Майстер професійного бухгалтерського обліку Advanced

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Магістр професійного обліку (MPA) призначений для студентів, які хочуть кар'єри в галузі бухгалтерської професії. Області досвіду та знань для цієї програми орієнтовані на практику ведення бухгалтерського обліку.

118916_IMG_8178JPG.jpg

Курс спочатку вводить основні принципи бухгалтерського обліку, економіки та аспектів економічної системи, а потім переходить до вивчення конкретних областей знань, які є життєво важливими для фахівців з бухгалтерського обліку. Ви будете розвивати знання та навички, щоб застосовувати принципи бухгалтерського обліку при підготовці та тлумаченні фінансової звітності, а також, щоб ви могли дослідити поточні бухгалтерські питання. Ви також будете мати розуміння відмінностей між принципами бухгалтерського обліку та податковим законодавством та податковими наслідками господарської діяльності.

Якщо ви зацікавлені в проведенні дворічного вибору, ви можете розглянути питання про підвищення кваліфікації фахівця з професійного бухгалтерського обліку.

118707_Sydney2.png

Кампус Сіднея

Структура навчання курсу

Результати навчального курсу - це твердження про досягнення в навчанні, яке виражається в плані того, що учень, як очікується, повинен знати, зрозуміти і вміти робити після завершення курсу. Студенти, які закінчать цей курс, зможуть продемонструвати:

1

118706_Wollongong2.png

Кампус Вуллонгонг

Акредитація та професійне визнання

Майстер професійного обліку та магістр професійного бухгалтерського обліку дозволяє студентам відповідати освітнім та членським вимогам CPA Австралії, дипломованим бухгалтерам ANZ, Інституту бухгалтерів та міжнародних професійних асоціацій ACCA

Вимоги щодо вступу

Для вступу до магістра розширеного професійного обліку, ми вимагаємо від вас визнати ступінь бакалавра з еквівалентною середньою оцінкою 50% або сертифікат випускника з професійного обліку. Кандидати, які мають іншу відповідну вищу кваліфікацію та / або істотний відповідний професійний чи управлінський досвід, також будуть розглянуті для вступу. IELTS оцінка загального 6,5 (R: 6, W: 6, L: 6, S: 6).

Чому навчаються з нами?

Ми пропонуємо три прийоми на рік, і багато предметів планується відповідати Вашим професійним і життєвим зобов'язанням. Деякі заняття проводяться щотижня, в основному у вечірній час, а інші працюють у інтенсивному режимі протягом вихідних, щоб мінімізувати час від інших обов'язків.

Більше 90% наших випускників зайняті протягом 4 місяців після закінчення навчання, а середня стартова заробітна плата у аспірантів становить 108 800 доларів США, що на 4% перевищує середній показник *.

Вибирайте, щоб вивчити вашу програму з одного з наших кампусів: кампус Сіднейського КБР з видом на приголомшливу гавань Сіднея і його вражаючий міст, або наш кампус Вуллонгонг, розташований серед ландшафтних садів, за кілька хвилин від Тихого океану.

Ми пропонуємо різноманітні стипендії як для вітчизняних, так і для іноземних студентів від 10% до 100%, тому ви можете інвестувати у своє майбутнє.

Наші курси постійно розвиваються, поширюються на дослідження, структуровані на прикладні результати, визнані роботодавцями, викладаються висококваліфікованими вченими та підтримуються за рахунок додаткових спеціалізованих ресурсів для навчання та розвитку студентів.

118913_0E6A5290JPG.jpg

Наші спеціалізовані служби підтримки студентів будуються за вашими індивідуальними потребами. Наші студентські радники, наукові співробітники та консультанти з питань кар'єри отримують щотижня консультації. Семінари з вивчення вмінь також проводяться щотижня, щоб забезпечити ваш успіх. Ми надаємо ряд соціальних та напівформальних подій, які надають вам можливість спілкуватися з колегами, членами місцевої бізнесової спільноти та випускниками.

Міжнародні студенти можуть взяти участь у виборі факультативного курсу Global Workplace Practice, який включає в себе практичну роботу з пошуку роботи та доступ до робочої сили Австралії, або через стажування, галузевий проект або неповний робочий день.

* Дослідження результатів випускників QILT 2016-2018.

Останнє оновлення Лип 2019

Про навчальний заклад

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive.

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive. Згорнути
Північний Воллонгонг , Сідней + 1 Більше Менше