виконати наступні три основні предмети (18cp):

Тема коду

Плюс сім суб'єктів, вибраних зі списку вибору спеціалізації TESOL (42cp):

Тема коду

П'ять виборних дисциплін, вибраних з перелічених вище предметів TESOL, або з будь-якої іншої спеціалізації Master of Education (12cp)

П'ять предметів (24cp) з одного з наступних напрямків: Освітнє лідерство або інформаційні та комунікаційні технології в освіті та навчанні

Акредитація

University of Wollongong визнаний Департаментом освіти (DE) як постачальник кваліфікацій EAL / D для вчителів, які навчаються на початкових / середніх курсах. Акредитація DE залежить від вибору суб'єкта.

Чому вибирати цей курс?

Школа освіти УОУ має репутацію практичних програм і гнучких стратегій навчання, які виробляють високопрофесійних педагогів. Вона заснована на досвіді наших співробітників та наших міцних зв'язків з громадськими організаціями та державними органами.

Вхід

Спектр варіантів прийому доступний для студентів різного віку та академічної освіти. Процедури, що регулюють прийом, визначені в Процедурах прийому УОУ та політиці прийому коледжу УОУ.

Для будь-яких конкретних порад або питань, що стосуються програми, будь ласка, зв'яжіться з командою майбутніх студентів.

Вимоги щодо вступу

Визнана ступінь бакалавра в будь-якій області.

Додаткові вимоги

Студенти, які бажають вступити до дисципліни EDGT838 Professional Experience in TESOL, повинні продемонструвати навички професійних та комунікативних навичок. Цей предмет вимагає, щоб студенти взяли на себе 20 годин професійного досвіду у класі ESL.

Кредит на попереднє навчання

Кандидати з основним навчанням у галузі освіти плюс трирічний досвід навчання можуть мати право на отримання кредиту на одну сесію навчання (24 кредитні бали).

Англійська Вимоги до іноземних студентів

Щоб отримати доступ до цієї програми, потрібно мати наступний рівень англійської мови:

IELTS Academic

 • Загальна оцінка: 6.5
 • Читання: 6.0
 • Письмо: 6.0
 • Прослуховування: 6.0
 • Виступаючи: 6.0

TOEFL (Інтернет)

 • Загальна оцінка: 86
 • Читання: 18
 • Письмо: 18
 • Слухання: 17
 • Говорячи: 17

Коледж UOW: Англійська мова для вищих навчальних закладів: Кредит (середньозважений бал 65 загалом і мінімум 50 в академічному читанні та письмі)

Інші кваліфікації також можуть бути розглянуті. Докладні відомості можна знайти на нашому сайті англійською мовою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Детальніше

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Згорнути