Майстер підвищення кваліфікації в дизайні взаємодії

Загальні відомості

Опис програми

Майстер підвищення кваліфікації в дизайні взаємодії

38219_academic_year_1400w_2x_5836bbe0.jpg

Розробка передових артефактів, середовищ і служб

Майстер сучасних досліджень (MAS) у дизайні взаємодії поєднує в собі дизайнерське мислення, технологію створення прототипів, цифрове виготовлення, програмування та фізичні обчислення в рамках однієї навчальної програми, спрямованої на реалізацію проектів, в яких взаємодія між культурою дизайну та технологічним розвитком дозволяє генерувати проектні інновації.

Програма створює дизайн Interaction у центрі оригінального навчального плану, де він служить ключовим елементом у розробці розширених артефактів, середовищ і служб. Метою MAS є навчання кваліфікованих фахівців, які відіграють ключову роль у найбільш інноваційних галузях промисловості та дизайну.

38221_the_educational_model_1400w_2x_58335992.jpg

Методи та підходи

Освітня модель MAS орієнтована на методи та процеси для створення інновацій. Студенти мають можливість придбати методи, розроблені в Human Centered Design, для аналізу та вирішення проблем дизайну та автономної практики методів дослідження.

Прагматичний підхід до вирішення проблем застосовується в лабораторних умовах. Працюючи однолітками, ітераційні процеси та швидке створення прототипів цифрових та фізичних рішень, студенти зможуть продовжувати кар'єру в галузевих, науково-дослідних та дизайнерських агентствах, де зустрічаються технологічні інновації та дизайн.

38220_design_driven_courses_1400w_2x_5833597f.jpg

Теми та зміст

Курси MAS проводяться добре відомими викладачами та у співпраці з усталеною мережею організацій, дослідницьких центрів, практики дизайну та компаній.

Теми, такі як дизайн досвіду роботи користувачів, дизайн сервісу, дизайн інтерфейсу користувача, відкритий дизайн, просторовий дизайн та візуалізація інформації, проходять курси, які дозволяють студентам розробляти цифрові екосистеми, продукти IoT, веб-та мобільні додатки, системи візуалізації даних, інтерактивні інсталяції та виставки.

Курси, що проводяться дизайнерами взаємодії, дизайнерами обчислень та творчими технологіями, дозволяють студентам вивчати програмування та фізичні обчислення, технології цифрового виготовлення, використання веб-технологій та інструментів для доставки робочих прототипів. MAS надає студентам базові знання, необхідні для встановлення бізнес-план та підтримка інвесторам в тому випадку, якщо вони хочуть запустити запуск.

Освітня модель

38222_Screen_Shot_2017-01-20_at_2.14.43_PM.png

Цільові студенти

Програма MAS адресована студентам з творчим талантом, а також з великим інтересом до тем та діяльності, пов'язаних з технологічним, соціальним та культурним контекстом, в рамках якого майбутнє буде розроблено.

Вимоги до прийому

Вимога щодо прийняття програми MAS - ступінь бакалавра в галузі відповідної галузі, такої як візуальне спілкування, промисловий дизайн, дизайн інтер'єру, архітектура, комунікаційні науки та комп'ютерні науки. Еквівалентні дослідження та професійний досвід можна оцінити на основі портфоліо.

Крок від Maind Майстер SUPSI на Vimeo.

Стипендії

Часткові стипендії доступні після оцінки портфелів та резюме. Переможці стипендії мають право на зниження плати за навчання (15 000.- CHF), вартістю 3'000.- CHF кожна.

Кар'єра

Студенти, які завершать програму MAS, знайдуть професійні можливості у дизайні взаємодії, дизайні комунікацій, промисловому дизайні та виставковому дизайні. Після закінчення навчання студенти проходять кар'єри в агентствах дизайну, галузях та стартапах, які пропонують інноваційні продукти та послуги, де інновації є ключовою конкурентною перевагою, такими як сектори засобів масової інформації та веб-комунікації, ІКТ та електронна комерція, побутова електроніка, телекомунікації, фінанси та державний сектор.

Заявки відкриті до 2020/2021 навчального року

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Applied Sciences and Arts of Southern Switzerland (SUPSI) is one of the nine professional universities recognised by the Swiss Confederation.

The University of Applied Sciences and Arts of Southern Switzerland (SUPSI) is one of the nine professional universities recognised by the Swiss Confederation. Згорнути