Майстер професійної інженерії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Огляд

 • Ідеально підходить для практикуючих інженерів, які хочуть передові, найсучасніші знання та навички у вибраній інженерній сфері або перейти до ролі інженерного менеджменту
 • Ведуть і сприяють складним проектам
 • Реагувати швидко та ефективно на поточні та виникаючі місцеві та глобальні виклики
 • Використовуйте доказову практику, щоб уявити і реалізувати зміни, використовуючи стратегії управління, сучасний дизайн, спільне прийняття рішень і інновації
 • Цей курс тимчасово акредитований Інженерами Австралії

Чому вибирати цей курс?

Наш майстер професійної інженерії підвищує знання, практику та професійні навички працевлаштування інженерів у спеціальних областях дисципліни на високому рівні. Цей курс забезпечує інтегровану суміш фахової дисципліни та практику, що базується на фактах, з розвитком професійних навичок, орієнтованим на майбутнє, у пов'язаному навчальному середовищі.

Три чверті нових випускників-інженерів, що шукають роботу на повний робочий день, знаходять її протягом чотирьох місяців і мають найвищий рівень професійної або управлінської роботи всіх випускників STEM [Norton, 2016].

Ви можете вибрати один з чотирьох спеціальностей у рамках цієї програми: електротехніку та менеджмент, механіку та менеджмент, електротехніку або машинобудування.

 • Електротехніка та управління пропонують інженерам-практикам інженерів-інженерів, які спеціалізуються на електротехніці. Вона поєднує в собі офіційну кваліфікацію в галузі менеджменту з передовими електротехнічними навичками та знаннями.
 • Механічні та управлінські інженери, які спеціалізуються на машинобудуванні, мають кваліфікацію інженерного менеджменту. Вона поєднує в собі офіційну кваліфікацію в галузі менеджменту з передовими машинними навичками інженерії та знань.
 • Електротехніка забезпечує передові теоретичні знання та знання сучасних професійних інженерних практик в електротехніці. Вона зосереджена на області технічної дисципліни, стійких та етичних міркувань, а також на практиці, що ґрунтується на фактах.
 • Машинобудування забезпечує передові теоретичні знання та знання сучасних професійних інженерних практик у машинобудуванні. Вона зосереджена на області технічної дисципліни, стійких та етичних міркувань, а також на практиці, що ґрунтується на фактах.

Цей курс підходить для практикуючих інженерів, які бажають змінити інженерні дисципліни та здобути післядипломну кваліфікацію.

Навчання в реальному світі

Через навчання ви навчитеся:

 • застосовувати передові та спеціалізовані знання, концепції та практики в інженерному проектуванні, управлінні аналізом та стійкості
 • критично аналізувати і оцінювати складні інженерні проблеми для досягнення науково обгрунтованих рішень
 • застосовувати системні підходи до планування, проектування, виконання та управління інженерним проектом
 • ефективно та лаконічно повідомляти про складну інформацію, представляючи звіти, аргументи та обґрунтування високого рівня в усних, письмових та візуальних формах професійним та неспеціалізованим аудиторіям
 • організовувати та керувати часом, завданнями та проектами самостійно та спільно демонструвати цінності та принципи, що формують інженерні рішення та професійну відповідальність.

Ви будете зайняті вимогами, складністю, інструментами та сучасними практиками автентичних інженерних середовищ. Ви будете розвивати і формувати сучасні автентичні професійні навички для негайного застосування в контексті робочого місця.

Ви вивчатимете цілий ряд навчальних практик, включаючи галузеві приклади, проектно-орієнтоване навчання. Ваш досвід вивчення головного каменю є проектом на робочому місці або автентичним двосеместровим проектом, проведеним через серію оцінок розвитку. Це підтримується шляхом підготовки до імітаційної міжнародної інженерної конференції (рецензована презентаційна доповідь та стаття).114244_Image8CIF_5837Wx3987H.jpg

Чого очікувати

Цей дворічний курс забезпечує шлях розвитку для професійних інженерів, щоб оволодіти навичками в окремих інженерних дисциплінах і взаємодії цих дисциплін. Вона спрямована на вдосконалення навичок у вирішенні складніших інженерних проблем та взаємодії між технічними областями техніки та більш широким контекстом, в якому вони існують.

Майстер професійної інженерії забезпечує пост-професійні знання та навички в ряді інженерних дисциплін. Таким чином, воно надасть вам можливості стати лідером у вибраній вами галузі техніки. Програма пропонує як теоретичне розуміння, так і практичне застосування передових професійних інженерних практик, з акцентом на тематичні області технічних дисциплін і стійкі, етичні та управлінські здібності.

В даний час ми шукаємо тимчасової акредитації з інженерами Австралії для магістра професійної техніки. Професійна акредитація дозволяє випускникам працювати професійним інженером у країнах, які підписали Вашингтонську угоду.

Результати кар'єри

Будучи випускником магістра професійної інженерії, ви будете інженером-інженером, акредитованим професійним інженером з передовими передовими знаннями і навичками в обраній інженерній сфері або ролі інженерного менеджменту. Ви зможете керувати та сприятимуть складним проектам і швидко і ефективно реагувати на поточні та виникаючі місцеві та глобальні виклики. Ви матимете дослідницький потенціал для доказової практики, уявляти та реалізовувати зміни, використовуючи стратегії управління, вдосконалене проектування, спільне прийняття рішень та інновації етичними та стабільними способами відповідно до вашої ролі; Ви будете стратегічними у використанні цифрових технологій. Ви будете ефективним співробітником та комунікатором у дисциплінарному та міждисциплінарному контексті, знаючи і поважаючи різноманітні культурні перспективи.

Як випускник ви зможете застосовувати інтегровані комп'ютерні підходи для моніторингу та управління внутрішніми та зовнішніми ресурсами в організації та реалізації ряду стратегій і практик для підтримки організаційних цілей, таких як конкурентні переваги, інновації, обмін засвоєними уроками, інтеграція і постійне вдосконалення. Ви зможете стати спеціалістом-інженером-інженером у Вашій обраній професійній сфері, зокрема, лідером і менеджером інженерних процесів. Ви будете здатні виконувати ролі управлінського рівня в управлінні операціями, управлінням якістю, логістикою, планування ресурсів підприємства, управління ланцюгами поставок та іншими спеціалізованими галузями техніки.

Професійне визнання

Наш майстер професійної інженерії тимчасово акредитований інженерами Австралії. Професійна акредитація дозволяє працювати професійним інженером у країнах, які підписали Вашингтонську угоду.

Можливі кар'єри

 • Інженер систем управління
 • Інженер з цифрової обробки сигналів
 • Інженер-електрик
 • Інженер-електрик
 • Інженер-електрик і комп'ютер
 • Інженер
 • Інженерно-технолог
 • Інженер-менеджер
 • Інженер-механік
 • Менеджер мережі
 • Інженер з телекомунікацій

Збори

Ваші фактичні збори можуть різнитися залежно від того, які одиниці ви виберете. Ми переглядаємо збори щорічно, і вони можуть підлягати збільшенню.

2019: $ 36 400 на рік повний робочий день (96 кредитів)

2020: $ 38,000 на рік повний робочий день (96 кредитів)114273_Image5KG-library-lomo.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Детальніше

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Згорнути